22 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Bayram dolayısıyla ara verdiğimiz burç yorumlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

22 Ağustos 2012 Koç Burcu Yorumu
Sevgili Koçlar , etrafınızdaki insanları gereksiz yere kontrol etmekten vazgeçin.Onların kararlarına saygı duymalı ve eleştirmemelisiniz.Aksi takdirde sevdiklerinizle gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz.Liderlik özelliğinizi her alanda yaşamaya çalışıyorsunuz ancak biraz geri planda durmaya ihtiyacınız var.

22 Ağustos 2012 Boğa Burcu Yorumu
Bugün katılacağınız ortamlarda aktif olabilir , girişken ve samimi tavırlarınızla dikkat çekebilirsiniz.İş hayatınızda yeniliklere açık olacak ve kolay uyum sağlayacaksınız.Özel hayatınızda ise fazla hızlısınız.

22 Ağustos 2012 İkizler Burcu Yorumu
Çalışkan ikizlerin gündeminde yine iş hayatı olacak.İş ilişkilerinizde beklentilerinizin gerçekleşmemesi tartışmalara neden olabilir.Çok çabuk sinirlenip , tepki veriyorsunuz.Sakin olmalı ve sorunlara çözüm üretmelisiniz.

22 Ağustos 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün oldukça sinirli ve gerginsiniz.Nerede o soğukkanlı ve ağırbaşlı Yengeç?İkili ilişkilerinizde bu gerginliğiniz yüzünden tartışmalar yaşanabilir.Öte yandan sevdiğinizle yaptığınız seyahat planında bir değişiklik olabilir.

22 Ağustos 2012 Aslan Burcu Yorumu
Aslanlar bugün iş hayatında zorlanabilir.Halletmeniz gereken işleri yapamayabilir , bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.Aşk hayatınızda ise partnerinizle gereksiz yere tartışmaktan kaçının.Sevdiğiniz kişinin sevgisinden emin olamayabilir ve huzursuz bir ruh haline girebilirsiniz.Zamana ihtiyacınız var.

22 Ağustos 2012 Başak Burcu Yorumu
Başakların aşk hayatı bugün ön planda olacak.Sevdiğinizle olan iletişiminizde bazı sorunlar , anlaşmazlıklar çıkabilir.Duygusal yaşamınızda yaşadığınız bazı yenilikleri hazmetmek ve alışmak size zor gelebilir.Sevdiğinizle romantik anlar yaşamak size iyi gelebilir.

22 Ağustos 2012 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Teraziler , yoğun tempoyla çalışmaya devam ediyorsunuz.Yapmayı planladığınız bazı yenilikler sizi zorlayabilir.Aşk hayatınızda ise sevdiğinizin ilgisi hoşunuza gidiyor.Öte yandan evinizde ya da ofisinizde değişiklik,bakım,onarım gibi işlerle uğraşabilirsiniz.

22 Ağustos 2012 Akrep Burcu Yorumu
Sevgili Akrepler , ilişkilerinizde cesur ve aktifsiniz.Hayatınızda mutluluk verici olaylar yaşayabilirsiniz.Alacağınız haberler sizi sevindirecek , beklentileriniz sırayla gerçekleşiyor.Hayatınız renkli ve eğlenceli.

22 Ağustos 2012 Yay Burcu Yorumu
Aile içindeki ilişkilerde bazı pürüzler olabilir.Ev değişikliği ya da ev içi değişimleri gibi konularda yenilikler yaşayabilirsiniz.Hareketli ve aktif Yaylar bugün durağan ve neşesiz olabilir.Yaşadığınız olumsuzlukları büyütmeyin.

22 Ağustos 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Gezegenler burcunuzu olumlu yönde etkiliyor.İş hayatınızdaki başarma hırsı artıyor.Oldukça isteklisiniz ancak sadece iş hayatınızdaki çalışmalara odaklanmayın , bu durum sevdiklerinizi ihmal etmenize neden oluyor.İlişkilerinizdeki dengeyi sağlamalısınız.

22 Ağustos 2012 Kova Burcu Yorumu
Bugün oldukça ilginç şeyler öğrenebilir ve çok şaşırabilirsiniz.İş hayatınızda kontrolünüzde olmadan yaşanacak gelişmeler sizi huzursuz edecek.Öte yandan duygusal yaşamınızda yaşadığınız sorunları aşamamak sizi ilişkinizden soğutabilir.Farklı maceralara atılmak isteyebilirsiniz.

22 Ağustos 2012 Balık Burcu Yorumu
Sezgiselliğiniz artıyor.Vereceğiniz kararlarda sezgilerinizle hareket edebilirsiniz.Çevrenize karşı olan sosyal ve yardımsever tavırlarınızla takdir toplayacaksınız.Öte yandan girdiğiniz ortamlarda kendinizi rahatça ifade edecek ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.