26 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Yaz aylarının sonuna yaklaştığımız şu günlerde yine burç yorumlarını sizlere duyurmak için konumuzu açtık.

İşte 26 Ağustos 2012 burç yorumları;

KOÇ burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Mars, 2 ay boyunca sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Bilinmeyene ilginiz artabilir.

BOĞA burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Mars evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlıyor. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz.

İKİZLER burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

2 ay boyunca çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir.

YENGEÇ burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Yaklaşık olarak 2 ay Mars, aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

ASLAN burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Enerjinizi aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle aranızda birtakım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

BAŞAK burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz 2 ay boyunca artacak. Bu dönem araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.

TERAZİ burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, hırsınız ve mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden, iyi para kazansanız bile özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artış görülebilir.

AKREP burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde mücadeleleriniz artacak. Birkaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak.

YAY burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.

OĞLAK burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Mars 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. İşlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.

KOVA burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

İşlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Mars 2 ay boyunca sizin iş ve kariyer alanınızda hareket etmeye başlayacak.

BALIK burcu 26 Ağustos 2012 yorumu

Yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya alanlarınızda enerjinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Seyahatleriniz artmaya başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.