545 Kişilik Kadro İçin 88 Bin 206 Başvuru

Ülkemizde üniversite mezunu olup ta, işsizlik sorunu yaşayan bir sürü insan maalesef tanıyorsunuzdur. İşte bunun açık bir örneği…

Ziraat Bankası’na 545 kişilik kadro alımı yapılacağı duyurulmuştu. Son açıklanan duyuruya göre 545 kişilik kadro alımınına rekor düzeyde katılım olduğu belirtildi. Açıklamada 2011 yılının ilk yarısında bin 670 kişiyi kadrolaştıran banka, 545 kişi daha kadrolaştırarak çalışan sayısını 250 bin’e çıkarıyor.

Açıklamada yer alan bir diğer unsur ise iş başvurusunun internet üzerinden yapılması.

Sitemizde de sık sık teknolojinin yeniliklerinden bahsediyoruz. Bu olayda da iş başvurusu yapan kişiler sınav sonuçlarını aynı gün  öğrenebilecek. Bu da işe alım süresini epey kısaltacak gibi…

Açıklamada, başvuran kişilerin 25 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında yazılı sınav, bu sınavda başarılı olanların ise ikinci aşamada mülakata tabi tutulacağı belirtiliyor. Sonuçların ise www.ziraatbank.com.tr adresinden tüm kamuoyuna duyurulacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.