7 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Hemen hemen her gün siz değerli okurlarımız ile burç yorumlarını paylaşıyoruz. Bugün de merak edenler için burç yorumlarını paylaşmak istedik. Bugünü okumadan önce BURADAN dünün burç yorumlarını okumanızı da tavsiye ederiz. 😉

KOÇ burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Bugün maddi konularda yaratıcılığınız kazandırabilir, ticaretle uğraşanlar için satış yapacakları bir gün olacak. İş ve kariyer alanlarınızda yoğunluklarınız, özel hayatınıza gereken zamanı ayıramamanıza neden olabilir.

BOĞA burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Önemli planlarınızda arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz size destek çıkacak. Önemli işlerinizde yardımlaşmanız size çok şey kazandırabilir. Uzakta bulunan akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi sevindirebilir.

İKİZLER burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
İş ve kariyer hayatınız için yeni düzenlemelerde bulunabilir, işleriniz için planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa para konularında, güçlü ve etkili yapınızla hareket edeceksiniz. Harcamalar oluşabilir.

YENGEÇ burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Grupsal işlerinizde, yabancılarla olan planlarınızda olumlu ve yaratıcı etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınız yaptığınız işlerde sizi destekleyebilir. Özel hayatınızda bazı duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz.

ASLAN burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Kariyerinizde yardım alacaksınız. İnsanların sizin hayatınızı daha ileri seviyeye taşıyacak oluşumlar konusunda istekli olması sizi mutlu edebilir. İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz.

BAŞAK burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Seyahat, eğitim, veya gelecek planlarınızda eşinizden ve ortaklarınızdan istediğiniz destekleri görmeniz mümkün. Geleceğe umutla bakan yapınızla aşk hayatınızda yaşadığınız güvensizlikleriniz geride kalmaya başlayacak.

TERAZİ burcu 10 Mayıs 2012 yorumu;
İş alanlarınızda ortaklaşa hareket etmeniz gündeme gelebilir. İşteki değişimleri yaratıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Başkalarına yardım etmek sizi mutlu edecek. Aile yaşantınızda istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz.

AKREP burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Aşk hayatınızda yaratıcı ve romantizm dolu bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz paylaşımcı olacak. İletişim veya teknolojiye dayalı işlerinizde yaratıcılığınız ön planda olabilir.

YAY burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Aile hayatınızda yardımsever etkileriniz yüksek olacak. Bu alandaki sorunlarınıza yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Maddi konularda oluşan güvensizliklerinize aldırmayın, uğraşacağınız işlerin karşılığını alacaksınız.

OĞLAK burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Aşk hayatınızda romantik etkileşimler altında olacaksınız. Yine yaratıcılığa dayalı işleriniz için oldukça şanslı bir gün olabilir. Kendi isteklerinizle, işinizi bir arada götürebilirsiniz. İşle ilgili bazı haberler sizi zorlayabilir.

KOVA burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Aile hayatınıza yönelik harcamalarınız konusunda iyi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz aile büyükleriniz için alışveriş yapabilirsiniz. Canınız gün içinde çok ciddi işlerle uğraşmak istemeyecek. Karşılaştırmalarınız yüksek olabilir.

BALIK burcu 07 Haziran 2012 yorumu;
Yakın çevrenizle iletişiminiz artarken, hayatınızla ilgili konulara yön vermekte zorlanmayacaksınız. Siz de sevdiğiniz insanlar için fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaş aktiviteleriniz yoğun olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.