20 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün olduğu gibi yine günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Yaz aylarının ortasına geldiğimiz şu günlerde burç yorumları okuyarak zaman geçirmek isteyen de var, burcu hayatın parçası olarak gören de…

KOÇ burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
İş bağlantılarınızda disiplinli çalıştığınız bir gün. Çalışma hayatınızda sorgulayıcı davranıyorsunuz. İş arkadaşlarınızdan yüksek bir performans beklerken, onların kapasitesinin sizinle aynı olamayacağını düşünmelisiniz. Zorlayıcı yönlerinizden çekinebilirler. İyi niyetli açıklamalarınızla, gönüllerinizi almalısınız.

BOĞA burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Hızlı düşünüyor ve çabuk karar veriyorsunuz. Bazı işlerinizin ertelenmesine tahammülünüz olmadığı için, çevrenizi de bu konuda sıkıştırabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde çekici tavırlarınızla partnerinizi etkileyeceksiniz. Kişisel cazibenizin yüksek olduğu bir gün. Sadece, sözlerinizi dikkatli kullanmalısınız.

İKİZLER burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Bugün, yoğun duygularınızı karşı tarafa yansıtmak isteyecek, ve güzel konuşmalarınızla partnerinizi etkilemeyi başaracaksınız.Romantik yönleriniz ortaya çıkarken, kuruntulu yönlerinizi gizleme gereği duyabilirsiniz.Hoşnut olmadığınız bu durum için, dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Akıl almaya ihtiyacınız var.

YENGEÇ burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Yakın dostlarınızı sınama gereği duyacağınız bir gün. Beklentileriniz konusunda alınganlık gösterebilirsiniz.Onların sizi anlamadıklarını sanıyor,olayları cevherblog gereğinden fazla abartıyorsunuz. İletişim konularının gündem kazanması sonucunda, kuracağınız zincir halkası, bilmediğiniz konularda sizi bilgi sahibi yapacaktır.

ASLAN burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal yönlerinizde yoğunluk artışı var. Derin düşünmenize neden olan konular, meraklı yapınızın uç boyutlarını ortaya çıkarıyor. Bugün, her şeyi sorgulama gereği duyuyorsunuz. İkili ilişkilerinizde aşırıya kaçabilir ve partnerinizle sizi ilgilendirmeyen konularda tartışabilirsiniz.

BAŞAK burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Disiplinli ve inatçı tavırlarınızda haklı olduğunuz çok neden olabilir. Çevrenizi sorgularken, olayları tek yönlü düşünüyorsunuz. Bugün, işinizi doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız , elinizdeki doneleri değerlendirmeli ve ayrıntılar üzerinde durmamalısınız. Çözüm bekleyen işler sizi beklerken, zaman kaybetmemelisiniz.

TERAZİ burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Ay, sizin gibi hava gurubu olan Kovada ilerliyor. Özgürlükçü yönlerinizi daha da belirgin hale getirirken sizi sabit düşünmeye zorluyor. Olayları incelemeden cevherblog karar vermek istemiyorsunuz. Önemli aşamalar içindesiniz. Bazı tereddütlerinizi aştığınız anda, başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gün. .

AKREP burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Gücünüzün üstünde bir çalışma temposu içindesiniz. Bugün, örgütleme ve planlama yeteneğiniz çok güçlü. İlişkinizde dengeleriniz korumak zorunda kalacaksınız. Verdiğiniz sözleri cevherblogyerine getirerek, düşüncelerinize belli bir rahatlık kazandıracak ve daha sonra diğer işlerinize yoğun bir şekilde odaklaşacaksınız.

YAY burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Zeki ve pratik düşünceleriniz sayesinde çözemeyeceğiniz bir problem yok. Bugün, kişisel yeteneklerinizin takdir edilmesini istiyor ve hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Çevrenizdeki olaylara çekimser davranmamalı ve kendinizi daha rahat ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Maddesel hoşnutsuzluklar içinde olmanız sizi pes ettirmemeli.

OĞLAK burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Verdiğiniz sözleri bir an önce yerine getirmelisiniz.Bugün büyük şeyler düşünüyor ve kendinizi her konuda haklı görüyorsunuz. Kapasiteniz çok yüksek ve istediğiniz koşulların oluşmasını sağlayıncaya kadar sabırlı davranmak niyetindesiniz. İçinize döndüğünüz zaman yalnızlık duygusu sizi rahatsız edebiliyor. Meditasyon yapmalısınız

KOVA burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Araştırma yaptığını konularda sır vermek istemiyorsunuz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, derin düşünmenize neden olacaktır. İstediğiniz disiplini kurmak için cevherblog gerekli donanıma sahipsiniz.Yeni kazançların ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecektir. Ayrıntılar üzerinde durmalısınız.

BALIK burcu 20 Temmuz 2012 yorumu
Düşüncelerinizden taviz vermek istememeniz, olumlu sonuçlara neden olacaktır.Bugün, bir çok sosyal olayı başlatmak için, gerekli enerjiye sahipsiniz. Farklı düşünceye sahip cevherblogolanlardan bile takdir göreceksiniz.. Hırslarınız konusunda engel tanımayan özellikleriniz, sizi ön plana çıkarırken, risklere de dikkat etmenizi öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.