24 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

İşte 24.08.2012 (24 Ağustos) burç yorumları;

24 Ağustos 2012 Koç Burcu Yorumu
İltifatları ve geniş bir çevreyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faliyetler herzamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Bugün gireceğiniz her yükümlülüğü başarıyla yerine getirebilirsiniz. Başkaları için yaptığınız şeylerden dolayı da takdir kazanmanız olasıdır.

24 Ağustos 2012 Boğa Burcu Yorumu
Parasal konularda yapacağınız aktif harcamalar gündeme gelse bile aslında parasızlık çekmiyorsunuz. Aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz sosyalyönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Bu sizi sakinleştirebilir. Tanımadığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde hoş olmayan veya tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz.

24 Ağustos 2012 İkizler Burcu Yorumu
İkili ilişkilerinizde biraz gerçeklerden uzaklaşmanız gibisiniz. İşlerinizi başarıyla yürütecek şansa ve enerjiye sahipsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını alabilir, gösterdiğiniz performans sayesinde üstlerinizin takdir ve beğenisini kazanabilirsiniz. Fikirlerinizle ve olaylara yaklaşımlarınızla çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz.

24 Ağustos 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Birisi ardınızdan işler çeviriyor. Hangi durum olursa olsun söz konusu bir erkek olabilir ama bu kişi duygusal ilişki içinde olduğunuz bir kimse olmayacaktır.Çevrenizde bulunan bir kişinin hakkınızda yapmış olduğu bir dedikodu canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bu kişiyle yüzleşip onun gerçek niyetini öğrenmeniz daha olumlu bir yaklaşım tarzıdır.

24 Ağustos 2012 Aslan Burcu Yorumu
Olayların gerçek nedenlerini iyice araştırın, anlayın ve hatta çözüm yollarını öngörün. Akıllı planlar yapın ve doğru yaklaşımlarda bulunun. Ama herşeyden önce samimi ve açık olun. Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulnduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir.

24 Ağustos 2012 Başak Burcu Yorumu
Maddi yönden bu dönem zorlanıyorsunuz. yeni atılımlar sizi oldukça zor durumlara sokmuş. Fakat hırsınız bu zorlu devreyi atlatmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte genel yaşamınızda bireysel özgürlüğünüz ve bağımsızlığınız öne çıkabilir. Gereksiz sorularla çevrenizi bezdirmekten kaçının. Biraz düşünürseniz anlayamayacağınız konu yoktur.

24 Ağustos 2012 Terazi Burcu Yorumu
Sizin için en büyük tehlike büyük konuşmanızdır. Çalışkanlığınız ile başarı kazanacaksınız ve başarılı diyaloglar kurabilmeniz olacaktır. Endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek.Kazalar ve sakarlıklara açıksınız. Büyük ve kalıcı zararlar olmayabilir fakat kendi sakarlığınızdan gelebilecek bir sürü tehlike var.

24 Ağustos 2012 Akrep Burcu Yorumu
Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmeyin. En azından birşeyler öğrenmeye çalışın. Maddi yönden bu ara zorlanıyorsunuz. Yakın akraba ziyaretleri ve bazı kutlamalar gündemde olacaktır. Pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verir. Yakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz. Bu sizin için son derece şanslı ve mutlu bir dönem olabilir.

24 Ağustos 2012 Yay Burcu Yorumu
Gün boyunca sürecek girişkenliğiniz sayesinde, işleri siz kısa bir sürede bitireceksiniz. Onu sevdiğinizi hissettirmelisiniz. Materyel konularda da yeni gelişmelerin olması sizi oldukça sevindirecektir. beklemediğiniz bir dostunuzun hoş bir teklifi bazı parasal sıkıntılarınızı sona erdirebilir. Bunun yanında eşya alışverişinde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinize biraz güvenin.

24 Ağustos 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Düşünce ve davranışlarınızda geçmişteki koşullardan bir hayli etkileneceksiniz. Ay ortası doğanlarda etkili olacak bu durum, gereksiz tartışma ortamları hazırlarken sizi ve sevdiğiniz kişiyide bu ortamların içine sürükleyebilir. Çocukça davranışlarda bulunmaz veya engellerseniz, bu gibi tatsızlıkları önleyebilirsiniz. Sakin olmalı ve başkaları tarafından yönlendirme içine girmemelisiniz.

24 Ağustos 2012 Kova Burcu Yorumu
Sizi engellemek amacıyla uydurulmuş haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır diyorum. Bir ikilem içine düşmeniz büyük bir olasılık. Daha sonra ise karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca, onu kontrol etmeyi düşünün. Kendi haline bırakın ve hiçbir etki ve zorlama yapmayın. Onun duygularını kontrol etmek için zaman erken.

24 Ağustos 2012 Balık Burcu Yorumu
Etki altında kaldığınız şu günlerde sezgilerinize güvenerek vereceğiniz acele bir karar yanlışlıklar yapmanıza neden olabilir. Özellikle duygusal konularda dikkatli davranmak sizin açınızdan son derece yararlıdır. Ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmanıza uygun bir gündesiniz. Bir süreden beri başlamayı bir türlü göze alamadığınız bir iş varsa ona başlamanızın zamanı artık gelmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.