24 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün sizlerle burç yorumlarınız paylaşmaya devam ediyoruz. Saatler 00.00 ‘a yaklaştığında 24 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumunuzu buradan okuyabilirsiniz.

Haziran ayının sonuna yaklaşırken  22 haziran- 22 temmuz arasındaki doğanlar yengeç burcu oluyor. Eğer bu aylarda doğan arkadaşlarınız varsa ve beğeneceği bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız sizler için ufak bir araştırma yaptık.
Peki Yengeç burcuna ne hediye alınır? Yengeç burcu duygusaldır.  Alacağınız hediye onun kalbine dokunmalıdır. Aranızda geçen bir olayı anımsatacak eşyalar onun için çok değerli olacaktır. Birlikte fotoğrafınızın bulunduğu bir çerçeve güzel olabilir. Gümüş ve inci yengeç burcunun hoşuna gidecektir. Gümüş takılar ya da anahtarlık alabilirsiniz. Unutmayın, aldığınız hediye iyi düşünülmeli ve kendinizden bir şeyler kattığınız bir hediye olmalıdır ki ömür boyu saklanılsın. Bu arad kendi ellerinizle yaptığınız doğum günü pastası da onun çok hoşuna gidecektir 🙂

 

 

 

 

 

 

 

24 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumunuzu aşağıdan okuyabilirsiniz:

KOÇ BURCU 24 Haziran Yorumu

Birazcık şımarmak ve sevdiklerinizden ihtimam görmek için bugün büyük bir ihtiyaç duyuyorsunuz ve bugünü sevdiklerinize ayırmak ihtiyacındasınız. Bugün özellikle aile bireylerinizle keyifli bir zaman dilimi geçirerek neşelenebilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi bugün hemen arayın ve onlarla yenidenilişkileri güçlendirmek adına bir adım adın. Aileniz sizin için bir güçtür, kıymetini bilin.

BOĞA  BURCU 24 Haziran Yorumu

Duygusal ilişkiniz ve aşk hayatınızdaki ani ve şaşırtıcı olaylar kafanızı son derece karıştırmış bir durumda. Geçmişten gelen bir kişi ile sorunlar yaşıyor ve bundan dolayı da kendinizi son derece mutsuz hissediyorsunuz. Hem geçmişe olan sadakatinizin sizi düşündürüyor hem de içinde bulunduğunuz zor durum. Böyle oturup kara kara dertlenmek yerine olayları akışına bırakın!

İKİZLER  BURCU 24 Haziran Yorumu

Sevdiklerinize karşı öyle yanlış bir tutum içerisindesiniz ki artık aile bireyleriniz bile size bu konuda söylemekten fazlasıyla bıkmış durumda. Yapmanız gereken işler olabilir hatta fazlasıyla meşgul olabilirsiniz, doğru fakat bu durum sizi koşulsuz seven birini üzmeniz konusunda sizi asla haklı bir konuma çıkarmaz. Bencillik edip güzellikleri soldurmak yerine daha pozitif olmanız gerekir

YENGEÇ  BURCU 24 Haziran Yorumu

Kötü giden ilişkinizle ilgili son zamanlarda yaşadığınız tatsızlıklar sizi fazlasıyla rahatsız etmiş durumda ve siz bunun üzerinde bu aralar durmaktan yana fazlasıyla çekiniyorsunuz. Bir yandan sessiz kalmak hiç size göre değil, öte yandan kalp kırmak istemiyorsunuz. İnsanlara karşı ince fikirli olmanız güzel bir şey, ancak sonunda yine üzülen siz olmak istemiyorsanız, biraz bencil olmakta yarar var.

ASLAN  BURCU 24 Haziran Yorumu

Yakın arkadaşınızla olan hesaplaşmalarınızın biri bitmeden diğeri başlıyor ve bu şekilde devam ederseniz arkadaşlık ilişkinizin sona ereceğini düşünüyorsunuz. Adeta hayatınızda huzur kalmamış bir durumda! Bu konuyla ilgili kendinizi suçlamaktan vazgeçin ve arkadaşınıza düşüncelerinizi açıkça dile getirin. Hayat size pozitif günler de getirecek, ancak sorunları çok uzatmadan çözmeniz gerek.

BAŞAK  BURCU 24 Haziran Yorumu

Birikimize ve kendinize olan güveniniz ile pek çok kişiyi kendinize hayran bırakıyorsunuz, insanlar adeta size karşı kıskançlık duyuyorlar. Öte yandan, sizin yaptıklarınızı taklit etmek, sizin gibi olmak için de can atıyorlar. Sevdiğiniz kişiye bu aralar biraz ilgi gösterin, sizden yana bu yönde bir beklentisi var. Partnerinizin mutluluğuna yönelik bir dönem geçirmek ilişkinize iyi gelecek!

TERAZİ  BURCU 24 Haziran Yorumu

İlişkinizde partneriniz ile son günlerde çok olumlu olaylar yaşıyorsunuz ve bu durumun siz verdiği haz her halinizden fazlasıyla belli oluyor. Saadetinizin bir süre daha bu şekilde devam etmesi hiç de şaşırtıcı olmayacaktır, çünkü son günlerdeki anlayışlı ve sevecen haliniz tam anlamıyla ideal sevgili tanımı! Yine de ideal olayım derken kişiliğinizden fazla ödün vermemeye dikkat edin.

AKREP  BURCU 24 Haziran Yorumu
Biraz hayatınızın tadını çıkarmak sizin de hakkınız. Günlerinizi doya yaşamak pek güzel olabilir ve siz de bu konuda çok mutlu olabilirsiniz, ancak fark çevrenizi bütünüyle göz ardı ederek çok uzun süre mutlu olamazsınız. Kendi hayatınızın tadını çıkarırken başkalarını rahatsız ederseniz onlar da uzun vadede sizi mutsuz edeceklerdir. Bu aralar, aşk hayatınızı da iyi idare etmeniz gerekiyor. Gerilimler kapıda!

YAY  BURCU 24 Haziran Yorumu

Bugünlerde çok çekici ve çok cazibelisiniz, bu yüzden de çevrenizde karşı cinsin pervane olduğunu görüyorsunuz. Bu sizin için inanılmaz keyifli bir durum olabilir, ancak olası ilişkinizi de tehlikeye atabilir. Çekici halinizi çevrenizden biraz da olsa sakınmak bu ilişki konusunda gergin geçecek birkaç günü kazasız atlatmanıza yardımcı olacaktır. Neşelenmeniz ve neşelendirmeniz, ilişkinize iyi gelecek!

OĞLAK  BURCU 24 Haziran Yorumu

Aşk hayatınız son günlerde çevrenizdeki ilişkilerin aksine sorunsuz ilerliyor ve bu da sizi fazlasıyla memnun ediyor. Yine de bu aralar içinizde gereksiz bir takım şüpheler var ve bu şüphelerin aslı astarı olmasa da içiniz içinizi kemiriyor. Her şey bu kadar harika giderken içine düştüğünüz bu evham kuyusundan bir an önce çıkmanız gerek, aksi takdirde partnerinizle ilişkiniz bozulabilir. Dikkat!

KOVA  BURCU 24 Haziran Yorumu

Uzun süredir yakın arkadaş çevrenizden bir türlü göremediğiniz ilgiyi bugün ailenizden görecek ve bundan dolayı da fazlasıyla memnun olacaksınız. Her insan gibi ilgi görmeyi seviyorsunuz ve ilgi görmediğiniz zaman ise fazlasıyla karamsar oluyorsunuz. Partnerinizle güzel bir dönem sizi bekliyor. Uzun vadede ciddi teklifler alabilir ve çok şaşırabilirsiniz. Her türlü gelişmeye hazır olun.

BALIK  BURCU 24 Haziran Yorumu

İçinizde yaşadığınız tutarsızlıklar dışınızdan da fazlasıyla belli oluyor. Hala bir takım karamsarlıklarla boğuşuyor ve bunu yakın arkadaş çevrenize de fazlaca yansıtıyorsunuz. Uzun vadede bu ruh haliniz devam ederse insanların sizi kaprisli olarak nitelendireceğini bilmelisiniz. Aslında siz kaprisli değil sadece endişelisiniz. Artık endişelerinizi geçmişte bırakıp bir an önce geleceğe odaklanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.