27 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumları

İşte 27.09.2012 burç yorumları;

KOÇ burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Sevdiğiniz insanla ego sürtüşmelerine dikkat edin. Kendi başınıza buyruk davranma isteğiniz ilişkinizde sorun oluşturabilir. İletişime dayalı işlerinizde kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.
 
BOĞA burcu 27 Eylül 2012 yorumu
İş arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları sizi zorlayabilir. Bir iş seyahati veya projede bazı aksilikler ve güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Aile hayatınıza dayalı kazanımlarınızda artış söz konusu.
 
İKİZLER burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Çocuklarınızla olan iletişiminiz ve aşk hayatınızda sorun yaşayabilirsiniz. Sabırsızlığınızı kontrol etmeye çalışın. Yakın çevre ve akraba ilişkilerinizde şanslı etkiler altında olacaksınız.
 
YENGEÇ burcu 27 Eylül 2012 yorumu
İşteki sıkıntılarınızı aile hayatınıza yansıtmak sizi zorlayabilir. Sevdiğinizle aynı fikirleri paylaşmıyor olacaksınız. Bu da ego sürtüşmelerini artırabilir. Maddi açıdan şanslı bir gün olacak.kadinca.net
ASLAN burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Yakın çevrenizdeki bazı insanlara karşı tahammülsüz olabilirsiniz. Uzaktan alacağınız haberler, sizi gün içinde sinirli yapabilir. Sosyal çevrenizle olan işlerinizden fayda görebilirsiniz.
BAŞAK burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Beklenmedik yerlerden alacağınız destekle, iş yaşamında istediğiniz şanslara sahip olabilirsiniz. Yine de parasal konularda çabuk tepki vermeyin ve sinirli tavırlar içinde bulunmayın.
TERAZİ burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Özel ilişkilerinizde kendinize olan düşkünlüğünüz fazla olacağından, sabırsızlık gibi etkilere dikkat edin. Ortaklaşa yaptığınız bir işte karşı tarafın koşullarındaki değişimler sizi isyan ettirebilir.
AKREP burcu 27 Eylül 2012 yorumu
İş alanlarınızdaki değişimler, fikren sizi huzursuz kılabilir. Beklenmedik olaylar karşısında tepki verebilirsiniz. Kariyerinizde size destek veren insanlar sizi yine yalnız bırakmayacak.
YAY burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla sürtüşmelere dikkat edin. Maddi konularda da ego sürtüşmeleri yaşanabilir. Seyahate ve geleceğe dayalı işlerinizde güzel gelişmeleriniz var.
OĞLAK burcu 27 Eylül 2012 yorumu
İş alanlarınızda bazı projelerinizin bozulması veya birtakım konuşmaların sorun haline gelmesi öne çıkabilir. Kendi fikileriniz ve düşünceleriniz konusunda ısrarcı davranabilirsiniz.
KOVA burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Fikirlerinizde huzursuzluk, sabırsızlık etkisi yüksek olabilir. Yolculuklarda dikkatsizlik kaynaklı kaza ihtimallerine karşı daha sakin olmalısınız. Özel hayatınızdaysa şanslı etkileriniz var.
BALIK burcu 27 Eylül 2012 yorumu
Parasal konularda gerginliklere açıksınız. Yine iş yapacağınız arkadaşlarınız veya çevrenizle parasal anlaşmazlıklarınız gündeme gelebilir. Aile hayatınızda şanslı etkiler altındasınız.k

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.