2 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumları

Bir süredir ara verdiğimiz burç yorumlarına tekrar devam ediyoruz.

Tüm burçların 2 Eylül yorumlarını bu sayfada bulabileceğiniz gibi alt kısımdaki yorum bölümünden burçların hayatınızda ne kadar etkili olduğunu bizimle paylaşabilirsiniz.

İşte 2 Eylül 2012 burç yorumları;

2 Eylül 2012 Koç Burcu Yorumu
Daha çok kafanıza göre davranabilirsiniz bu da özel yaşantınızda sevdiğiniz insanın sizi bencil algılamasına neden olabilir.Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat,yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Dışarıda olmaktansa, sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.Aşk hayatınızda yaşadığınız ertelenmeler, sorunlar ve yanlış anlaşılmalar geride kalmaya başlayacak. İletişiminizin, iş alanlarınızdaki sorunların ve yakın çevrenizdeki konuların rahatladığına tanık olacaksınız.

2 Eylül 2012 Boğa Burcu Yorumu
Kendi sağlığınızı dengelemeniz açısından olaylara karşı sabırsız değil de, daha tutarlı yaklaşımlar sergilemelisiniz.Yine satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinden işiniz varsa olumlu bir dönem içinde olacaksınız. Ev ve aile konularında bir kaç haftadır yaşadığınız sorunlar ve problemlerin rahatlayan iletişiminizle artık geride kalmaya başladığını göreceksiniz. Yine aşk hayatınız, yaratıcılık alanlarınız ve parasal durumunuzda düzelmeler görülebilir.

2 Eylül 2012 İkizler Burcu Yorumu
Özel hayatınıza ayırmanız gereken zamanın sizi engellediğini veya yorduğunu düşünebilirsiniz. İletişim halinde olacağınız insanlarla fikir alışverişleriniz size kazandırabilir.Güzel eşyalar, objelere olan tutkunluğunuz artacak. Birkaç haftadır iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizle ilgili konularda sorunlar, yanlış anlaşılmalar yaşadıysanız artık geride kaldığına şahit olmaya başlayacaksınız. Yine ev ve aile hayatınız ve kişisel alanlarınızdaki sorunlarda düzelmeye başlayacak.

2 Eylül 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Sevdiklerinize ayırdığınız zamandan çalabilirsiniz. Maddi konularda güzel destekleriniz var.Fiziksel görüntünüzü önemsemeye başlayacak, kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Yine alışvriş yapmak, gezmek, dolaşmak ve paylaşım içinde olma ihtiyacınız yüksek olacak.Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar veya gözden geçirme dönemi geride kalmaya başlıyor. Yakın çevre alanlarınız ve kadersel konularda da yaşadığınız sıkıntıların azalmasına şahit olabilirsiniz.

2 Eylül 2012 Aslan Burcu Yorumu
Hayatınıza ve yapacaklarınıza dair önemli konuşmalar gündeme gelebilir.Birkaç haftadır hayatınızda yaşadığınız yanlış anlaşılmalar, düzensizlikler ve iletişim sorunları geride kalmaya başlayacak. Aynı zamanda para alanlarınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde rahatlamaya başlayacak .Bir şeyi içinizden isteyecek, sonrada olduğuna şahit olacaksınız. Keyfini çıkarın ve doğru şeyler isteyin.Sizden daha aşağıda olan insanlara yardım etmek, onlar için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

2 Eylül 2012 Başak Burcu Yorumu
İstedikleriniz konusunda ısrarcı olmayın, sezgilerinizi dinleyin.Katılacağınız davet, organizasyon ve grup çalışmalarından fayda görebilir, işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Sosyalliğiniz artacak, yerinizde duramayacaksınız.Kadersel alanınızda dolaşan, geçmişi ve anılarınızı veya çözemediğiniz konu ve olayları karşınıza çıkaran merkür, bu tarih sonrası iletişiminizde biraz da olsa rahatlamanıza izin verecek.

2 Eylül 2012 Terazi Burcu Yorumu
Özel yaşantınızda sevdiğiniz insana karşı rahat ve farklı davranışlar içerisine girebilirsiniz. Ya o sizi, ya siz onu şaşırtacaksınız. Arkadaşlarınızın yanında ve sosyal çevre ortamlarınızda kendinizi mutlu hissetmeniz mümkün. Toplumsal konularda, iş ve kariyer hayatınızda ilişkilerinizin artacağı ve güçleneceği bir döneme giriş yapıyorsunuz.Hukuki konularda şanslı bir dönem olacak. Arkadaş çevrenizde birkaç haftadan beri yaşadığınız sıkıntılar ve sorunlar geride kalmaya başlayacak.

2 Eylül 2012 Akrep Burcu Yorumu
İş alanlarınızda önemli konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelebilir.Medya, eğitim, hukuk, seyahat, ticaret alanlarınızda ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak.Tanımadığınız insanlara vakit ayırmaktan keyif alacaksınız. Yine size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminerler ön plana çıkabilir.Özel hayatınızda iletişiminiz oldukça güçlü olabilir. Kendinizi duygusal anlamda etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yine özel hayatınız devrede olurken, uzak çevre ilişkilerinizden aşk hayatınıza dair olumlu etkiler altında olacaksınız.

2 Eylül 2012 Yay Burcu Yorumu
İlginç ve farklı davranan insanlar daha fazla ilgi alanınızda olacak. Bugünlerde olayların görünür taraflarıyla daha fazla ilgilisiniz ve aklınız güzel bir tatil veya seyahatte olabilir.Gizemli konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekecek.İş ve hizmet alanlarınızda, parasal olarak güzel gelişmeler yaşayabilir, duygusal olarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında kuracağınız güzel ilişkiler, ev ve aile ortamlarınıza olumlu yansıyacak. Ailenize ve büyüklerinize yardım etmekten mutluluk duyacaksınız.

2 Eylül 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Uzun zamandır fazlasıyla çalışıyorsunuz. Ortaklaşa para konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Ayrıca özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde güzel ve etkili bir döneme merhaba diyeceksiniz. İlişkilerinizde var olan problemleri çözmeniz adına faydalı bir dönem altındasınız.Yine iş alanlarınız, sağlık konuları ve yabancı ortamlar, seyahatle ilgili olaylarda yaşadığınız sorunların ve aksiliklerin geride kaldığını gözlemleyebilirsiniz.

2 Eylül 2012 Kova Burcu Yorumu
Büyük düşünmek, yeni ufuklara yelken açmak için kaslarınızı çalıştırıyorsunuz. Yabancılar, uzaklarla iş yapıyorsanız, çalışmalarınız giderek somutlaşıyor. Medya, tanıtım ve eğitim işleri içindeyseniz uzun yıllar devam edecek tohumlar ediniyorsunuz Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bu ay itibariyle bayramlaşma ziyaretleriniz aktif olmaya başlayacak. Ailenizin sorumluluklarına olumlu yaklaşacaksınız.Çocuklarınızla ve sağlıkla, ilgili bir takım zorlanmalar yaşadıysanız artık bu konuların düzelmeye başladığına şahit olacaksınız.

2 Eylül 2012 Balık Burcu Yorumu
Hemen her şey, aslında hayatınızda ve kariyer yaşantınızda bir adım daha öteye geçmenizi sağlıyor. Bu her zaman terfi demek değil. Bazen içinde bulunduğunuz durumlardan hoşnut olmayıp, harekete geçip belki de bir süredir hayallerinizde olan işi yapacaksınız. Belki de bazı durumlar, sizi farklı fırsat arayışlarına itecek. Ne olursa olsun resmin bütününü bilmediğiniz, ama çoğu malzemeye sahip olduğumuz bir aya giriyorsunuz. Özel ve iş hayatınızda ortaklaşa paylaşımlar konusunda bir süredir değişik çözümler arıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.