2020’nin En İyi Korku Filmleri

2020’nin En İyi Korku Filmleri

2020’nin en iyi korku filmleri listemizi; The Invisible Man – Görünmez Adam, The Hunt ve Horse Girl oluşturuyor. Korku filmi konusunda kararsız kalan birçok kişi en iyi korku filmi hangisi ve hangi korku filmi izlenir gibi benzer aramaları gerçekleştirdiğini görüyoruz. En çok izlenen korku filmleri arasında seçip yapmak oldukça zor ancak biz sizler için en iyi 3 korku filmini bir araya getirdik.

2020’nin En İyi Korku Filmleri

Mutlaka izlenmesi gereken 3 korku filmi..

The Invisible Man – Görünmez Adam

The Invisible Man - Görünmez Adam

The Invisible Man – Görünmez Adam

Cecilia Kass isimli başrol oyuncumuz, oldukça güzel ve aynı zamanda da yaşam dolu bir kızdır. Maddi durumu oldukça iyi bir bilim insanıyla evli olan genç kız, yaşadığı bu ilişkiden mutlu olmadığı gibi bir an önce bu ilişkiden kurtulmak ister. Sevgilisinden gördüğü şiddetten kurtulmak isteyen Cecilia Kass, çareyi kaçmakta bulunur. Sevgilisi uyurken evden kaçmayı başaran genç kadın kardeşinin yanına yerleşir ve bir süre sonra sevgilisinin öldüğünü öğrenir. Bu duruma her ne kadar inanmak istemezse de her şey onun öldüğü gösteriyordur. Sevgilisinin öldüğüne inanmaya başlayan genç kadını, büyük bir sürpriz beklemektedir.

The Hunt

The Hunt

The Hunt

Birbirleriyle daha önce hiç karşılaşmayan 12 farklı kişi; hiç bilmedikleri bir yerde gözlerini açar. Buraya nasıl getirildiklerini bilmeyen bu kişiler ne amaçla burada olduğunu da bilmez ancak korkunç bir oyunun içerisinde olduklarını anlamaları uzun sürmeyecektir. Hayatta kalmak için büyük mücadele vermeleri gerekecek. Korku ve gerilim film seviyorsanız, mutlaka izlemesini tavsiye ediyoruz.

Horse Girl

Horse Girl

Horse Girl

Horse Girl Konusu; Sarah, sıradan bir yaşam sürmeyi tercih etmiş kendi halinde biridir. Son dönemlerde gördüğü rüyalardan muzdarip olan genç bayan, bu durumdan bir an önce kurtulmak istese de kurtulmanın o kadar kolay olmadığını anlar. Sadece bir rüyadan ibaret olduğu sandığı şeyin aslında gerçeğin ta kendisidir. Ardı arkasına kesilmeyen bu döngülerden kurtulmanın tek bir yolu; geçmişi ile yüzleşmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.