3G Show Yayından Kaldırıldı!

Show TV’nin yeni eğlence programlarından biri olan Geldim Gördüm Güldüm Show, yayından kaldırıldı.

Daha önce Star TV’de yayınlanan Evlendirme Dairesinin oyuncularının çoğu 3G Show’da yer alıyordu. O program yayından kaldırılınca ekibe yeni isimler dahil edilerek Show TV’de 3G Show olarak yeniden yayınlanmaya başladı.

Geldim Gördüm Güldüm Show’un sunuculuğunu ve kaptanlığını başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt üstleniyordu. Show programı yayınlandığı ilk bölümüyle beklenilen reytingleri alamadı. İlerleyen bölümlerinde reytinglerin daha da düşmesiyle programın yayından kaldırılmasına karar verildi.

Skeçler de yer alan oyuncular tanıdığımız ve başarılı genç oyuncular olsa da skeçlerin uzunluğu ve güldürmemesi, izlenmemesinin en büyük iki nedeni. Ayrıca aynı kanalda Güldür Güldür gibi benzer bir program yayınlanırken şansı zaten çok düşüktü. 3G Show’un ömrü sadece 5 bölüm sürdü.

Şimdi ise gözler Buyur Bi De Burdan Bak programına çevrildi. İlk olarak Kanal D’de yayınlanan ve sunuculuğunu Doğa Rutkay’ın üstlendiği program şimdiler de Ceyda Düvenci’nin sunumuyla TV8’de yayınlanıyor. Büşra Pekin ve İlker Aksum’un da programa dahil olmasıyla formatı biraz olsun yenilenen programın da kaldırılacağı iddialar arasında.

1 Yorum

  1. Aytül Gül Cevapla

    3G show programının bitmesine çok üzüldüm.Sanatçılar çok yetenekli ve başarılıydı, böyle eğlenceli bir programın reyting kurbanı olması çok üzücü.İnşaallah başka bir kanal aynı kadroyu yeniden alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.