3 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumları

Burç yorumlarını paylaşmak için konumuzu açmış bulunuyoruz. 

Hemen altta 3 Eylül burç yorumlarını okuyabileceğiniz gibi daha aşağıdaki yorum bölümünden burç yorumları hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

İşte 3 Eylül 2012 burç yorumları;

3 Eylül 2012 Koç Burcu Yorumu
Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız.Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz.Gücünüzü ispat etmek isteyeceksiniz.

3 Eylül 2012 Boğa Burcu Yorumu
Sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli.Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız.Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi biliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranmalısınız.

3 Eylül 2012 İkizler Burcu Yorumu
Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz.Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımı karşısında siz de gereken karşılığı vereceksiniz.Ailenizle aranızdaki ilişkiler çok önemli.

3 Eylül 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün hassasiyetiniz çok yüksek.Alınganlığınız ve kırılganlığınız doruk yapabilir.Özellikle yaşadığınız bir aşk varsa birçok zorluğa maruz kalacaktır.Bazen kibirli davranışlar sergileyebilirsiniz.

3 Eylül 2012 Aslan Burcu Yorumu
Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz.

3 Eylül 2012 Başak Burcu Yorumu
Henüz oluşturamadığınız olayların alt yapısı üzerinde çalışmalar yapıyorsunuz.Bugün arkadaşlarınızla bir arada olmanın ve onlarla desteği konusunda olumlu yansımalar alıyorsunuz.

3 Eylül 2012 Terazi Burcu Yorumu
İşinizde yükselme , farklı bir mesleğe geçme ve kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz.Kişisel değerlerinize önem veriyorsunuz.

3 Eylül 2012 Akrep Burcu Yorumu
Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız , kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir.Belki onun isteklerini önemseyerek ilişkinizi rutin bir hale getirmiştiniz.

3 Eylül 2012 Yay Burcu Yorumu
Siz aşka her zaman çok önem veren bir kişi olarak bugün her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını bilmelisiniz.Partiden partiye koşarken birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz.

3 Eylül 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Özgürlüğünüzü yeterince kullanamıyorsunuz.Çünkü bugün Ay’ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinizi gündeme getirecektir.Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman son derece huzursuzlaşıyorsunuz.

3 Eylül 2012 Kova Burcu Yorumu
Mesleki olarak iyi bir dönemdesiniz ve bazı problemlerin kendi kendine çözüldüğünü göreceksiniz.Güvendiğiniz kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanızı sağlayacak.Ortak çalışmalar için uygun bir gün.

3 Eylül 2012 Balık Burcu Yorumu
Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız.İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.