29 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

İlerleyen saatlerde sizlerle 29 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumlarını paylaşacağız.Bugünün size neler getirebileceğinden bahsedeceğiz 🙂

29 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları :

KOÇ BURCU 29 Haziran Yorumu
Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak. Ne yapacaksanız tek başınıza yapmalısınız. İş birliği olumlu sonuç getirmeyecek. Para gelecek ve hemen gidecek. Deneyimli biriyle ateşli bir ilşki yaşanabilir. Gece hayatına fazla dalmayın sağlığınız bozulabilir. Kendinizi enerjik hissedebileceğiniz bir gün. Çevrenizdeki olaylara isteseniz de kayıtsız kalamayacaksınız. Sosyal yaşamınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak için daha fazla beklememelisiniz. Bu gün Ay ikizlerde ilerliyor ve çevre ilişkilerinizi etkiliyor, isteklerinizde yoğunluk artışı gözlenecek.

BOĞA  BURCU 29 Haziran Yorumu
Aşk hayatınızda şanslı bir gününüzdesiniz. Hoş bir teklif kapınızı çalabilir.Karşılıklı fikirlerinizi paylaşmak ve önerilerde bulunmak, işlerinizde deneyiminizi artırmanız açısından faydalı.Paranızı doğru yerlere harcamak için doğru bir planlama yapmanız şart.Bugün başağrıları hissedebilir, çalışma programınızı hafifletebilirsiniz. Düşüncelerinizde köklü değişimlere ihtiyacınız var. Kendinizi daha cesur ve atılgan hissederken, alışkanlıklarınız konusunda ısrar etmemeli ve içinizdeki cevheri size en yakın olan kişilerle paylaşmalısınız. Bugün, ikna etme konusunda başarılı bir gününüz. Coşkularınızı istediğiniz alanlarda kullanma şansına sahipsiniz.

İKİZLER  BURCU 29 Haziran Yorumu
Oldukça aktif ve eğlenceli bir hafta sonuna hazır olmanız gerekiyor. Tüm haftanın yorgunluğunu, stresini üzerinizden atabileceğiniz, dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz ve yeni insanlar tanıyacağınız bir gün geçireceksiniz. Bu aralarda romantizme ihtiyacınız çok yoğun. Bu duygusallığınız ve hassasiyetiniz onu da olumlu şekilde etkiliyor. Yakın ilişkilerinizde güzelliklerin önemi oldukça büyük. Uyumlu ve güzel konuşan insanlar dikkatinizi çekiyor. Bugün iletişim konusunda oldukça rahat hareketler sergiliyor ve karşınızdaki kişilerin de rahatlamasını sağlıyorsunuz. Sizi destekleyecek arkadaşlarınıza kapınız daima açık olması onları da mutlu edecek.

YENGEÇ  BURCU 29 Haziran Yorumu
Son derece enerjik, hareketli ve keyifli olduğunuz bir dönemde bulunuyorsunuz. Hızlı gelişen olaylar sizi bambaşka yönlere götürebilir. Ve siz her türlü ortama kolayca uyum sağlayıp olayları fırsata dönüştürebilirsiniz. İşinize göstereceğiniz ilgi sizi olumlu yönde geliştirirken, bilmediğiniz konularda da bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Maddi konularda kendinizi güçlü hissettiğiniz zaman, atılımlarınızda daha cesur davranıyorsunuz. Bugün, şansınızı istediğiniz kadar zorlayabilirsiniz. Değişimlerin artılarını siz de göreceksiniz. Ufkunuzun vizyonu değişiyor.

ASLAN  BURCU 29 Haziran Yorumu
Bugünkü enerjiniz ve performansınız sizi bile şaşırtıyor olabilir. Aşk için doğmuş gibisiniz. Yine de bu enerjiyi farklı alanlara kanalize edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren temalar bunun için ideal. Yönetici gezegeniniz Güneş sizi duygusal ve sevdiklerinize düşkünlük veriyor. Bu gün yollarla ilgili planlarınız var ve iletişime çok önem vereceksiniz. Ani öfkelerden uzak kalın.. Kişisel cazibenizin yüksek tavanlara vuracağı bu günde, isteklerinize kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Yüksek ideallerinizi ilgilendiğinizi, yön değiştirmemelisiniz.

BAŞAK  BURCU 29 Haziran Yorumu
Çevrenizdeki herkes isteklerinize saygı göstermeye ve toleranslı davranmaya çalışıyor ama isteklerinizin sonu olmaması yakınlarınızı kızdırmaya başlayacak. Biraz daha düşünceli olamazmısınız? Gizliliklere ilgi duyacağınız bir gün. Duygusal konularda isteklerinizdeki artışların yanlış anlaşılmasını istemiyorsanız, kendinizi daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Amaçlarınızın saptırılması konusunda taviz vermek istemediğiniz için, işlerinizin yavaş seyrine aldırmamalısınız. Karşı tarafın düşünceleri önem kazanacak.

TERAZİ  BURCU 29 Haziran Yorumu
Baskı ve isteklerin büyük olacağı bir dönemdesiniz. Yapabileceklerinizin üzerinde sorumluluk alabilir ve kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Dinlenmeyi ihmal etmeyin. Dostlarınızla birlikte olmak rahatlatacak. Güçlü kişilerin iş birliği ile birtakım yenilikleri yaşantınızın içinde hissedeceksiniz. Siz organizasyon çalışmalarından hoşlandığınız için, bugün özel dostlarınızı titizlikle seçecek ve ortak çalışmalarınızı onlarla başlatmak isteyeceksiniz. Partnerinizin de, düşünceleri ile yanınızda olduğunu görmek sizi sevindirecektir.

AKREP  BURCU 29 Haziran Yorumu
Bugün sabah saatlerinde ve akşamüstünde daha huzurlusunuz. Öğlen saatlerinde ise kafanız bir şeylere takılabilir. Bu yüzden de daha mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerekebilir. akşam saatlerinde sürtüşmeler görülebilir yada ailevi sorunlarınız olabilir. Her zamankinden daha sabırlı olmayı deneyin. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerini benimsemek zorunda değilsiniz. Fakat siz, tüm enerjinizi onları ikna etmek için kullanmakla hata yapabilirsiniz. Olayları karşıdan seyrederek, zamanlama konusunda acele etmemelisiniz. Bugün, öğleden sonra enerjiniz daha da yükselecek. Tereddütleriniz konusunda haklı nedenleriniz var.

YAY  BURCU 29 Haziran Yorumu

Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bunun sonucunda maddi ve manevi açıdan rahatlık kazanacaksınız. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insanla aranızda bir yakınlaşma olacak. Fakat seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmalısınız. Bu kişiyle iş ilişkisine de girebilirsiniz. Ve bunun olumlu sonuçlanma ihtimali de var. Arada dışarıya çıkıp temiz havada dolaşmalısınız. Temiz hava size iyi gelecek. Alkolden uzak durun. Kombinasyon burçlarınız Koç’tan önemli destekler alıyorsunuz. Bu dönem olumlu yönlerinizi ortaya çıkarırken, enerjinizin sizi desteklediğini göreceksiniz. Yaşam kaliteniz ve isteklerinizde paralel bir artış gözlenecek. Düşüncelerinizi karşı tarafla paylaşırken, buyurgan bir tavır içinde olmanız, çevrenizde yanlış algılanabilir.

OĞLAK  BURCU 29 Haziran Yorumu
Çalışıyorsanız bugün sizin için olumlu anlaşmalar yapmak için en uygun zaman. Bu anlaşma sayesinde başarıya gideceksiniz. Para konusunda akılcı olmalısınız. Çünkü beklenmedik harcamalar çıkacak. Ama kısa yollardan kısmetleriniz var. Ayrıca aileniz de size destek verbilir. Sevdiğinizle yaşamın tadını çıkarın. Sizin gibi duygulu duyarlı biri için aşkta mutluluk herşeydir. Uykusuzluğunuzu yenin. Çevresel koşullarınızı istediğiniz alanlarda kullanma şansına sahipsiniz. Tercihlerinizi, alışkanlıklarınızla bağdaştırırken, başarılarınızı yeniden gözden geçirmeli ve hangi noktada olduğunuzu tespit etmelisiniz. İnatçılığınızı belirgin bir şekilde vurgulayacağınız bir gün. Sevdiklerinizle ilgili planlarınızı uygulamalısınız.

KOVA  BURCU 29 Haziran Yorumu

Son derece keyifli çalışmalar yapacak, yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Bugün alacağınız haberler çok hoşunuza gidecek. sevdiğinizle birlikte bu davetlere katılabilir, beraberliğinizi daha güçlü hale getirmenin yolunu bulabilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Partnerinizin isteklerine karşı çıkmadan önce, konunun özünü dinlemeye özen göstermelisiniz. Özgürlükçü duygularınızı inatçı tavırlarınızla daha belirginleştirmeniz, hata yapmanıza neden olabilir. Sevdiğinizi kişiden duyacağınız güzel sözlerinden etkilenmenize rağmen, duygularınızı teslim etmek istemiyorsunuz. 

BALIK  BURCU 29 Haziran Yorumu
Bir an önce işlerinizi bir düzene koymalısınız. Çevreniz sizden bir cevap bekliyor. Onlar her konuda yardımınıza hazır. Parasal konularınızın çözümü de vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamınıza ve aşka epey zaman kalacak. Ne yapacaksanız tek başınıza yapmalısınız. İş birliği olumlu sonuç getirmeyecek. Para gelecek ve hemen gidecek. Deneyimli biriyle ateşli bir ilşki yaşanabilir. Gece hayatına fazla dalmayın sağlığınız bozulabilir. İş yaşantınızda beklediğiniz özel pozisyonlara yaklaşmanız çok kolay. Bugün, planlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızın özveriyle yardım etmeleri, sizi mutlu ederken, kazançlarınızı arttırma konusunda yeni ufukların doğmasına neden oluyorlar. İşbirliğine önem vermeniz sizi daha da yukarılara taşıyacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.