8 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

8 Temmuz 2012 gününde sizleri nelerin beklediğini, burçlarınız aracılığıyla öğrenin. Günün ilerleyen saatlerinde 8 Temmuz Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşacağız.

 

8 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları:

8 Temmuz 2012 gününe ait günlük burç yorumları…

 

KOÇ burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Hafta içinde yaşadığınız bazı sıkıntıları geride bırakıyorsunuz.Yakın Zamanda taşınma , beraberinde kent dışına bir yolculuk getirebilir.Bu yolculuk sizde bazı izler bırakacak gibi görünüyor.Aşkla ilhili görüşlerinizi değiştirme zamanı.Çok yakın zamanda sürpriz gelişmeler duygularınızı hareketlendirebilir. Karşı cinsin hakkınızdaki düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Ay’ın bulunduğu konum dolayısıyla olayların yönünü geniş tutmalısınız.

BOĞA burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Maddi zararlara açık olduğunuz bir gün.Özellikle değerli eşyalarınız zarar gförebilir.Bazı eşyalarınız siz dikkat etseniz bile başkalarının dikkatsizlikleri yüzünden hasara uğrayabilir dikkat! Herhangi birşeyinizi başkasının kullanımına bırakmayın.Kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Dengeli yapınız yüzünden, her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde, akıllıca çözümler getiriyorsunuz. Ailenizle birlikte sevdiklerinizin menfaatleri çerçevesinde gelişecek olaylara el atabilirsiniz.

İKİZLER burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

İş yaşamınızdaki kararlı tutumunuz , uyumsuzluk olarak algılanmıyor, rahat olun.Sınırlı bir ilişkiyi tercih ettiğiniz birinin , ısrarla yakınlaşma isteği size artık itici gelebilir, tavır almaya karar verebilirsiniz.Aşkın kendini tümüyle hissettirmesi durumunda bile , onu mutlaka yaşanılması gerekmeyeceğini düşünüyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların güçlü destekleri, bazı fırsatları da birlikte getirecek. Ay, sosyal ilişkilerinizi olumlu şekilde etkiliyor.

YENGEÇ burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Duygusal beraberliğinizi hayatın tüm sorunlarını ikili bir dayanışma içinde yendiğiniz bir ortaklığa dönüştürebiliyorsunuz.Bu, coşkunuzu canlı tutuyor.Tek başınıza yaşamaya kararşı olduğunuz bir sorununuz var , bu sizi çok yıpratabilir.Bu sorunda gizliliğini tercih ettiğiniz şeyleri biraz abartıyor olaiblirsiniz.Ayrıca tavrınız dostlarını için de kırıcı oluyor. Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Yönetici gezegeniniz Ay, duygusal konularda değişim göstermenizin uygun olacağını gösteriyor. Farklılığınızı çevrenize hissettirebileceksiniz.

ASLAN burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

İş dünyanız başarılarla dolu. Kolay kolay başarısızlığı kabullenecek biri değilsiniz.Duygusal beraberliğinizde uyarı sinyalleri uzun zamandır açık.Adımlarınızı doğru atmanız gerekiyor.Aşk hayatınızın üçünkü bir kişi tarafından yönlendirilmeye çalışılması , sizi fazla rahatsız etmiyor, bu kişinin size sorun yaratmayacağı inancındasınız.  Canlı ve dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Bugün, değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermelisiniz.

BAŞAK burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

İş ilişkilerinizde en ufak bir umutsuzluk yaşamanız bile gerekmiyor , gelecek günler yüzünüzü güldürecek.Aşk dünyanızdaki yeni yeni heyecanlar , kalıcı olacak.Şansa inanmıyorsunuz.Sizin için istemek ve çabalamak sonucu getiriyor.Bu akılcı yaklaşımınız para konularında beklediğiniz sonuçları getirebilir. Her an gelişen yeni fırsatlar karşısında, kendinizi daha iyi yönlendirebiliyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddesel kazançlarınızla paralel bir şekilde destekleyeceğiniz bir gün.

TERAZİ burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Ulaşmayı düşündüğünüz hedeflere her gün artılar eklemeniz , onları süreç içinde imkansız hale getirebilir.Yeni sapmalarla değişik hedefleri de beklemeye alabilirsiniz.Para durumunuzdaki son gelişmeler , etrafa bir takım vaatlerde bulunmak için henüz yeterli görünmüyor.Aşk yaşamınızdaki tutarlı duygusal alışverişler, kalıcılık beklentinizi bir dengeye oturtabilir. Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün, Ay’ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için birçok vasıfa sahipsiniz.

AKREP burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Para konularında beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.Aşk ilişkiniz bugünlerde , fazla inişli çıkışlı.Bu trafik , çok zaman geçmeden belli yorgunlukları getirebilir.İşyerinizde alt üst ilişkilerini kişilik problem yapıp yaşayan bir arkadaşınız , size aşırı güven duyuyor.Ona , bu kavrama probleminde yardımcı olabilirsiniz. Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek itemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Kendinizi aşma konusunda gerekli donanıma sahipsiniz.

YAY burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Duygusal beraberliğiniz son derece doğal ve sıcak.Gelişmiş özgüvenleriniz ve ilişkinize verdiğiniz anlam ile birbirinize yapay problemler çıkartmıyorsunuz.Aile bağlarınızı birdaha güçlendirmeniz sizi daha da mutlu edebilir.Sizi günden güne yokuşa süren bir iş bağlantınız var. Gösterdiğiniz aşırı sabır , size zaman kaybettiriyor gibi. Kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık. Etrafınızdaki kişilerin size olan davranışlarından değişik anlamlar çıkarmak yerine, olayların alt yapısını araştırmalısınız.

OĞLAK burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Aşk yaşamınız, önümüzdeki günlerde size birtakım yenilikler getirebilir.Bir arkadaşınızla bazı ilginç hazırlıklar içindesiniz.Birlikte ortak girişimleriniz olabilir.Sizin için önem taşıyan bir olaya yüzeysel bakıyorsunuz.Derinlemesine bakmanız halinde , bunun tümüyle sizin meseleniz olacağından korkuyor gibisiniz. Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bugün Ay, para evinizi olumlu etkiliyor ve kazançlar konusunda güçlü destekler alacaksınız. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz.

KOVA burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

Aşkın zamanlama açısından pek de gerekli olmadığı bir dönemde olduğunuzu düşünüyorsunuz.Bugünlerde yaşadığınız parasal sorunlar, maddi duygusallıkları ön plana çıkartıyor.Paraya düşkünlüğüyle tanınan yakınınız, size destek vermeye pek niyetli olmayabilir.Ona başvurarak , ezilmişlik duygusundan başka bir şey elde edemeyebilirsiniz. Sezgilerinizin sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz.

BALIK burcu 08 Temmuz 2012 yorumu

İş yaşamınız ço ksınırlı beklentiler içerisinde, sorunsuz görünüyor.Aşk ilişkinizde her gün biraz daha değiştiğiniz düşünülüyor.Bu görüşün hak verdiğiniz tarfları da yok değil.Kendinizi suçlu bulduğunuz bir meselede objektif davranmaya çalışıyorsunuz.Bu niyetiniz size artı puan kazandırıyor.Önümüzdeki günlerde bir yakınınızın sağlık sorunlarına zaman ayırmanız gerekebilir. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor.

Sevgili Koçlar, günün astrolojik açıdan en etkili enerjisi saat 17:06 Jüpiter-Pluto arasındaki olumlu görünümdür. Maddi açıdan bir yükselişin işareti olduğu gibi, kariyer anlamında da sizleri destekleyicidir. İstediğiniz yükselişi gerçekleştirmek için bu enerjiyi arkanıza alarak var gücünüzle öne çıkmanın zamanıdır. Belki ilişki veya bir takım konularda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Ancak bu enerji emin olunuz ki, bir kapının önünüzde açılmakta olduğunun işaretidir. Alın teri dökerek, emek harcayarak bugüne dek sürdürdüğünüz mücadelenin bir karşılığıdır. Jüpiter sizin yurtdışı evinizin yöneticisidir.

Bu durum yüksek eğitim hayatınızla ilgili gelişmelerin dipten dibe sizi ışıklandırdığının işaretidir. Bu sayede daha fazla kazanabilirsiniz. Başka bir ülke veya şehre yerleşebilirsiniz. Önemli bir hukuk sorununuz çözüme bağlanabilir. Medya ve Yayın faaliyetleri, uzak akrabalık ilişkileri mali yönden sizi destekleyici olabilir. Ben bu oluşumu fırsatların hem maddi hem de kariyer konularında karşınıza çıkması olarak yorumlamaktayım. Dilerim ki, tüm Koçlar bu enerjiden en yüksek oranda fayda görürler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.