23 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün elimizden geldiğince sizlerle burç yorumlarını paylaşıyoruz. Yine bugün de 23 Haziran burç yorumlarını paylaşmak için konumuzu açtık.

Bildiğiniz gibi burç yorumlarına kimisi inanır, kimisi inanmaz. 🙂 Bu inanmak ve inanmamak olayı hakkında sizin de fikriniz olabilir. Burcunuzun yorumunu okuduktan sonra hayatınızda geçerli olup olmadığını bize alt taraftan yorum olarak yazmanızı isteriz. Böylece hem inanan ve inanmayan arkadaşlara bilgi vermiş, hem de yorum alışverişinde bulunmuş oluruz. 🙂

23 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları:

Koç Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Koç, yeniayın enerjisi direkt olarak ev hayatınıza, evinize, anne babanız veya emlakla ilgili konulara yöneliyor. Önce temmuz sonunda, daha sonra ise ağustos sonundan, ekim ortasına kadar eve ait konular oldukça hareketli olacak. Bunun ilk işaretlerini bu hafta içinde görebilirsiniz. Duygularınızı kontrol edemiyorsunuz ve gününüzün çoğunu partnerinizle geçirmek istiyorsunuz. Ancak yarım işlerinizi tamamlamalısınız.İşinizi ihmal etmeniz ileride sorun yaratabilir.İş ve aşk dengesini iyi kurmalısınız.

Boğa Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Boğa, yeniayın etkisiyle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz ve bu arkadaşlarınızın etkisi ya da güzel bir sürprizi sonucunda olabilir. Arkadaşların sizi alıştığınız rutinden çıkarmasına izin verin. Bu dönemde burcunuzdaki Mars’ın enerjisiyle son derece kararlı olsanız da, kariyeriniz konusunda kafanız karışık olabilir. Keyfinizi kaçırabilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle bayan olan Boğalar gözyaşlarını tutamayacakları durumlarla karşılaşabilirler.Güçlü durmaya çalışın ve sakin kafayla düşünü.Sorunları halledebilecek yapıdasınız.

İkizler Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili İkizler, yıldız haritanızda çalışarak kazandığınız parayı simgeleyen bölgeye düşen yeniayın enerjisi maddi durumunuzu hareketlendirecek. Aylık gelirinizi artırmak ve ilave gelir kaynakları bulmak için astrolojik açıdan senenin en uygun zamanlarından birindesiniz. Ancak maddi konularda partnerinizin baskısı altında olabilirsiniz. Gününüzü keyifli geçireceksiniz. Aşktan kendinizi soğumuş hissediyorsunuz. Özellikle de evli olan İkizler üyeleri yalnız kalmak isteyebilir.Bekar ikizleri kısa yürüyüşler ve alışveriş dolu saatler bekliyor.Çok harcamamaya dikakt edin.

Yengeç Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Yengeç, burcunuzda senede bir kez doğan yeniay ile birlikte senenin en önemli dönemlerinden birindesiniz. Yeniayın enerjisini hayatınızın herhangi bir alanında yeni bir sayfa açmak için değerlendirebilirsiniz. Doğum gününüz bugün ve birkaç gün yakınlarında ise yeni başlangıçlarla dolu bir sene sizi bekliyor demektir.Sevecensiniz ancak partnerinizin artık sizi sıkmaya başladığını düşünüyorsunuz. Ama her şeye inat keyfiniz son derece yerinde.Partnerinizle ilişkinizi gözden geçirme kararı alabilirsiniz.Sadece kendinize biraz zaman verin , göreceksiniz herşey yoluna girecek.

Aslan Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Aslan, bu yeniay dönemi yalnız kalıp düşüncelerinizi toparlamak için ideal. Doğum gününüzle birlikte yeni bir döneme başlayacaksınız ama önce sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini sorgulamalı ve yeni başlangıçlara yer açmak için hayatınızdaki fazlalıklardan ve sizi aşağıya çeken kötü alışkanlıklardan
kurtulmalısınız. Kendinizi zor durumlara sokabiliyorsunuz.Kimi anlarda ağzınızdan çıkan sözlerin nelere sebep olabileceğini düşünmeden konuşuyorsunuz.Daha sonra pişman oluyorsunuz ama kendinizi üzmekten alıkoyamıyorsunuz.Ufak bir tatil zamanı geldi.

Başak Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Başak, bu yeniayın enerjisi arkadaş ve grupları ön plana çıkarıyor. Bu günlerde yalnız olmayacaksınız ve etrafınız kalabalık gruplarla çevrili olacak. Düğün, davet gibi organizasyonlara katılabilir, yeni insanlarla tanışabilir, yeni bir çevre edinebilir ya da dernek, kulüp gibi bir topluluğa üye olabilirsiniz. Mecazi anlamların bugün kafanızı kurcalayacağını gözlemleyebilirsiniz. Bunları kafaya takmayın. Neşeli, esprili bir gün sizin için. Tadını çıkarın.Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz , sinemeya gidebilirsiniz.Sıcak yaz günlerinin keyfini sürün.

Terazi Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Terazi, ağustos sonundan, ekim ortasına kadar mesleğinizde son iki senenin en güçlü dönemini yaşayacaksınız ve bu yeniay döneminde ilk işaretleri görebilirsiniz. Yeniaylar yeni başlangıçlar zamanıdır, yeniayın enerjisiyle başlanan işler büyür, işte siz de bu haftayı iyi değerlendirin ve girişimlerde bulunun. Aşk hayatınıza kendinizi adapte edemiyorsunuz ve partnerinizle uyum sağlayamıyorsunuz. O sizden ilgi beklerken siz başka şeylerle ilgilisiniz.Bu durum partnerinizin canını sıkabilir ve tartışabilirsiniz.Onu karşınıza alın ve hislerinizinden bahsedin.


Akrep Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Akrep, yeniayın enerjisi yurt dışı bağlantılı işler ya da bir seyahat imkanı getirebilir. Mahkeme, medya ve eğitimle ilgili bir konu da gündeme gelebilir. Partneriniz sizi cesaretlendirecek ve her konuda motive edecek. İlişkiler açısından güzel bir dönemdesiniz ancak yakın akrabalarınızın baskısı sizi rahatsız edebilir. Duygusal açıdan karmaşalar içerisinde geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizle tartışma içerisinde olabilirsiniz bugün.Partnerinizden beklemediğiniz davranışlar sizi üzebilir.Sert tepki vermeden önce ona nedenini sorun.

Yay Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Yay, Yengeç burcundaki yeniayın enerjisi sizin maddi durumunuzu etkiliyor. Bu durum, çalışarak kazandığınız aylık geliriniz değil de, hisse, komisyon, miras, nafaka, kredi, mortgage, tazminat, sigorta, vergi, ikramiye, telif, burs gibi maddi kaynaklarla ilgili olacak. Aylık gelirinizde baskı altında olabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki iletişim hayranlık uyandırıcı görünüyor. Yalnızlığa bir türlü alışamayan sizler bugün kendinizi sokaklara atabilirsiniz.Alışveriş dolu saatlerle günü bitirebilir yorgun bir şekilde eve dönebilirsiniz.Gereksiz harcamalardan kaçınmaya dikakt edin.

Oğlak Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Oğlak, hem zıt burcunuz olan, hem de evlilik ve iş ortaklığınızı yöneten Yengeç burcunda doğan yeniayın enerjisi yakın ilişkilerinize odaklanıyor. İlişkinizi resmileştirmeye, iş ortaklığı kurmaya ya da avukat, halkla ilişkiler uzmanı gibi sizi temsil edecek olan bir kişi ya da kurumla anlaşmaya karar verebilirsiniz. Özlediğiniz insanları görmek isteyebilirsiniz.Bu durum keyfinizi kaçırabilir ve durgunlaşabilirsiniz.Bu aşamada size sabrınız yardımcı olacak.Telefonu alın elinize ve sevdiklerinizi arayp onları özlediğinizi söyleyin.Aşk hayatınızda herşey yolunda , partnerinizle uyum halindesiniz.

Kova Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Kova, ağustos sonundan, ekim ortasına kadar işleriniz inanılmaz çok olacak ve bu durumun ilk işaretlerini bu yeniayda göreceksiniz. İş ve sağlık evinizde doğan bu yeniay, kariyerinizde hemen bir üst basamağa çıkacaksınız değil, ama önemli yeni iş ve görevler alacaksınız anlamına geliyor. Aşk hayatınızdaki başarıyla iş hayatınız aynı oranda olumlu yürümüyor. Başarılı olmanız gereken yerlerde kıvrak manevralarla hareket edemiyorsunuz.Kendinizi adapte edin ve önemli manevraları kaçırmayın.Bu manevralar iş hayatınıza yükselmenize neden olabilir.

Balık Burcu 23 Haziran 2012 yorumu :
Sevgili Balık, duygusal Yengeç burcundaki yeniayın enerjisi sizin hassas su elementinize iyi gelecek. Üstelik bu yeniay aşk, romantizm, çocuklar ve yaratıcılıkla ilgili konulara enerji veriyor. Duygusal hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak üzere olabilir ama aynı zamanda bir arkadaş ya da gurubun baskısı altında kalabilirsiniz. Etrafınızda kuyunuzu kazmaya niyetlenen kişiler var. Ancak bugünlerde bunu fark eden sizler onları adeta doğduklarına pişman edeceksiniz.Sinirlerinize hakim olun ve en doğru anı bekleyin.Unutmayın keskin sirke küpüne zarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.