3 Yerli Film Vizyonda!

İKİ KAFADAR

Filmin Konusu:

Mahmutpaşa Pasajı’nda el attıkları bütün işler hüsranla sonuçlanan iki kafadar son olarak tefeciden para alırlar ve tablet bilgisayar işi yapmaya karar verirler. Ama bu tabletler dolandırıcılar tarafından GDO lu ürün nakliyatlarında kullanılmaktadır. İki kafadar bunu öğrendikleri zaman çok geç olacaktır.

Fragmanı…

GÜNCE

Filmin Konusu:

“Hayat; biz gelecek için planlar yaparken başımızdan geçenlerdir” diyor John Lennon.

Hüseyin Namık Üstünel’in yazdığı, Mete Şener ve Kemal Uzun’un beraber yönettikleri film, her dakikamızı dolu bir şekilde yaşamak yerine planlı programlı yaşayarak kaybedilen zamandan bahsediyor. Günde farklı öyküsü ile sinemalardaki yerini aldı.

Filmin başrollerini Cemal Hünal, Nisa Melis Telli ve Leyla Lydia Tuğutlu paylaşırken Gürkan Uygun, Ayça Varlıer, Ferdi Akarnur ve Haluk Levent gibi isimler konuk oyuncu oldular.

Fragmanı…

VAY BAŞIMA GELENLER

Filmin Konusu:

Ailesi Bergamalı olan ama kendisi aslen İstanbullu olan Murat, herkes gibi en iyi arkadaşıyla beraber zengin olmanın hayalini kurmaktadır. Tesadüfen yaşadığını bile bilmediği dedesinin hapishaneden çıktığını duyar ve bu durum onu bir gömü haritasının izinden Bergama’ya gelmesini sağlar. Yanında en yakın arkadaşı Meto da onunla birlikte gelir. Bu süreç içinde macera dolu bir hikaye sizi bekliyor. Filmin başrollerinde Hüsnü Şenlendirici rol alıyor.

Fragmanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.