2014’de Vizyona Girecek Filmler

2013 bitmek üzereyken, bu senenin en iyi filmleri birçok yerde açıklandı. Peki 2014 senesinde bizi hangi iyi filmler bekliyor. Bir göz atalım:

American Hustle

Kendi ülkesinde çoktan vizyona girdi. Bizde 2014 Ocak ayı gibi izleyebileceğiz. Filmin oyuncu kadrosu çok güçlü. Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence’ı bu filmde yine birlikte göreceğiz. Film 1970 lerde geçiyor. Gerçek bir olaydan uyarlanmış olan bu film, dolandırıcı çetesinin hapse girmemek için verdiği savaşı anlatıyor.

Nymphomaniac

Film, iki bölüm halinde yayınlanacak. Mart ve Nisan aylarında izleyebileceğiz. Konu olarak; Nemfomani hastalığına yakalanmış bir kadının, dünyaya geldiği andan itibaren 50 li yaşlarına kadarki cinsel yaşamından bahsediliyor.

Her

Film, tek başına yaşayan bir yazarın evindeki bilgisayarla tuhaflaşan yaşamı konu alınıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=i3904DnTxNI

Şarkı Söyleyen Kadınlar

2014 de Türk yönetmen Reha Erdem’in filmi de vizyona girecek. Filmde, depremden dolayı bir semtin yok olmasının istenmesi ve insanların fikir savaşlarının başlaması konu ediliyor.

The Wolf of Wall Street

Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio, bu filmde yine bir araya geliyor. Jordan Belfort’un otobiyografisi beyazperdeye taşınıyor.

300: Rise of an Empire

300 Spartalı filminin devamı olan bu film, bu seferde Artemis savaşını sinemaya taşıyacak.

The Grand Budapest Hotel

Bir otel görevlisinin yaşam öyküsünden bahsediliyor. Filmin oyuncuları ise çok güçlü: Edward Norton, Ralph Fiennes, Saoirse Ronan, Willem Dafoe, Jude Law, Owen Wilson, Bill Murray, Tilda Swinton, Harvey Keitel, Adrian Brody… 2014 Nisan’da seyredebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.