28 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

28 Haziran günlük burç yorumları yayınlandı. Siz de bugünün size neler getireceğini, gününüzün nasıl geçeceğini merek ediyorsanız günlük burç yorumunuza bir göz atın derim 🙂

28 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları :

 KOÇ BURCU 28 Haziran Yorumu

Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz.Bugün arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak kendinize daha çok zaman ayırmalısınız Çevrenizin sizden beklediği yardımlaşmayı onların istekleri doğrultusunda sağlayacaksınız. Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne daha hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da bulaşacak. Bu pozitif enerjiyi sakın ziyan etmeyin.

BOĞA  BURCU 28 Haziran Yorumu
Arkadaşlarınızı yargılamak yerine onların ruhsal yapılarını anlamaya çalışmalısınız Yaşamınızda önemli olabilecek olayları kendinize çekiyor ve daha sonra şikayet ediyorsunuz Bugün Ay’ın konumu bazı değer yargılarınızda esnemeniz gerektiğini söylerken dostlarınıza şans tanımanızı sağlayabilir Organizasyon çalışmalarına esnek bakmalısınız. Yoğun iş temponuza biraz ara verip bir tatile çıkın. Burada yeni birisiyle tanışabilir ve çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkinin kalıcılığını sağlamak için ciddiyetinizi göstermelisiniz. Tüm iş size düşüyor…

İKİZLER  BURCU 28 Haziran Yorumu
Bireysel davranmak isteyebilirsiniz Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman yapmak istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz Önce işlerinizle ilgili isteklerinizi planlamalı ve sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısınız. Ebeveynlerinizle ilgili düşündükleriniz veya hissettikleriniz sizi rahatsız ediyor olabilir. Bunların gerçek olduğunu siz de biliyorsunuz. Belki yakın bir dostunuzla ya da kardeşinizle yapacağınız konuşma sizi rahatlatabilir.

YENGEÇ  BURCU 28 Haziran Yorumu
Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve zevkleriniz için harcamalarınızı arttırabilirsiniz Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekecektir. Ailevi problemlerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın. Partnerinizle daha güvene dayanan bir ilişki kurmaya ihtiyacınız var. İlişkinizdeki bu eksiklik, beraberliğinizin kısa ömürlü olmasına neden olabilir. 

ASLAN  BURCU 28 Haziran Yorumu

Bugün iç disiplinin mükemmel gelişecek Satürn’ün karşıt burcunuzda Ay’la yaptığı açı duygusal konularda partnerinizle istediğiniz iletişim şartlarını sağlayabileceğinizi gösteriyor Yaşam kalitenizi yüksek tutmak isteyeceksiniz İç dengenizi istediğiniz gibi yansıtabileceğiniz ortamlar sizi bekliyor. Yakınlarınızdan ya da kuzenlerinizden birinin ihtiyaçlarına cevap vermenizin gerekmesi, bugün sizi çok meşgul edebilir. Onun sorununa çözüm bulurken, birlikte olmanın da keyfini çıkaracaksınız. Bügün mutlu olcaksınız.

BAŞAK  BURCU 28 Haziran Yorumu
İlişkileriniz güçleniyor İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız Güçlü kişilerden alacağınız destek iletişim sorunlarınızı çözüyor Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Neden aşk, sevgi ya da duygusal ilişkilerle alakalı düşüncelerinizi kağıda dökmüyorsunuz? Sevgilinize okuduğunuzda sizi daha da iyi anladığını göreceksiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Para durumunuz iyi.

TERAZİ  BURCU 28 Haziran Yorumu
Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü aynı zamanda başarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyorKendinize güvenmenize rağmen aile içi ilişkilerinizde karşılaştığınız problemlerde etkin olamıyorsunuz. Maddi alanda rahatlama yaşayacağınız bir devre var önünüzde. Bu defa biraz daha dikkatli olursanız, birikim sağlayabilir, geleceğe daha güvenle bakabilirsiniz. Kendinizi garantiye almak istiyorsanız disiplinli olmalısınız.

AKREP  BURCU 28 Haziran Yorumu
Başarınızı biraz da iletişim içinde olduğunuz kişilerin mantığına hitap ettiğiniz zaman yakalıyorsunuz Bugün kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız Şansınız size yardım ediyor. Gereksiz kıskançlıkların yanında ilişkinizdeki aksaklıkların bir nedeni de, her ikinizin de içinde bulunduğu finansal zorluklar. Bu durumun düzelmesi için oturup, konuşmalı ve bir ortak politika belirlemelisiniz. Sağlığınız iyi görünüyor.

YAY  BURCU 28 Haziran Yorumu
Yakın geçmişinizi artık düşünmek istemiyorsunuz Yapacağınız her türlü çalışmalarınızı ileriye dönük planlamalısınız Eş ve iş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız Emir almaktan hoşlanmıyorsunuz Ay’ın bulunduğu konum düşüncelerinize belli bir felsefe getirerek sizi olumlu yönde etkileyecek. Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız. Oysa ki bugüne dek değişiklikleri sevinçle karşılayan bir insan olmanıza rağmen, hayatınızın bu döneminde bir tutukluk içerisindesiniz.

OĞLAK  BURCU 28 Haziran Yorumu
Çevre ilişkilerine kapalı ve eleştirici davranacağınız bir gün Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerineçevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz Bugün seyahat planları yapmanız için bazı fırsatlar çıkacak. Sevgilinizin size gösterdiği ilgi, alaka ve anlayış sizin için çok büyük bir şans. Bu yapıcı yaklaşımları her hangi bir sıradan ilişkide bulmak o kadar da kolay değil aslında. Bunun kıymetini bilin ki bir ömür boyu mutluluk yanınızda olsun.

KOVA  BURCU 28 Haziran Yorumu
Kazançlarınızla ilgili bir planlama içindesinizKaynaklarınızı ve hedeflerinizi tespit ederken bazı ayrıntıları görmezlikten gelmemelisiniz Bugün Ay’ın konumu yaratıcılığınız konusunda sizi rakipsiz kılıyor Engellerin sizi yıpratmayacağını biliyorsunuz Taşlar yerine oturduğu zaman sizin başarılarınız alkışlanacaktır. Kendinizi dinlemeye yatkın olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durumu fazla abartmamak için kontrollü olmalısınız. Yoksa, bir şeyler yapacağına durmadan kendine acıyan bir insan haline dönüşebilirsiniz, aman dikkat…

BALIK  BURCU 28 Haziran Yorumu
Kendinizi ifade edecek işlerde göstermekten yanasınız Olayların bazı gelişimleri sizin için farklı bir anlam oluşturacak Aşkta sağlam ve kalıcı duygularınızı partnerinizle konuşmanın zamanı geldi Ortak fikirlerinin üretilmesi için gerekli şartlara sahipsiniz Sadece zorlanmalara gelemiyor ve kendinize zaman tanıyorsunuz. Sevgilinizin sizin hakkınızda düşündüklerini söylemesine izin vermelisiniz. Alenen bunu kısıtlamıyor olabilirsiniz ama alıngan yaklaşımlarınız, engel yaratıyor. Ailenize de biraz zaman ayırın bu arada. Onları çok ihmal ediyorsunuz, çok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.