2 Broke Girls

Son dönemlerin efsane komedilerinden How I Met Your Mother ve The Big Bang Theory gibi dizilere ev sahipliği yapan CBS kanalında 21 Eylül 2011 yılında yeni bir dizi yayınlanmaya başladı; 2 Broke Girls. Dizi ilk başladığında fazla ilgi çekmedi, ancak 3. Sezonun ortalarına yaklaştığı şu son günlerde 20 dakikalık bölüm süreleri ve zekice yazılmış esprili ve sürükleyici sahneleriyle büyük bir hayran kitlelerine sahip. Eğer yetişip takip etmek için bir dizi arıyorsanız 2 Broke Girls’ü şiddetle tavsiye ederiz.

Dizi aynı restoranda çalışan 2 parasız genç yetişkin kızın; Max ve Caroline’in hikayesini anlatıyor. Max ve Caroline birbirine neredeyse taban tabana zır karakterlere sahipler. Max hayatı akışına bırakmış bir karakter. İş ya da aşk yönünden derin beklentileri yok. Norml bir ailede yetişmiş bu karakter gündüzleri bebek bakıcılığı, geceleri ise garsonluk olmak üzere iki işi birden yaparak hayatını kendi ayakları üzerinde sürdürmeye çalışıyor. Caroline ise zenginlik ve lüks içinde yaşadığı lüks hayatından babasının bir suçlamayla hapse girmesiyle birlikte mahrum kalan biri.

2 Broke Girls bu iki karakterin birlikte yaşamaya başlamaları sonucu yaşadıkları günlük olayları belirtirken kurdukları kendi dükkanlarını açma hayali için biriktirebildikleri para miktarını da bölüm sonlarında göstererek bir yeniliğe imza atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.