21 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Sizlere günlük burç yorumlarını aktarmaya devam ediyoruz.

Her gün yaptığımız gibi sabah erken saatlerde  sizlerle günün burç yorumlarını paylaşıyoruz.

21 Haziran 2012 burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz :

 Koç Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Maddi konularınızı destekleyici aşklar gündeme gelecektir. Karasızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Siz aslında hem değişen ve yine de aynı kalabilen ender kişilerdensiniz. Sizinle yaşamak son derece eğlenceli ve hareketlidir. Planlarınızı uygulamaya başlamak için sabırlı davranacaksınız. Olayların gelişmesini sakin biçimde bekleyebilir, olumlu davranışlarınızla çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz. Bu arada içinizdeki enerji sizi yönlendirecek.

Boğa Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Bilinçaltınız çok yoğun. Hızlı plan yapıyorsunuz. Bugün beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tanışacağınız kişilerin karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de, gerek kalmayacaktır. Sosyal ilişkileriniz yoğunluk kazanmaya devam ederken karşılaşacağınız. Olumlu duygular içinde bulunacağınız bir gün. Böylece gerilim yaratan enerjinizi kontrol altına alabilirsiniz. Projelerinizi değişik kişilerle görüşebilir, yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Tedbirli davranacaksınız.

İkizler Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacağız bir gün. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Seçimlerinizi doğru yapmanız konusunda çevrenizden yardım alabilirsiniz. Yaratıcılığını yanlış kullandığınız zaman huzursuz ve mutsuz olabiliyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek. Hem duygusal, hem de zihinsel açıdan karmaşık bir gün geçirebilirsiniz. Ancak, bugünden itibaren anlayışınız yükselmeye başlıyor. Geleceğe yönelik isteklerinizi şimdilik bekletmenizde yarar var. Sabırlı davranın.

Yengeç Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Bugün girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Katılacağınız toplantılarda önemli dikkat çekici olacaksınız. Ufukta aşk var. Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin hareketli olması keyfinizi yerine getiriyor. İsteklerinizin güçlü olması, kararlı ve sakin davranmanızı kolaylaştıracak. Böylece çok daha etkileyici ve ikna edici olabilirsiniz.

Aslan Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Yüksek mevki arayışı içindesiniz. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazı olaylar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, çok daha olumlu ve sakin davranmayı başaracaksınız. istekleriniz gücü gerilim yaratsa bile bunu kontrol edebilirsiniz. Parasal konuda olumlu gelişmeler başlıyor.

Başak Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız.İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Haberleşmelerle ilgili ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim konularında sabırlı davranmalısınız. Özellikle iş arkadaşlarınız kardeşler ve çocuklarla ilgili bazı sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.
Terazi Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Beklediğinizden çok daha olumlu gelişmeler olacak. Hem parasal, hem de aşk açısından olumlu bir döneme giriyorsunuz. Hanım arkadaş akrabalarınızla aranızdaki ilişkiler yumuşuyor. Sürpriz gelişmeler meydana gelebilir.

Akrep Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve sizin duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Görüşmek istediğiniz kişilerle görüşebilir, yeni organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada büyük beklentiler ve istekler içinde bulunduğunuz için geriliminiz artabilir. Kendinizi fazla yormaktan kaçının. Sevdiğinizle ilgilenin.

Yay Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Çevrenizde sizi onaylamalarını beklemeniz istiyor ve bu konuda gerekli desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Yeni fikirler ve yeni çalışmalar için uygun bir gün. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. Farklı istekler içine girebilir, elinize geçen fırsatları fazla düşünmeden değerlendirmiş olabilirsiniz. Karar vermek için sabırlı olmalı, kendinizi fazla yormaktan kaçınmalısınız. Alkollü içeceklerden sakınmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı aynı şekilde sürdüreceksiniz. Dostlarınızla ilişkileriniz sıcak ve olumlu olacak. Yeni fikirler üretebilir, planlarınızı uygulayabilirsiniz. Katı davranışlarda bulunmayın.

Kova Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var. Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün, çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. İşyerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Enerjinizin gücü, sorunları aşmanıza yardımcı olabilir. Ancak, beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir ve dikkatiniz dağılabilir. Bugünden itibaren daha olumlu ve anlayışlı olacaksınız. Böylece gelişmelerin farkına varabilirsiniz.

Balık Burcu 21 Haziran 2012 yorumu :
Ay burcunuzda ilerliyor ve duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor. Bugün, ikili ilişkilerinizi ön plana çıkarmaktan yanasınız. Karamsar ve derin düşünceler size yakışmıyor. Bu konularda kendinizi aşmalı ve yeteneklerinizi daha belirgin bir hale getirmelisiniz. Görüşmelerinizde yapıcı olacaksınız. Metabolizmanızla ilgili aksaklıklar söz konusu. Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınız harekete geçirip heyecanlanmanıza neden olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz. Yeni yatırımlarda bulunmadan önce dikkatle inceleme yapacaksınız.

2 Yorum

  1. ayça Cevapla

    yemin ederimki okuduklarım çıkıyo yada tamamen rastlantı burcum da koç burdaki şeylri okumanızı tavsiye ederim :))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.