2014 Yılının En Moda Saç Renkleri

2014 yılında modanın her alanında bir renklenme yaşanacak. Ancak bu trendin saç renkleri için geçerli olacağını söylemek biraz zor. Son yıllarda saçlarda ön plana çıkan doğallık akımı önümüzdeki birkaç yıl da değişmeyecek gibi görünüyor. Doğal ve doğala yakın tonlar 2014 moda saç renkleri arasında en önemli yeri tutacaklar.

Saçlarında sarı renkten vazgeçemeyenler için platin tonları bırakıp küllü sarı, açık kumral gibi tonlara yönelmenin vakti geldi. Yapay sarı tonları her zaman olduğu gibi yine tercih edilecek olsa da zamana uymak isteyenlerin daha doğal ve yumuşak tonlara geçiş yapmaları gerekiyor.

Kahve ve kumral tonunda saç rengini tercih edenler için 2014 moda saç renkleri içinde küllü kumral, altın kumral, kumral dore ve karamel kahve gibi tonlar ön plana çıkıyor. Bu tarz renklerin biraz daha açık ve sarıya dönük bir tonunu tercih etmek isteyenler için bal köpüğü, tercihi koyu renklerden yana olanlar için ise koyu kestane rengi tavsiye ediliyor.

Parlak kızıllar 2014 yılında fazla rağbet görmeyecekler. Göz alıcı kızıl renkler yerlerini kumraldan turuncuya dönen daha yumuşak renklere bırakacaklar. Altın kahve ve sultan bakırı olarak adlandırılan saç renkleri farklı bir ton yakalamak isteyenler için iyi birer seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.