3 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

Dün yoğunluk nedeniyle burç yorumlarını paylaşamamıştık. Ama bugün siz değerli okurlarımız için 3 Ekim Çarşamba burç yorumlarını paylaşıyoruz.

İşte 03.10.2012 burç yorumları;

KOÇ burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Ekim ayına özel ilişkileriniz, evlilik hayatınız ve ortaklı işleriniz devrede olarak başlıyorsunuz. Bugün öğlen saatlerinde hayatınızı ilgilendiren insanlarla aynı düşünceleri paylaşmakta zorlanabilirsiniz.

BOĞA burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Aya çalışma alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. Bu alanda birkaç yıldan beri elde ettiğiniz deneyimleri kullanmalısınız. Bugün, isteksizliğiniz yapmanız gereken işlere yansıyabilir.

İKİZLER burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Ekim ayına çocuklarınızla ilgili konular ya da aşk hayatınızın konuşmalarıyla giriş yapabilirsiniz. Bugün yakın çevre ilişkilerinizde anlayışınız yüksekken, sosyal ortamlarda anlaşmazlıklarınız oluşabilir.

YENGEÇ burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Aya eviniz veya ailenizle ilgili konulara yoğunlaşarak merhaba diyeceksiniz. Bugün iş ortamlarınızda, maddi konularda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bugün ve yarın ailenizi ihmal etmeyin.

ASLAN burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Ekim ayına akraba, kardeşleriniz veya iletişime dayalı işleriniz devrede olarak giriş yapıyorsunuz. Bugün uzak yerlerden alacağınız haberlerde mantığınızı devreye sokmalısınız.

BAŞAK burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Parasal konularınız ve kazançlarınız bu ay ön planda. Bugün ortaklaşa para alanlarınızda mantıklı yanlarınızı devreye sokmanız gerekecek. Kalabalık ortamlarda olmayı istemeyeceksiniz.

TERAZİ burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Ekim ayı sizin ayınız. Hayatınıza dair kişisel her tür girişim ve adımlarınız için bu aydan yararlanmalısınız. Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı platformda buluşmak kolay olmayabilir.kadinca.net

AKREP burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Bu ay planlarınızı gözden geçirip hazırlık yapacaksınız. Özellikle iş alanlarınız ve yapmanız gerekenler bugün devrede olacak. İşinizi ileri noktaya taşıyacak olan ilişkilerinizi bugün değerlendirin.

YAY burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Ekim ayına organizasyona yönelik işleriniz aktif olarak başlıyorsunuz. Enerjinizi iyi kullanamadığınız halde, hızlı olan koşturmalarınız sizi yorabilir. Yaratıcı bir sürece doğru gidiyorsunuz.

OĞLAK burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Ekim ayına kariyer alanlarınızdaki sorumluluklarla giriş yapacaksınız. Bugün işlerinizi evinizden yönetmek isteyebilirsiniz. Ailevi konularda, ortaklaşa para konularınız devrede olabilir.

KOVA burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Bu aya seyahat programlarınız, eğitim ve dış işleriniz aktif olarak giriş yapacaksınız. Yakın çevre ilişkilerinizde bugün yardım almaya meyillisiniz. Düşünceleri olumsuz tarafa çekmeyin.kadinca.net

BALIK burcu 3 Ekim 2012 yorumu

Ekim ayına ortaklaşa para konularınız, ödeme veya alacak dengenizi oturtmaya çalışarak başlıyorsunuz. Birkaç yıldır yaşadığınız deneyimleri gözden geçirebilirsiniz. Maddi konularda şansınız yüksek.

Hande Kazanova
Astroloji Uzmanı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.