8 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumları

8 Eylül burç yorumlarını paylaşmak için açtığımız konumuza hoşgeldiniz.

İşte 8 Eylül 2012 burç yorumları;

8 Eylül 2012 Koç Burcu Yorumu
Sevdiğiniz insana karşı kırıcı tavırlar takınmamalısınız. Aslında tam bu noktada güvenli ve gelişmiş bir bireyin özellikleri sizi her türlü yanılgıdan kurtaracaktır. Maddi konularda hesapsız davranmamaya daima özen gösterin, sonuçlar çok farklı olabilir. Bu durumu bir sınav olarak kabul edebilir ve herşeyi farklı olması için elinizden geleni yapabilirsiniz. Böyle bir ortamda duygusal konularda da belirsizlik yaşayabilirsiniz.

8 Eylül 2012 Boğa Burcu Yorumu
Ayrıntıları takip etmekte, hatta koşulları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Olayları değerlendirirken abartılara kaçabilir ve avantajlı olabileceğiniz durumları tersine çevirebilirsiniz. Bu etkiler duygusal çıkışlara neden olacağı için sizi yıpratabilir. Dikkatli olmalı ve ani kararlardan kaçınmalısınız. Beraberliklerinizde gerginlikler sık sık gündeme gelebilir. Bu durum sizin değişiklik yapmak isteğinizden kaynaklanabileceği gibi kıskançlık ve kavgaya neden olabilir.

8 Eylül 2012 İkizler Burcu Yorumu
Çevrenizde gelişen tatsız olaylar sizi de etkileyecektir. Hatta olayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz. yakınlarınız ile ilgili olacak bu sorunlar bir dönem devam edecek. Fakat sonucunda olayları yaşca büyük birisinin halletmesi ile rahatlayacaksınız. Aşk ve sevgi konuları bu dönem oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz ve kızgın davranışlarda bulunabilirsiniz.

8 Eylül 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Anlaşmazlıklarda önceliği gene kadınlara verebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir ikilem içine düşmeniz de büyük bir olasılık. Bazı zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilir, konsantrasyon sağlamakta güçlük çekebilirsiniz, ilişkinizde beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu tür isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz.

8 Eylül 2012 Aslan Burcu Yorumu
Hislerinizi iyi anlatabildiğiniz ve aktarabildiğiniz bu dönem hoş kimselerle tanışmanıza ve özellikle de sevdiğinizle iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Yeni ve kalıcı bir ilişki düşünüyorsanız iyi değerlendirmeniz gerekecek. Ayrıca haberleşme ve yazışma konularında da ilişkileriniz düzenli ilerleyecektir. Aile ilişkilerinizin da düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir. Bu moralle dönemi başarılı ve verimli sonuçlarla bitirebilirsiniz.

8 Eylül 2012 Başak Burcu Yorumu
Trafik ve araçlardan gelebilecek zararlara dikkat etmelisiniz. kaza ve yaralanmalara eğilimli olduğunuzu unutmamanız gerekiyor. Hoş olmayan dönemlar size şanssız olduğunuzu düşündürebilir. Ama bu gelişmelerden oldukça fazla tecrübe edineceğinizi ve umduğunuzun altında bir zararla kurtulacağınızı söylemeliyim. Böyle olunca biraz daha rahatlayacağınızı umarım.

8 Eylül 2012 Terazi Burcu Yorumu
Eğer siz okul çağında olan bir Teraziyseniz disiplin göstermeniz gereken bir devreye giriyorsunuz. Konularında son derece bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içine girip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır. Özellikle siz bir kadınsanız bu dönem eşinizin başka bir kadınla duygusal yakınlık içine girme hevesleri olabilir. Bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bunun sebebini de bir türlü anlamayabilirsiniz.

8 Eylül 2012 Akrep Burcu Yorumu
Davranışlarınızdaki tutku ve hareketlilik size önemli avantajlar sağlayacak. Ama duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız. Bu arada sevdiğiniz kişiden işleriniz ya da başka nedenlerden dolayı kısa bir zaman ayrı kalabilirsiniz.

8 Eylül 2012 Yay Burcu Yorumu
Soğuk görünüşünüz altında aslında sert olmayan bir kalp taşıyorsunuz. Gerektiğinde hemen yardıma koşan ve arkadaşlarınıza derinden bağlı bir insansınız. Mantıklı olduğunuz kadar çevrenizdeki olaylara hemen uyum sağlamanız ve özellikle bunu düşüncelerinizde uygulamanız etrafınızdaki insanlardan olumlu eleştiriler almanızı sağlıyor. Fikirleriniz sizin için çok önemli olabilir, ama başkalarıda sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilirler. Siz fikrinizi söylediniz.

8 Eylül 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Yeni dönemin sizde yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanında maddi zorlanmalarında da rahatlama görülecek. Çevrenizdeki değişimlerin yanı sıra bu dönemde kişisel değişiklikler de öne çıkacaktır. Bu dönemde hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun olacak.

8 Eylül 2012 Kova Burcu Yorumu
Mali yönden ani iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır. Eğer duygusal bir ilişkide ara bulucu olmanız gerekirse elinizden geldiğince kaçmaya çalışmalısınız çünkü herşeyin arap saçına dönmesi ve sonuçta suçun size yüklenmesi olasıdır. Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşüktür.

8 Eylül 2012 Balık Burcu Yorumu
İstemediğiniz bitişler ve ayrılıklar olabilir. Ama kendinizi bırakmamanız ve mücadele etmeniz gerekiyor. Fakat sonra mükemmel denebilecek ilişkiler içinde olacaksınız. Sağlığınız ise iyi sayılır; fazla düşüncelerden dolayı başağrıları çekebilirsiniz. Çok yoğunsunuz bu da adale ağrılarına neden olabilecek kadar çok faaliyette olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.