2014’ün En Yeni Sosyal Medya Ağları

2014 yılına girmemizle birlikte Facebook ve Twitter gibi sosyal ağların arasında birçok yeni dijital platformlar dahil olacak. Medium, Impossible, Mobli, Nextdoor, Shots of Me, Sportlobster…

Hala duymayanlarınız varsa çok geçmeden bir göz atın derim. Çünkü bu isimlerin 2014 senesine  en çok kullanılan sosyal ağlar arasına girilmesi bekleniyor.

2014 yılında kullanılacak en iyi Sosyal Ağlar…

Medium

Medium, uzun yazıların yazıldığı blog ortamıdır. Herkes Medium’da teknoloji ve kültür gibi konuları inceleyip, kendi fikirlerini de paylaşabilir. En çok twitter ortamında okuduğunuz makalelerin çoğu Medium’da yayınlanmış bir yazıdır.

Impossible

Soysal medya ağı olan Impossible, kişilerin soru sorup cevaplarını bulmalarına yarıyor. İstediğiniz her konuda bilmediğiniz bir konu hakkında yardım alabilirsiniz. Kişisel, sağlık yada herhangi bir konuda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Mobli

Instagram’a rakip bir soysal medya ağı. Kendisini “görsel arama motoru” şeklinde tanıtan Mobli, bu sene patlayacak gibi duruyor.

Next door

Bu ağ, kişilerin gün içindeki ihtiyaçlarını öğrenmelerini sağlıyor ve taşınma işlemlerinde insanlara yardımcı oluyor.

Shots of Me

Shots Of Me, kişilerin Selfie yani ön kameradan çekilen fotoğrafları burada paylaşmalarını sağlıyor. Yorum yapma özelliği olmayacak bu ağı yakında çok sık duyar olacağız.

Sport lobster

Spor severlerin sıkıca takip edecekleri Sportlobster, spor sonuçlarını canlı bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Seçmiş olduğunuz spor alanı ile ilgili tahminle yapıp, konuşmalara katılabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.