30 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Haziran ayının bu son günü bakalım hayatımızda ne gibi şeyleri değiştirecek, neleri yaşamamıza olanak sağlayacak.

30 Haziran Günlük Burç Yorumları:

KOÇ burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Büyük bir sabırla çalışmaya devam ediyorsunuz.İşinizle ilgili yeni gelişmeleri duydukça daha da hırslı çalışmaya devam edeceksiniz.Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiler daha da yoğun olacak.Geleceğe yönelik duygu ve düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz Bugün toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksinizBirlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz Olayların tarzı sizin için önemli.


BOĞA burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Maddi konularda bazı zorlanmalar yaşlayabilirsiniz.Bunların üzerinde fazla durmamalısınız.İşinizle ilgili konularda yaşadığınız sıkıntıları gözden geçirebilir ve beklentilerinizi yöneticilerimize karşı dile getirebilirsiniz.Sabırlı ve sakin davranmalısınız. Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamak istiyorsanız bugün çok uygun değil fakat sizin içinizde esen fırtınaları anlamak mümkün değil Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçekBugün duygularınızda dumura uğramak istemiyorsanız amaçlarınızı saptırmamalısınız.

İKİZLER burcu 30 Haziran 2012 yorumu
İlişkinizle ilgil itatsız gelişmeler yaşayabiliceğiniz bir gün.Yaşadığınız sorunları büyütmemeli ve inatçı bir tutum içerisine girmemelisiniz.Öte yandna işinizde kendinizi oldukça güçlü hissedebilir , istediklerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki hiç kimse size zarar vermeyecekDuygularınız atakta fakat sakinsiniz Maddi konularda elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir


YENGEÇ burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Bugün yaşadığınız bazı olaylar duygularınızı hareketlendirebilir.Ancak içinizden yükselen kuvvetli bir isteğin baskısını hissedebilirsiniz.Sabırsız davranabilirsiniz. dikkat! Öte yandan yaşamınıza yeni anlamlar katmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün satın alma duygunuz belirgin ve maddi konularla ilgili olaylar ön planda Bazı konularda gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak Yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirirken hayal gücünüzü kullanmalısınız.

ASLAN burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Gergin ve sinirli olduğunuz bir gün .Dikkatinizi toplamalı ve kendinizi işinize vermelisiniz.Özellikle sevdiğinize karşı geriliminizi yansıtmamalısınız.Dikkat gerektiren bazı işlerinize özen göstermelisiniz.Maddi sıkıntılarınızı fazla büyütmeyin. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir takım sınavların eşiğinde olabilirsiniz Özlemlerinizin karşılığını her zaman bulmanız mümkün değil Onun bir takım sıkıntıları size yanlış yansıyabilir Bugün olumsuzluklara aldırmamaya çalışmalısınız.

BAŞAK burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Gün boyunca bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.Bu durum sizi zihnen ve bedenen yorabilir.Bu sebeple işinize konsantre olamayabilir ve sıkıntı çekebilirsiniz.Gün boyunca dikkatinizi korumalısınız. Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için bugün yaratıcılığınızı sadece uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir Toplumsal çekiciliğinizin güçlü olduğu bir gün .

 

TERAZİ burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Uzun süredir beklemekte olduğu bir haberi bugün alabilirsiniz.Kararsız olduğunuz konular üzerinde fazla durmayın.Olayları zorlamaktan vazgeçin. Eğer sabırlı olmayı başarabilirseniz gelişmelerin son derece olumlu olacağını görebilirsiniz. Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir gün Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir Farklı davranış biçimleriniz aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz.Sadece ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli ve acele etmemelisiniz


AKREP burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Bugün oldukça huzurlu ve rahat bir gün geçireceksiniz.Sevdiğiniz kişiden alacağınız destek ve övgüler moralinizi yükseltecek.İçinizdeki atılımcı ruh sizi yepyeni ve ilginç girişimlerde bulunmaya yöneltebilir.Öte yandan aceleci ve sabırsız davranışlardan uzak durun. Kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissediyorsunuz İsteklerinizde aşırıya kaçmadığınız müddetçe sorun çıkmayacaktırGüven duygunuzu dengeli kullanmalısınız Yaşam kalitenizde yükseliş olacak Karşınızdaki kişinin düşünceleri önem kazanıyor 


YAY burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Sabırsız ve alıngan bir ruh halinde olabilirsiniz.Bugün yaşayacağınız bazı olaylar sizi heyecanlandırıcak.Kariyerinizle ilgili gelişmeler beklediğinizin dışında olabilir ve huzursuz bir tavır içine girebilirsiniz.Küçük sorunları büyütmeyin. Yeni tanışacağınız kişilerle maddi yapılanmaya girebilir ve ortak kazançlar tablosu altında bir takım çalışmalara yönelebilirsinizBugün her konuda çeşitli ve farklı olaylar ortaya çıkacak Sezgilerinize güvenmenize rağmen mantığınız her zamana çok daha fazla değer kazanıyor Beklediğiniz haberler gündemde.

OĞLAK burcu 30 Haziran 2012 yorumu
İçinizden gelen arzu ve isteklere göre hareket edeceğiniz bir gün.İş hayatınızda ekip çalışmalarından keyif alacak , ilginç kişilerle tanışacaksınız . Beklediğiniz bazı gelişmeler istediğiniz şekilde sonuçlanabilir.Öte yandan ilginç teklifler alabileceğiniz bir dönem. Yaratıcılığınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu Bugün bilinçaltınızda yaşadığınız yoğunluklar sizi olumlu bir şekilde etkiliyor Güven duygusuyla ilgili tereddütleri bir an önce yenmeli ve eski gücünüze kavuşmalısınız.

KOVA burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Geleceğe yönelik adımlar atmak için bazı olayların olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz.Bulunduğunuz işteki çalışmalarınızı keyifle yapmak için bazı değişiklikler talep edebilirsiniz.Bu talepleriniz olumlu karşılanacak.Duygusal Hayatınızda ise hislerinizi ve ne istediğinizi net şekilde ortaya koymalısınız.Ondan kaçarak ilişkinizde ilerleyemezsiniz. Bugün mükemmel işler peşindesiniz Her şeyin en iyisini isteme hakkınızı kullanıyorsunuz Ay’ın konumu olayları detaylı olarak ele almanızı sağlayacak Atılımlarınız için gerekli her türlü donanıma sahipsiniz Bilgilerinizi paylaşma konusundayardımlaşmaya hazır olmanıza rağmen çevrenizde potansiyel eksiklik görüyor olmanız sizi haklı çıkaracak 

BALIK burcu 30 Haziran 2012 yorumu
Dünün yorgunluğunu taşıyor olabilirsiniz.Dinlenmeye ve nefes almaya ihtiyacınız var.Kariyerinizde kendinizi ve yapabileceklerinizi küçümsemeyin.Cesaretinizi toplayın ve gerekirse meydan okumayı bilin.Aşk hayatınızda romantizm dolu bir hafta sizi bekliyor. Enerjik ve atak yapınızı daha fazla zorlamanın bir anlamı yok Çevrenizde güçlü dostlara ihtiyacınız var Onların kararlı yapıları sizin tarzınıza uygun  Bugün ailenizin siz olan ilgileri artıyor Özellikle ailenin erkeklerinin siz sağlayacağı destekler çok önemli olacak Karşılıklı ihtiyaçların günden kazanması söz konusu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.