20 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumları

Bir süredir ara verdiğimiz burç yorumlarını tekrar paylaşmaya devam ediyoruz.

Siz de alt kısımdaki yorum bölümünden burçlar ile ilgili yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

İşte 20.09.2012 (20 Eylül) burç yorumları;

20 Eylül 2012 Koç Burcu Yorumu
Pek olumlu bir günde değilsiniz. Günü mümkün olduğunca pasif şekilde geçirmeye ve ilişkilerinizi sarsmamaya gayret etmelisiniz.Her zaman her yerde istediğiniz türde insanlar bulunmaz, bazıları farklıdır, bunu kabul edin diyorum. Bazı yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Yine bu aralar bazı sebepsiz sıkıntı ve bunalımlarada açıksınız.

20 Eylül 2012 Boğa Burcu Yorumu
Korkularınızı ve güvensizlikleri yenmek için fazlasıyla özverili ve neşeli olmaya çalışmayın, biraz kendiniz koruyun. Sorumluluk almaya isteklisiniz ama rekabeti de elden bırakmıyorsunuz. Amaçlarınızı ve gücünüzü mesleğiniz için kullanın yoksa geri tepebilir. Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz.

20 Eylül 2012 İkizler Burcu Yorumu
Aşırı heyecanlanmayın, bundan dolayı çok önem verdiğiniz bir işi karıştırabilirsiniz. Yeni şeylerden mesela yeni ilişkiler, tanışmalar, işler ya da alış veriş gibi şeylerden uzak durmalısınız. Planladığınız uzun bir yolculuk varsa ve onu gerçekleştirme teşebbüsleri içindeyseniz bugün aşırı zorluklarla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz

20 Eylül 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Güvendiğiniz insanın ya da insanların yanında huzur arayın. İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi üzüntü geçici bir şeydir ve kalıcı olmasına izin vermemelisiniz. Değişik itilimler içinde olabilirsiniz.


20 Eylül 2012 Aslan Burcu Yorumu
Sezgilerinizde güçlenme var. Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi kendi özel dertlerinize gereğinden fazla odaklamanız tehlikeli olabilir. Önemli ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni ilişkileri geliştirebilirsiniz. İş hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir.

20 Eylül 2012 Başak Burcu Yorumu
Anında hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın. Kendinizi ifade zorluğu hissettiğinizde ise tartışmalardan kaçının. Gerekli tasarrufa girmezseniz önümüzdeki günlerde bir hayli zorlanacaksınız. Ne lüzümu var ki? Biraz daha sabırlı olun yeter.

20 Eylül 2012 Terazi Burcu Yorumu
Bu akşam bir kadın canınızı sıkabilir ama bence önemsiz. Başkalarının fikirlerini almak, dinlemek ve yansıtmak için uygunsunuz. Sezgilerinizi iyi kullanın, acil çözümsellikden ziyade içgüdülerinizi dinleyin. Psikolojik ve fiziksel olarak güçsüz olduğunuz bir gündesiniz, hiçbir şey yapmadan dinlenin.

20 Eylül 2012 Akrep Burcu Yorumu
Elinizdeki bir işin tamamlanması sizi yeni atılımlar için hür bırakacak ve onlar için harekete geçebileceksiniz Tarafsızlığı ancak sezgileriniz ile başarabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade etmeniz gerekiyor, eksikler olabilir. Daha önce de söyledim, sezgilerinize dikkat edin ama asla hayallerinizle karıştırmayın.

20 Eylül 2012 Yay Burcu Yorumu
Hayal gücünüz gerçekcilik nedeniyle veya pratik anlamda kısıtlı. Sosyal konumunuzla ilgili sorumluluklar taşımalısınız. Korkularınızı ve güvensizliklerinizi yenmek için daha neşeli olmaya çalışın. Oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Maddi sorunların çözümlenmesi, sosyal etkinliklere katılmanızı sağlayacaktır.

20 Eylül 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Babanızla ilgili bir sorun olabilir, belki bir tartışma yaşanabilir ya da maddi bir sorun, sessiz kalın ve bekleyin. Birkaç gün içinde haklı olduğunuz ortaya çıkacaktır. Maddiyatçı olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik davranışları sizi şaşırtabilir. Birbirinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız. 

20 Eylül 2012 Kova Burcu Yorumu
Arkadaşlarınızı veya tanıdıkları kendiniz için kullanmaya çalışıyorsunuz, bu tabii ki olabilir ama sınırı aşmayın ve çok belirgin bir hale getirmemeye çaba gösterin. Hala bazı engellemelere ve yanlış kararlar vermeye açıksınız. Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.

20 Eylül 2012 Balık Burcu Yorumu
Eşinizden veya sevdiğinizden ya da en çok sevdiğiniz arkadaşınızdan iyi bir yardım alacaksınız. Önsezileriniz kuvvetli. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Kendinizi fiziksel olarak güçlü bile hisstseniz belli bir performans kaybımız var ve çevreniz bunu farkediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.