4 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Yazın en güzel günlerinde belki sevdiklerinizle tatilin tadını çıkarıyor, belki yalnız başınıza biraz uzaklaşıp huzur arıyor, belki de malesef ofisinizde işinize devam ediyorsunuz. Peki önümüzdeki günler neler olacak? Başınıza neler gelecek? 4 temmuz günlük burç yorumunuz sizlere para, iş, sağlık, aşk durumunuzla ilgili tüyolar verecek.  İlerleyen saatlerde 4 Temmuz 2012  Günlük Burç Yorumunuzu sizlerle paylaşacağız.

4 Temmuz 2012 gününe ait günlük burç yorumları…

 

Koç Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde biraz daha tedbirli olmanız gerekiyor Dalgınlık yüzünden ufak terslikler çıkabilir Olayların üzerine gitmeyin ve gelişmeleri bekleyin Harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek Ani öfkenizi yenmelisiniz Çevrenizdekileri kırıyorsunuz Sonradan bunun telafisi daha zor oluyor Sakinleşmenize yardımcı olacak, deniz ve nehir kıyılarıdır. Bugün duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınızAşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz Hissettiğiniz gibi yaşamak istemeniz en doğal hakkınız ve bu konuda kendinize baskı yapmamalısınız. 

Boğa Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve yeni atılımlarda bulunmak isteyeceksiniz Ancak, sabırlı olmanız gereken bir dönemdesiniz Gelişmeler yavaş olmakla birlikte istediğiniz gibi sürecek İlişkilerinizde tedbirli davranın Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok Paranızı çarçur etmeyin Evde ve işte bazı sorunlar olacak Akılcı ve sakin olmalısınız Evde masraflara dikkat etmelisiniz İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız Sevdiğiniz varsa yeni karalar alabilir Sevdiğiniz yoksa yaşamınıza iki veya üç kişi girecek Seçim yapmakta zorlanabilirsiniz Alkolden ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun Mide problemleri yaşayabilirsiniz. Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz İhtiyacınız olan araştırma ve inceleme yönlerinize yeni bir heyecan katabilirsinizÇevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getiriyorsunuzOnların savunma şekli canınızı sıkılmasına neden olabilir.

İkizler Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Olaylar isteğiniz doğrultusunda gelişmesine rağmen tatmin olmayabilirsiniz Farklı istekler içinde bulunabilir, yaşantınızda değişikilik yapmayı arzulayabilirsiniz Bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın Artık özgürsünüz Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler Bunu lehinize çevirmek sizin elinizde Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız Tasarruf yapın Sonra çok sıkıntı çekersiniz. Kazançlarınızın artışı kariyerinizle paralel ilerlerken enerjinizi doğru kullanacağınız alanları seçmelisiniz Üstünlüğünüzü karşı tarafa kabul ettirmek için gerekli donanıma sahipsiniz ama aceleci tavırlarınız tepki toplayabilir.

 


Yengeç Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Üzerinizde hissettiğiniz baskıyı azaltmak için bugün harekete geçebilirsiniz Olabilecek planlar yapın ve hayallerinizi gerçekler üzerine kurun Yakınlarınızla aranızdaki ilişkilerde ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir. Bugün sezgileriniz çok güçlü Olacakları önceden tahmin edeceksiniz Bu da size artı puan kazandıracak Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz Parayla ilgili yenilikler var Toplu para alacaksınız Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak Bunu gözünüzde büyütüp sevdiğinizle tartışmayın Nasıl olsa herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek Siz kısmetlisiniz Aşkta yenilik olacak Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın Böbreklerinize dikkat. Ani gelişen olaylara karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir günBugün görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve duygusal bağlarınızı güçlü tutacaksınız.

Aslan Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Son derece heyecanlı ve enerjik olacağınız bir gün Beklenmedik gelişmeler karşısında duygularınızı kontrol etmeniz zor olabilir Fakat, çalışmalarınızı başarıyla sürdüreceksiniz Beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz Gerilimsiz bir gün Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor Karşınızdaki kişiyi eleştirmeye kalktığınızda kırıcı sözler sarfedebilirsiniz O nedenle tartışma ortamlarından uzak durmaya bakın Soğukkanlılığı elden bırakmayın Sağlığa gelince, spor yaptığınız taktirde hem bedenen hem ruhen kendinizi bomba gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok. Olayları sürekli yargılayarak duygusal tatminlerinizin çıtasını yüksek tutuyorsunuz Yaşama felsefi baktığınız için çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyorsunuz Ancak zorlanıyorsunuz.

Başak Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Kararlarınızı uygulamaya devam edeceksiniz Dikkatli ve planlı davranacak, yeni projeler yapacaksınız Sabırlı ve kararlı bir tavır içinde bulunarak isteklerinizi ağır da olsa gerçekleştirmeniz mümkün Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz Bazen bu ilgiden bunalıyor Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz Enerjinizi açık havaya çıkarak ve yürüyüşler yaparak dengeleyebilirsiniz Dargın olduğunuz birinden haber alacaksınız. Siz kendi doğrularınıza inandığınız zaman her şey çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz Tenkit edilmek istemiyorsanız kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz Çevresel desteği üzerinizde hissedeceksiniz. 

Terazi Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Bazı gelişmeler düşündüğünüzün dışında gelişebilir Belki de siz yanlış anlamış olabilirsiniz Telefon ve faturalarla ilgili ufak tefek sorunlar çıkabilir Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli davranın Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı Para ikinci planda kalacak Çünkü her zaman para sizden yana Dostlarınızın desteğini almalısınız Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın Üzerinizde baskı hissetmeyin En doğru kararı vermenizde yardımcı olacak herşeyi deneyin Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi Ağız sağlığınız için tehlike demek genel sağlığınız için de tehlike demektir. Birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi yansıtmak istemenize rağmen olayları abartmamalısınız İkili ilişkilerinize damganızı vurmak istediğiniz için bugün duygusal konulara daha fazla değer vereceksiniz Aşk konusunda yeni ortamlara girecek ve karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz.

Akrep Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, birlikte hoş organizasyonlar yapacaksınız İş arkadaşınızla aranızdaki ilişkiler sıcak ve keyifli olacak Çevrenizdekilerle inatlaşmayın Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin Herkes herşeyi bilemez Karşınızdakilere de şans tanıyın Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz Para sizin için şu günlerde çok önemli Parayı elde etmek için çok çalışmanız gerekebilir Harcamalarınızı dikkatli yapın Yoksa zararını siz görürsünüz Sevdiklerinizi siz arayın Hep onların aramasını beklemeyin Onlara küçük hediyeler verip gönüllerini alın, onları şımartın. Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var Her olayı anında ve hızlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınız kullanabilirsiniz Kişisel zevklerinizi onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olacaksınız.

 

Yay Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Duygusal açıdan gerilim hissedeceğiniz bir gün Farklı istekler içinde bulunabilir, sabırsız ve heyecanlı davranışlarda bulunabilirsiniz Son derece yoğun duygular içinde bulunduğunuz için gereksiz duyarlılıklar gösterebilirsiniz Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz Bunun tadını çıkarın Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız İleride yaratıcı yeteneğinizi arttıracak resim veya heykel kursuna kaydolmalısınız Başarılı olacaksınız Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedeceksiniz Ve bu moraliniz çevrenizdekileri de şevklendirecek. Hiçbir işinizi acele getirmekten hoşlanmıyorsunuz Bugün Merkür ve Ay size olumlu desteklerken kariyer ve toplumsal başarınıza güç veriyor Fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı ve bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumlarda taviz vermemelisiniz.

Oğlak Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Yeni girişimlerde bulunmak gerektiğini düşüneceksiniz Ancak, harekete geçmek güç olabilir Özellikle sosyal ilişkiler ve iletişim trafiğinde bazı aksaklıklar yüzünden sıkıntı duyacak fakat moralinizi bozmayacaksınız. Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız O bu davranışa şaşıracak ama yeniden görüşmeyi teklif etmekten de geri kalmayacak Etrafınızdakiler değerinizi gün geçtikçe daha çok takdir ediyor Size yapılacak öneriler karşısında ailenizin ve dostlarınızın fikrini alın Para konusunda geçici bir daralma söz konusu Bir diş bakımı yaptırmanın zamanı geldi. Çevrenizde inatçı kişiliğinizle göze çarpmanıza rağmen aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için bugün yaratıcılığınızı nitelikli kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Çalışmalarınızı sürdürürken sürpriz durumlar ortaya çıkabilir ve parasal sıkıntılar duyabilirsiniz Bugün alacağınız bir haber sizi oldukça rahatlatacak Hareketli ve enerjik tavırlarınızla hızlı sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir İyi bir yatırım yapabilirsiniz Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklar ve kaprislerle onu üzmeyin Onun değerini sonradan anlarsınız Ruhsal durumunuza dikkat edin Depresyonlardan kaçının. Maddi konularla ilgili hak ettiğiniz başarıyı istediğiniz gibi yakalayacaksınız Olaylara kibar ve temkinli yaklaşarak sosyal adalet duygunuzu ön plana çıkarıyorsunuz Bugün iş yaşantınızda engeller söz konusu olabilir Karşı tarafın bencilce egolarını kolay bir şekilde bertaraf edebilecek bir taktik geliştirmelisiniz.

Balık Burcu 4 Temmuz 2012 Yorumu…

Bugün alacağınız bazı haberlerdenetkilenmeniz mümkün Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor Hassas ve alıngan bir tavır içine girebilir, karamsar duygulara kapılabilirsiniz Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak Önünüzde birçok fırsat var Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız İş hayatınızda herhangi bir tatsızlık olmaması için gayet özenli davranıyorsunuz Bu da iş arkadaşlarınızın dikkatinden kaçmıyor Bir yakınınızın bir sorununa çözüm getireceksiniz. Enerjinizin oldukça yoğun olduğu bir gün ve kendinizi ifade edecek konuları mıknatıs gibi üzerinize çekiyorsunuz Birlikte çalıştığınız kişilere karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz Bugün yardım sever duygularla hareket edeceksiniz Küçük ayrıntıların kafanızı meşgul etmesi sonucunda detaylar önem kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.