23 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün olduğu gibi burç yorumlarını sizlerle paylaşmaktayız. Takvimin 23 Ağustos’u gösterdiği şu günde de tüm burç yorumlarını paylaşmak için konumuzu açmış bulunuyoruz.

İşte 23.08.2012 burç yorumları;

KOÇ burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça özgüven kazanabilirsiniz. Çok çalışacağınız bir dönem geliyor.

BOĞA burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi aşk, çocuk veya yaratıcılık gerektiren işlerde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşecek. Aşkı yaşamak isteyenler ya da yaşayanlar konsantrasyonlarını bu alana yönlendirecekler.

İKİZLER burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bugün itibarıyla kimliğinizi aile hayatınızla ilgili işlerde ortaya koyacak, kendinizi ailenize adayacaksınız. Eski ailevi konular gündeminizde olacak. Olayları analiz ederek, pratik ve somut yaklaşarak çözümler üreteceksiniz.

YENGEÇ burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi yakın çevre alanlarına kaydıracaksınız. İletişiminiz hızlanacak. Ticaret, ulaştırma, bilgisayar, yayıncılık ve teknik alanlarda düzenlemeler yapabilir, gözden kaçırdıklarınıza odaklanabilirsiniz.

ASLAN burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Çalıştınız, hazırlandınız ve birtakım atılımlarda bulundunuz, şimdi ise kimliğinizi maddi alanlarda göstereceksiniz. Atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak sizi tatmin edebilir.

BAŞAK burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi hayatınıza yönelteceksiniz. Bencilliğiniz bu ay fazla olacak, kendinizi ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız. Kendinize olan güveniniz tam olacağından insanların gözü üzerinizde olacak.

TERAZİ burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olacak. Hâlâ geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın tam zamanı.

AKREP burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi sosyal çevrenizde gösterebilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, grup çalışmaları kendinizi göstereceğiniz alanlar. Bu konularda kimliğinizi kullanıp güvenilir yönlerinizle çevrenizi iyi idare edeceksiniz.

YAY burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay kimliğinizi kariyer alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Artık işlerinizde kendinizi gösterme vakti geldi. Eğer netleşmemiş koşullar varsa bu alanda hızlanmalar yaşanabilir. Bir ay boyunca insanlar sizi konuşuyor olacak.

OĞLAK burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi uzak çevre, seyahat, yabancı işler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarında ortaya koyacaksınız. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. Bir kurs ya da seminere katılabilir, iş seyahatine çıkabilirsiniz.

KOVA burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi eşinizin veya sevgilinizin maddi alanlarında, ortaklaşa giderler, harcamalar konusunda ortaya koyacaksınız. Bu dönem, harcamalarınız hususunda yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

BALIK burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarında ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan sizin için önem kazanmaya başlayacak. Ortaklaşa işleri olanlar bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.