2021 Yılında İzlenmesi Gereken En İyi 5 Film

2021 Yılında İzlenmesi Gereken En İyi 5 Film

2021 en iyi filmleri isimli yazımızda siz değerleri okurlarımız için tartışmasız 5 filmi bir araya getirdik. Covid-19 salgınının başlamasıyla birlikte sinemaya gitmek hayal oldu.. Zamanının büyük bir bölümünü evde geçirenler, kendilerine daha iyi bir ortam yaratmak adına bu yılın en iyi filmlerini araştırmaya başladı.

Her ne kadar sinemalar kapalı olsa da, film çekimleri aralıksız olarak işleyişine devam ediyor. 2021 yılının en iyi filmleri hangileri? Sorusunun cevapları;

2021 En İyi Filmleri

Avatar 2 Filmi

James Cameron’un yönettiğini yaptığı Avatar filmi, dünya üzerinde büyük bir izlenme kitlesine sahip yapıtlardan biridir. Bir önceki seriye göre daha yaratıcı ve daha kaliteli görsellere sahip olması, daha çok dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bununla birlikte, Avatar 2 Filmi’nin bu yıl vizyona girmesi bekleniyor. Avatar 2 vizyon tarihi aralık ayı içerisi olduğunu da hatırlatmış olalım.

Matrix 4 Filmi

2021 yılının heyecanla beklenen filmlerinden biri de; Matrix 4 olarak karşımıza çıkıyor. Uzun süredir beklenen Matrix 4 filmi, Covid-19 salgını nedeniyle bir süre ertelenmişti ancak çalışmalarına kaldıkları yerden devam edilen filmin başrol oyuncusu bir önceki seride olduğu gibi yine Keanu Reeves olacak.

Ölümsüzler 2021 Filmi

Marvel filmlerinden olan Ölümsüzler filminin başrolünde; Angelina Jolie ve Kit Harrington bizleri karşılıyor. Marvel çizgi romanından uyarlanan Ölümsüzler filmi, roman kahramanlarının hayatını ele alıyor.

The Batman

2021 filmi denince ilk aklan gelen The Batman filmi, yeni seri ile farklı maceralar ile birlikte çeşitli sürprizler izleyicileri bekliyor. Pandemi nedeniyle ertelenen The Batman filmiz vizyon tarihi haziran ayı olarak belirlendi.

Sherlock Holmes 3

2021 Aralık ayı içerisinde vizyona girmesi beklenen Sherlock Holmes 3 filmi, bir önceki serilerinde olduğu gibi Jude Law, Robert Downey Jr, Rachel Mc.Adams oyuncuları bizleri karşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.