20 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün siz değerli okurlarımızla günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz.

Bugün de yine sizler ile 20 Haziran 2012’nin burç yorumlarını paylaşacağız.

Onları okuduktan sonra 19 Haziran’ın burç yorumlarını da okuyabilirsiniz.

KOÇ burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Üç ay boyunca yakın çevrenizle ilişkileriniz artacak ve onların sorumluluklarını üstlenme gibi durumlar ön plana çıkacak. Satış, pazarlama ve reklam işleriyle uğraşanlar, aktif enerjileriyle ilişkilerini daha da geliştirecek.

BOĞA burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Önümüzdeki üç ay maddi kazanımlarınız artacak. İyi ilişkiler kurabilirsiniz. Para kazanma isteğiniz artacak. Bir yandan para harcamaya başlayacak, bir yandan güzel eşyalar alma isteğiniz artacak. Mantığınızı kullanın.

İKİZLER burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Üç ay boyunca sosyal olmak, hayatınızı ve görüntünüzü güzelleştirmek için uğraşacaksınız. Kendinizi şımartacak her şey devreye girmeye başlayacak. Artık silkinme zamanı; kendinize vakit ayırmayı öğreneceksiniz.

YENGEÇ burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Üç ay süresince sizi sosyal anlamda zorlayacak olan Venüs, özel hayatınızda ve iş konularında fedakârlıkları hayatınıza taşıyacak. Yine bu dönem içinde, gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Dikkatli olun.

ASLAN burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Üç aylık dönem içinde sosyal çevrenizde ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Arkadaşlarınızın sorumlulukları veya girişilecek grupsal bir çalışma size kendinizi iyi hissettirtecek. Geleceğe yönelik iyi ilişkiler kurmanın tam zamanı.

BAŞAK burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Kariyeriniz üç ay boyunca olumlu etkiler altında. Beklenmedik sorumluluklar iş yükünüzü artırsa da ilişkilerinizin iyi olması şartları lehinize çevirecek. Bu dönem terfi, zam, prim gibi istekleriniz varsa talep etmenin tam zamanı.

TERAZİ burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Yabancı ortaklı işler, seyahat, hukuk, eğitim, medya, ticaret gibi alanlarda üç ay süresince güzel gelişmeler var. Tanımadığınız insanlarla paylaşımınızı artırabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

AKREP burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Önümüzdeki üç aylık dönmede başkalarının kaynaklarından yararlanabilir; banka, faiz, nafaka, prim, sigorta konularında fayda görebilirsiniz. İnsanlardan destek göreceksiniz. Almanız gereken kredi varsa hiç düşünmeyin.

YAY burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği bir dönem içindesiniz. O ortaklaşa işlerinizde de güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Üç ay boyunca sevdiğinizle paylaşımlarınız artıyor. Mantıkla hareket ettiğiniz güzel bir dönemdesiniz.

OĞLAK burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Önümüzdeki üç aylık dönemde kariyer alanlarınız güzelleşiyor. İlişkilerinizde mantığınızı devreye sokup iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz. Bu etkilerden sağlığınız da olumlu etkileniyor. İşyerinde paylaşımlarınız artabilir.

KOVA burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Üç ay boyunca aşk hayatınızda güzelleşmeler ve romantizm öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa bu süreçte ona olan sevginiz her şeyin üstünde olabilir. Becerilerinizi geliştiren her tür spor faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek.

BALIK burcu 20 Haziran 2012 yorumu
Venüs, üç ay boyunca aile hayatınızı etkileyecek. Paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan, misafir ağırlamaktan, evinizi güzelleştirmekten zevk alacaksınız. Aile büyüklerinize olan düşkünlüğünüz artabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.