5 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün olduğu gibi burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

İşte 5 Eylül burç yorumları;

KOÇ burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Bugün, iş hayatınızda biraz sinirli davranışlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik olaylar, iş ortamlarınızda bazı karışıklıklara neden olabilir. Boş yere alınganlık yapmaktan kaçınmanız gerekiyor. Canınız pek bir şey yapmak istemeyebilir.

BOĞA burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi oturtmanız gerekecek. Bu alanlarda hemen tepki vermeye ve sinirli olmaya müsait olabilirsiniz. Keskin sirke küpüne zarar deyimini unutmadan hareket etmeniz sizin için çok yararlı olacak.kadinca.net

İKİZLER burcu 05 Eylül 2012 yorumu
İş hayatınızda yaşayacaklarınız veya duyacaklarınız, ev ve aile hayatınızda bazı sinirli davranışlar sergilemenize neden olabilir. Aile hayatınıza harcamanız gereken enerjiyi işinizden çaldığını düşünebilirsiniz. Dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

YENGEÇ burcu 05 Eylül 2012 yorumu
İş hayatınızda yaşayacaklarınız veya duyacaklarınız, ev ve aile hayatınızda bazı sinirli davranışlar sergilemenize neden olabilir. Aile hayatınıza harcamanız gereken enerjiyi işinizden çaldığını düşünebilirsiniz. Dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

ASLAN burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Bugün, maddi konularda çabuk tepki vermeye ve sinirli davranmaya müsait olabilirsiniz. Para alışverişlerinize çok dikkat edin, alacak-verecek dengesini iyi kurmaya çalışın. Hayatınızda büyük değişimler yapma isteğiniz bu sıralar yoğun olabilir.

BAŞAK burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Özel hayatınızda biraz daha dikkatli olmalısınız. Kendi isteklerinize göre vereceğiniz kararlar, özel hayatınızdaki iletişiminizde sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Sevdiğiniz insana karşı sinirli davranışlar içerisine girmemeye özen göstermelisiniz.

TERAZİ burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Bugün, iş alanlarınızda sinirli davranmamaya ve başkalarının eline asabi davranışlarınız yüzünden koz vermemeye çalışın. Arkanızdan iş çeviren insanların varlığı bu dönem fazla olabilir. Haklı olsanız dahi tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız.

AKREP burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında koşturmak yüzünden sinirli olabilirsiniz. İki taraf arasındaki dengeyi gün boyunca iyi kurmalısınız. Grupsal işleriniz yüzünden veya arkadaşlarınızın istekleri nedeniyle özel hayatınızda sorunlar çıkabilir.

YAY burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Bugün, iş hayatınızdaki oluşumlar yüzünden ailenize ve sizi sevenlere karşı sabırsız, anlayışsız ve sinirli davranabilirsiniz. İki taraf arasındaki dengeyi sağlamak sizin elinizde! Acele etmemeye ve gereksiz fedakârlıklar üstlenmemeye özen göstermelisiniz.

OĞLAK burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Zihinsel olarak biraz huzursuz olabilirsiniz. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı daha anlayışlı, sabırlı ve özenli olmaya özen gösterin. Yakın çevre iletişiminizde anlayışlı yönlerinizle somut yanlarınız, gün içinde dalgalanmalar yaşamanıza neden olabilir.

KOVA burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Bugün, alacak-verecek dengenizde bazı sorunlar oluşabilir. Ortaya çıkacak bir ödeme, para planlarınızda değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki dengesizlikler karşısında sinirlenebilirsiniz. Sakin olmaya özen gösterin.

BALIK burcu 05 Eylül 2012 yorumu
Alacağınız bazı kişisel kararlar, özel yaşantınızı ve ilişkilerinizi etkileyebilir. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız veya anlayışsız olmamaya özen göstermelisiniz. Kişisel konularda kararsız veya dağınık etkiler altında olabilirsiniz. Konsantrasyonunuz düşük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.