8 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün yaptığımız gibi bugün siz okurlarımızla günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz.

Alt kısımdan 8 Haziran burç yorumlarını okuyanilirsizin. BURADAN da 7 Haziran’ın da burç yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz. Hayatınızla denk düşüp düşmediğini test edebilirsiniz. 🙂

8 Haziran 2012 Koç Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde, iletişim, haberleşme konularındaki aksamalar nedeniyle kafanızın içindekileri hayata geçirmeniz zor olabilir. Belirsizlikler özellikle öğleye doğru daha fazla etkili olduğundan, yakın çevrenizle alakalı her türlü görüşme ve düşüncelerinizi karşı tarafa iletme konusunda dikkatli hareket etmeye çalışmaktır. Sistemli ve planlı ilerlemeye çalışılmalı ve muhakkak bir yedek planınız daha olmalıdır. Böylece bir alanda sıkışıklık yaşarsanız devreye öbürünü koyarak işlerinizi bitirebilirsiniz. Bir de sakin olmaya çalışınız.

 

8 Haziran 2012 Boğa Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde parasal konularda ve mesleki mevzularda bazı belirsizliklerin yaşanabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gayet yararlıdır. Kazanımlarınız konusunda irtibatta bulunduğunuz patronunuz, müşterileriniz veya aileniz gibi otorite konumundaki kişiler sizlere zorluklar çıkarabilir, istekleriniz konusunda arzuladığınız cevapları vermeyebilirler. Bu durum mesleki konularda kendinizi kısıtlanmış hissetmenize yol açabilir. Yani, bu kadar çalışıyorum ama karşılığını alamıyorum diye düşünebilirsiniz.

 

8 Haziran 2012 İkizler Burcu Yorumu

İş-eğitim-gönül ilişkiniz-yabancılarla olan her türlü temasınız kısaca hayata bakış açınız anlamında zorlayıcı olabilir. Gerek günün yoğunluğu gerekse bazı konular henüz aydınlığa kavuşmayışı canınızı sıkabilir. Bu yüzden de tam olarak ne yapmanız gerektiğini kestirmeniz güçtür. Bazı kişiler özellikle otorite konumundaki kişiler kuralları ve baskılarıyla, ilerlemenizin önünde engel oluşturabilir. Böyle durumlarda diğer işlerinizle ilgilenin, bu konuları da kenarda beklemeye alın. Baskı ortadan kalktığında veya bazı durumlar aydınlığa kavuştuğunda o zaman yürürlüğe koyabilirsiniz.

 

8 Haziran 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Özellikle sabah saatlerinde, üzerinizde belli bir zorlanma ve baskı hali oluşabilir. Kimileriniz için bunun anlamı içinde bulunduğunuz şartlar nedeniyle isteklerinizi bastırmak zorunda kalışınız anlamına gelebileceği gibi, bazılarınız için gizli bir ilişkinin yarattığı tedirginlik hali olabilir. Yani içinizdeki ses harekete geçmeniz gerektiğini söylerken, beklenmedik gelişmeler sizi durduruyor olabilir. Böyle bir durumda elinizden geldiğince sakin olmaya çalışmanız faydalıdır. Bu kolay değil ama içinizdeki güce sığınırsanız bunu başarmanız kolaydır.

 

8 Haziran 2012 Aslan Burcu Yorumu

Bazılarınız partneriyle arasındaki sorunlar nedeniyle, gelecek kurma konusunda zorlanırken, kimileriniz iş ortaklığı mevzularında kendilerini baskı altında hissedebilirler. Ayrıca organize işler, sözleşmeler gibi konularda belirsizlikler yaşayanlarınızın da sayısı az değildir. Hangi seçenek olursa olsun, bu gibi durumlarda, sizin gitmek istediğiniz yolla, karşınızdaki kişi veya kişilerin istekleri arasında bir kutuplaşma oluşabilir. Hatta öyle davranışlarla karşılaşırsınız ki, amaçlarınızdan döndürmeye çalışabilirler. Bütün bunlar günün olabilecek enerji yansımaları arasında yer almaktadır. Yapılması gereken, öncelikle sakin olmak ve dışarıdan gelen baskılar karşısında yılmamaktır.

 

8 Haziran 2012 Başak Burcu Yorumu

İş çevresindeki insanlarla kontak kurmanız zor olduğu gibi, otorite konumundaki kişiler, sizinle alakası olmayan işleri önünüze yığabilir. Bu durumda istediğiniz şekilde ilerlemeniz mümkün olmayabilir. Bazılarınız ise, iş yaptığınız kişilerin rahat davranmaları sonucu söz verdiğiniz görevleri yerine getirmekte güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Hangi seçenek olursa olsun, bu enerji altında, bir adım ilerlerken, iki adıma geriye gittiğinizi düşünebilirsiniz. Yani kafanızın içinde tasarladıklarınızı dış dünyada uygulamak kolay olmayabilir.

 

8 Haziran 2012 Terazi Burcu Yorumu

Seyahat, hukuk, yüksek eğitim, diplomatik ilişkiler, yayıncılık konularında, otoriteler tarafından engellenebileceğinizi ve bu engellenme nedeniyle ilerlemekte zorlanacaksınız. Durum böyle olunca, kulağınızı tersinden göstermek gibi, kısa sürede halledilecek bir durum uzun zaman alabilir. Kendinizi rahat bir şekilde ifade etmek mümkün olmayabilir. Buna hazırlıklı olmanız ve planlarınızı ona göre geniş zamana yaymanız veya önlem almanız faydalı olabilir. Böylece gerginlik yaşamazsınız.

 

8 Haziran 2012 Akrep Burcu Yorumu

Yuvanızla alakalı mevzularda kökleşmek, temel atmak ihtiyacınız yoğundur. Fakat sizin isteğiniz kendi bildiğiniz şekilde işlerinizi halletmektir. Tek isteğiniz, işinize karışılmaması fakat yardıma ihtiyacınız olduğunda da geri çevrilmemenizdir. Fakat çevrenizdeki büyükler veya otorite konumundaki bazı kişiler buna pek izin vermeyebilirler. Belirsizlik oldukça ön plandadır. Aslında gayet iyi planladığınız işler birileri tarafından zora sokuluyor gibidir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda öncelikle hangi durum olursa olsun geniş bir zamana yaymanız faydalı olabilir.

 

8 Haziran 2012 Yay Burcu Yorumu

Sabah saatleri tüm burçlar için belirsizliklerin hakim olması nedeniyle dikkatli olmayı gerektirmektedir. Bu durumun sizler açısından yansıması, özellikle ilişkinizle alakalı mevzularda etkili olup, partnerinizle aranızdaki diyalogun özgürlüğünüzü kısıtlayıcı tarzda oluşudur. Siz durumları derinlemesine ele alırken onun daha rahat tavırlar içinde oluşu aranızda sorunlara neden olabilir. Bu durumda yapılması gereken, birbirinize baskıda bulunmamak, olayları ortak bir şekilde çözümlemeye çalışmaktır. Bir diğer yansıma ise, sözleşmelerle alakalı mevzularda olabilir.

 

8 Haziran 2012 Oğlak Burcu Yorumu

İş yoğunluğunuz ve finansal konularda belirsizlikler yaşanması mümkündür. Yani düşündüğünüz işlerden veya ek gelirler kanalıyla elde edecekleriniz paralar konusunda özgürce hareket etmek zor alabilir. Bu durum doğal olarak dikkatli olmanız gerektiğinin göstergesidir. Ayrıca yapacağınız iş görüşmelerinde para konusunu, başka bir zamana ertelemeniz faydalıdır. Çünkü şartlar zaman içinde düzelebilir ve sizin evet dediğiniz miktarın yeterli olmadığı anlaşılabilir. Bazı sistem dışı durumlar karşısında ne fazla iyimser ne de kötümser düşünmemek lazımdır. Özellikle hangi işi yapıyor olursanız olun, boşluktaki saatlerde temkinlilik son derece yararlıdır.

 

8 Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu

Özellikle sabah saatlerinde, yeni bir ilişki kurmak, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, haberleşme, ulaşım, tatil amaçlı konulardaki girişimlerinizde istediğiniz şekilde hareket etmenizin önünde otorite veya başka nedenlerle engeller oluşabilir. Hatta bu engel bizzat sizin kararsızlığınız nedeniyle de oluşabilir. Böyle mi yapsam, yok şöyle mi derken, kafanızın içinde bir türlü netlik oluşmayabilir. Aslında kaygılarınızın altında, özgürce hareket edemeyecek olmanın sıkıntısı yatabilir. Yani siz hangi seçeneğe olur deseniz sanki bir şey sizi baskı altına alacak gibidir. İşte bu ikilem nedeniyle içiniz rahat olmayabilir.

 

8 Haziran 2012 Balık Burcu Yorumu

Sanki bir sis perdesinin ardından hayata bakıyor gibisiniz. Öyle ki size göre, gelecek yok, geçmiş hiç yaşanmamış, şimdi ise belirsiz gibidir. Bu bakış açısı, siz de takdir edersiniz ki, gayet yanlıştır. Tamam sorunlar olabilir veya bazı durumlar yolunda gitmiyordur. Hatta kendinizi bulunduğunuz alanda güçsüz bile hissediyor olmanız doğaldır. Peki ama, bütün bu hissedişlerin sadece birkaç saatlik zorlu enerjiler nedeniyle baskın hale geldiğini söylersem ve size gönlünüzü ferah tutun, ne kadar sakin olursanız, o kadar işlerin yoluna gireceğini söylersem, yine bu kadar umutsuz olur musunuz? Sanmıyorum veya sizin gibi sezgileri güçlü, inançlı birinin hiçbir şey karşısında yılmayacağını düşünüyorum.

1 Yorum

  1. Fatma Cevapla

    Gerçekten yorumunuz tıpa tıp dogruydu balık burcuyum ve hayata sis perdesi ardından bakıyrm sanki her şey bitmiş gibi ama sabredicem ve bekliycem inanıyorum ki her şey çok güzel olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.