2015’in En İyi Yabancı Dizileri

Yeni yıla çok az bir zaman kalmışken 2015 senesinde yayın hayatına başlayan ve popüler olma yolunda ilerleyen yabancı dizileri sizler için derledik. 2016 gelmeden belki siz de en az birini izlemeye başlarsanız.

12 Monkeys

Bilim kurgu türündeki dizide, 2035 senesinde bir virüsten dolayı dünyanın çok az bir bölümü hayatta kalıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda zamanda geriye dönülebilen bir makine icat ediliyor. Eski mahkum James ise bu makineyi test etmek için kullanılıyor. Akıl hastanesinde gözlerini açan James, kimseye gelecekten geldiğine inandıramıyor.

Better Call Saul

Breaking Bad dizisiyle tanıdığımız Saul Goodman karakterinin başrolde yer aldığı dizide, avukatın pis işlere nasıl bulaştığı anlatılıyor. Dizi, özellikle Breaking Bad’i özleyenlere iyi bir alternatif olacaktır.

The Last Man on Earth

Phil, sıradan bir insanken dünyada kalan tek insan olur. Daha sonra yaşayan bir kadınla karşılaşır ve bu ikili insanlık için birbirlerine muhtaçtırlar.

Allegiance

Hava kuvvetleri subayı olan bir genç, ailesi tarafından casus olarak yetiştirilmek isteniyor. Ama Alex’in hiç böyle bir niyeti yoktur. Ama aile bu duruma hazırlıklı olarak oğullarının karşı gelmemesi için birçok belge hazırlamıştır bile.

The Slap

Bir tokat herkesin hayatını değiştiriyor. 40. Yaş doğum günü partisi kutlanan Hector’un kuzeninin bir çocuğa tokat atmasıyla herkesin kirli çamaşırları ortaya dökülüyor.

Battle Creek

Breaking Bad ve House M.D dizilerinin yaratıcılarının bir araya gelerek hazırladıkları dizi, bir dedektifle FBI ajanının suçluları yakalamalarını konu alıyor.

Empire

Locious, eskiden bulaştığı uyuşturucu batağından müzik ile kurtulmuştur. Müzik piyasasında ilerleyerek yapımcı olan Locious, daha da yükselmeye başlayacakken ALS hastalığına yakalanır ve 3 sene kadar daha yaşayacağını öğrenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.