25 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ:

Bugün, kendinizle ilgili kişisel sorunlarınızı irdeleyeceksiniz. Bilinçaltınız yüzünden mantık karmaşası yaşayabilirsiniz. İsteklerinizde sabırlı bir tutum izleyerek, hedeflerinizeulaşmayı planlıyorsunuz.

BOĞA:

Güçlü mantığınız sayesinde birçok paylaşımın ortasında olacak ve sizden beklenen performansı sağlayacaksınız. Bugünçevrenize çok fazla açık davranmak istemeyebilirsiniz. Gizli düşünceler içindesiniz.

İKİZLER:

Kişisel çabalarınız sonucunda elde edeceğiniz önemli gelişmeler, motivasyonunuzu artırıyor. Bugün dost toplantılarının aranılan kişisi olacaksınız. Özel zevklerinizi için harcama yapacaksınız.

YENGEÇ:

Yapacağınız her işi önceden planlayarak yola çıkıyorsunuz. İlişkinizde kalıcı değerler peşindesiniz. Önceden aklınıza koyduğunuz bazı isteklerinizi, kendi doğrularınızla sentezleyerek başaracaksınız.

ASLAN:

Kafanız çok karışık. Değişim için uygun bir gün değil. Ani gelişecek olaylar karşısında, kendinizi savunmak zorunda kalmak istemiyorsanız, sizi engellemek isteyenlere karşı, kesin tavrınızı koymalısınız.

BAŞAK:

Ay’ın konumu, kişisel ilişkilerinizle duygusal yapınız arasında çelişkiler yaratıyor. İşlerinizle ilgili yeniliklere ihtiyacınız var ve birtakım iş bağlantıları içinde olacaksınız.

TERAZİ:

Ay, burcunuzda ilerliyor. Aşkta tutucu davranışlarınız yüzünden partnerinizle ilişkinizi zorlayabilirsiniz. Sizin isteklerinizi onun davranış biçimlerine ters düşebilir. Rutinden hemen sıkılıyorsunuz.

AKREP:

Bugün, inatçı yapınızı belirgin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Ay’ın konumu, hırslı tarafınızı ortaya çıkarıyor. Küçük detayların üzerinde önemle durarak, sizden beklenmeyen bir performans ortaya koyuyorsunuz.

YAY:

Bugün, yapmak istediğiniz çok şey var ve yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak istiyorsunuz. Hırslı ve atılgan yönünüzü ortaya çıkarmaktan hoşlanacaksınız.

OĞLAK:

Bugün, organizasyonlar konusunda oldukça başarılısınız. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Seyahat planları yapabilirsiniz.

KOVA:

Kazançlar konusunda yaşadığınız sıkıntılarınızı çevrenizin desteği ile aşabilirsiniz. Onların düşüncelerine tepki göstermek yerine, ilişkilerinizi sıcak tutmayı denemelisiniz.

BALIK:

Bugün, kendinize güveniyorsunuz. Etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Karşıt burcunuzda ilerleyen Mars’ı unutmamalı ve hata yapmamaya çalışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.