31 Mayıs 2012 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu : Bugün kendinizi hem fiziksel, hem fikirsel olarak son derece dinamik hissedeceğiniz bir dönemdir fakat bu sadece kendi hislerinizdir.Gerçekte fiziksel olarak zayıf olduğunuz gibi yanlış kararlar vermeye ve çevrenizi sinir etmeye eğilimlisiniz Bu dönemde sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun üzerinizde otorite sahibi olan, İşveren, anne, baba, eş, öğretmen, yönetici gibi kimselerle zıtlaşmaya açıksınız ve bu gibi kimselerden gelen engellemeler sizi çok kızdırabilir.

Boğa Burcu : Karşı cinsten birisinin bir süreden beri sizinle kontak kurmaya çalıştığını öğrenebilirsiniz.Fazla düşünmeden aklınıza gelen ilk tercihi yapın. Bugün mümkünse hiçbir işe teşebbüs etmemelisiniz. Gelişmeler sizde büyük bir ferahlık yaratacak ve moral desteği olacaklardır. İnsan ilişkilerinde şanslı ve başarılısınız. Sosyal kontaklarınız her zamankinden yoğun olabilir. Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla karşılabilir veya bu kişiden bir haber alabilisiniz.

İkizler Burcu : Şüphelendiğiniz konularda şimdilik birşey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmanızda yarar vardır.Angarya sayılabililecek meşguliyetleri hallettikten sonra bazı güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Siz bir kadınsanız kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz.

Yengeç Burcu : Özellikle karşı cins ilişkileriyle ilgili konularda kararsızlıktan kaçınmalısınız.Evli ya da uzun süreli bir ilişki içinde olan birisiyseniz duygusal hayatınız olumlu bir devreye girmektedir. Bir ilişkide beklediğiniz karşılığı görememeniz ya da size verilen sözlerin tutulmaması olasıdır. Çevrenin uyarı ve tavsiyelerine boş verecek bir dönemde değilsiniz. İşinizle ilgili konularda, yoğun ve yorucu faaliyetlerle geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu : Parayla ilgili konularda fazla açılmaktan kaçınının. Ağır ilerleyen bir ilişkinizde sizin ya da karşı tarafın egoizmi yüzünden geçici bir dargınlık yaşanması olasıdır.İş konularına ya da sosyal ilişkilerinize fazla dalarak eviniz ve ailenizden uzak kalabilirsiniz. Kararsız davranmayıp, herşeye hazır ve hakim olduğunuzu karşınızdaki kimselere hissetirmelisiniz. Göstereceğiniz küçük gayretler büyük faydalar getirebilir. Sizin için en kötü şey tembellik ve haraketsizliktir. Bilinçaltınızda sevgiliniz veya eşinize karşı bazı kızgınlık birikimleri olabilir. Söylediğiniz bazı şeylerle kendinizi taahüt altına sokmuş olabilirsiniz.

Başak Burcu : Bugün karışık duygular içinde olabileceğiniz bir dönemdir. Bu karışık duygular hayatın hemen her alanında olabilmekle birlikte duygusal ilişkilerde daha yoğun olarak hissedilebilir. Cinsiyet farkı olmaksızın Sizin burcunuzun her insanının ani çekimlere kapılabilecekleri, beklenmedik duygusal ilişkilere girebilecekleri ya da en azından böyle isteklere kapılbnilecekleri bir dönem. Birlikte olduğunuz kimseden ayrılabilir veya sarsıcı kavgalara girişebilirsiniz.

Terazi Burcu : Bugün ailenizin sizden isteyecekleri şeylere itirazsız uyarsanız hem onları sevindiririr hem de gereksiz gerilimleri önlemiş olursunuz.Siz bir kadınsanız bugün az tanıdığınız erkeklerle yalnız olacağınız ortamlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizde düşündüğünüz bir erkek varsa bilmelisiniz ki, o kimse sizi, sizin onu düşündüğünüz kadar düşünüyor.

Akrep Burcu : Biraz kazalara eğilimlisiniz. Sıkıntılı durumlara girmek istemiyorsanız çok dikkatli olmalısınız.Hevesle yürüttüğünüz bir konu engellenebilir. Bu durum da sizde moral çöküntüsü yaratabilir. Bir toplantıda bulunup, bulunmamak konusunda kararsız kalmanız olasıdır. Çok aktif ve canlı yapıdasınız. İşinizle ilgili büyük gelişmeler olabilir. Çevredeki karışıklıklar yüzünden bir konunuzun kaybedildiğini zannedebilirsiniz fakat merak etmeyin.

Yay Burcu : Romantik ve heyecanlı bir havada olabileceğiniz gibi, aşırı alıngan da olabilirsiniz. Tam olarak duygusal bir zamanınızdasınız. Herşeyi hislerinizle değerlendirme eğilimlerinde olabilirsiniz. İnsanlarla önemli konuları tartuşmaktan kaçınmalısınız. Bazı kimseler sizin aleyhinize dönerek çalışma hayatınızı zorlaştırabilirler. Kalabalık ortamlardan kaçınmalısınız. İş çevrenizdeki gelişmeler sizi telaşlandırabilir fakat aslında acele edecek bir durum yok.

Oğlak Burcu : Önemli masraflar yapmanızı gerektirecek şeyler olabilir. Bütçenizi denkleştirmekte zorluk çekeceksiniz.Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz. Aslında sadece bir psikolojik yorgunluğunuz var yoksa iş, aşk, şansa bağlı herşeyde başarılı olmamanız için bir sebep yok. Biraz yorucu da olsa sonunda zafer sizindir.

Kova Burcu : Sevdiğiniz kimselerin güzel sürprizleri size yorgunluğunuzu unutturabilir.Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sıkmamaya dikkat ederseniz imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Nasıl olsa bir şey kaybetmezsiniz. Herkese de bir şans verilmesi gerektiğini unutmayın İş ilişkilerinizle ilgili olarak işe yarar dedikodular alabilirsiniz. Bazı şeyler için daha birkaç gün beklemeniz gerekebilir. İnsanlarla son derece uyumlu ve yumuşak ilişkiler içindesiniz.

Balık Burcu : Bugün yeni ilişkiler için şanslı. Eğer yalnız bir kimseyseniz bu dönemde yalnızlığınızdan beklenmedik şekilde kurtulabilirsiniz.Karşı cinsin aşırı ve alışılmadık ilgisini çekebilirsiniz. İş ve para konularında ağır giden şeylerde hızlanma olabileceği gibi sevdiğiniz kimselerle de aranızda anlamlı ve güzel hediyeler verilebilir ya da alınabilir. Her durumda işleriniz büyük bir hız kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.