19 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün olduğu gibi burç yorumlarımız sizlerle. Burçlara inananlar var, inanmayanlar var. Biz inanan okurlarımıza hitap etmek için her gün burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

KOÇ burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Sosyal yaşantınızda istediğiniz performansı sağlayabileceğiniz bir gün. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmekten hoşlandığınız için, işinize hiç kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz. Bugün, bazı dostlarınızla ters düşüneceğiniz konular gündeme gelse bile, olayları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Sosyal yaşantınızda istediğiniz performansı sağlayabileceğiniz bir gün Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmekten hoşlandığınız için işinize hiç kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz Bugün bazı dostlarınızla ters düşüneceğiniz konular gündeme gelse bile olayları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

BOĞA burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Sevdiğiniz kişi ile aranızda duygusal iletişimin mükemmel gelişeceği bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, yeni projeler üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Fikirlerinizin desteklenmesinden cevherblog hoşnut kalacak ve motivasyon konusunda güçlenerek, veriminizi daha da arttırmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızda duygusal iletişimin mükemmel gelişeceği bir gün Arkadaşlarınızla bir araya gelerek yeni projeler üzerinde çalışmak isteyeceksiniz Fikirlerinizin desteklenmesinden hoşnut kalacak ve motivasyon konusunda güçlenerek veriminizi daha da arttırmak isteyeceksiniz.

İKİZLER burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Bugün, kendinizi güçlü fakat yalnız hissediyorsunuz.  Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Onların kişisel sorunları yüzünden, aranızda bazı ihtilaflar söz konusu olacaktır. Anlayışlı ve aldırmaz yönlerinizle, olaylara daha akılcı bir çözümle yaklaşacak ve çevrenizde kısa sürede hakimiyet kuracaksınız. Bugün kendinizi güçlü fakat yalnız hissediyorsunuz Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz Onların kişisel sorunları yüzündenaranızda bazı ihtilaflar söz konusu olacaktır Anlayışlı ve aldırmaz yönlerinizle olaylara daha akılcı bir çözümle yaklaşacak ve çevrenizde kısa sürede hakimiyet kuracaksınız.

YENGEÇ burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Bugün, sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Kendinizle ilgili bir takım planlarınız var. Karamsarlığa kapılmazsanız, motive olduğunuz işlerinizde istediğiniz başarı size gelecektir. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve abartılardan kaçınmalısınız. Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisinizKendinizle ilgili bir takım planlarınız var Karamsarlığa kapılmazsanız motive olduğunuz işlerinizde istediğiniz başarı size gelecektir Sabırlı davranmaya çalışmalı ve abartılardan kaçınmalısınız.

ASLAN burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Düşüncelerinizi hiçbir şekilde değiştirmek istemediğiniz için, sizi ikna etmeleri zor oluyor. Duygusal olmaktan çok, mantıksal davrandığınız için, hatalarınızdan asgari bir cevherblog şekilde zarara uğruyorsunuz. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Girişimci ruhunuzu ortaya koyarken, desteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz. Düşüncelerinizi hiçbir şekilde değiştirmek istemediğiniz için sizi ikna etmeleri zor oluyor Duygusal olmaktan çok mantıksal davrandığınız içinhatalarınızdan asgari bir şekilde zarara uğruyorsunuz Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz Girişimci ruhunuzu ortaya koyarken desteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz.

BAŞAK burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Bugün, içinizde kopan fırtınaları paylaşma konusunda cimrilik yapabilir, sizi anlamadıklarından şikayet edebilirsiniz. İçsel huzursuzluğunuzu yenmek zorundasınız. Sevdiklerinizden beklediğiniz haberleri alacak ve kısa yol seyahatleri yapacaksınız. Uzun süredir arzuladığınız tatil, gündem kazanabilir. Bugün içinizde kopan fırtınaları paylaşma konusunda cimrilik yapabilir sizi anlamadıklarından şikayet edebilirsiniz İçsel huzursuzluğunuzu yenmek zorundasınız Sevdiklerinizden beklediğiniz haberleri alacak ve kısa yol seyahatleri yapacaksınız Uzun süredir arzuladığınız tatil gündem kazanabilir.

TERAZİ burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Gücünüzün farkındasınız. Bugün, aynı düşünceye sahip arkadaşlarınız da desteği ile yeni projeler üreteceksiniz. Özgürlük duygunuzu kişisel zevklerinizle kombine edeceğiniz özel günlerden biri. Çalışma yaşantınızda çalışkan ve disiplinli davranarak, çevrenize iyi bir örnek teşkil ediyorsunuz. Ayaklarınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Gücünüzün farkındasınız Bugün aynı düşünceye sahip arkadaşlarınız da desteği ile yeni projeler üreteceksiniz Özgürlük duygunuzu kişisel zevklerinizle kombine edeceğiniz özel günlerden biri Çalışma yaşantınızda çalışkan ve disiplinli davranarak çevrenize iyi bir örnek teşkil ediyorsunuz Ayaklarınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

AKREP burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Hırslarınızın ön plana çıkmasıyla kişisel zevklerinizi arka plana atabilir, partnerinizi ihmal edebilirsiniz. Toplumsal yaşantınızda size olumlu ufuklar açacak, yeni projelere sıcak bakıyor fakat risklerden çekiniyorsunuz. Bugün, cesaretinize güvenmeli ve kendinize yeni bir şans vermelisiniz. Olaylar istediğiniz yönde gelişecek. Hırslarınızın ön plana çıkmasıyla kişisel zevklerinizi arka plana atabilir partnerinizi ihmal edebilirsiniz Toplumsal yaşantınızda size olumlu ufuklar açacak yeni projelere sıcak bakıyor fakat risklerden çekiniyorsunuz Bugün cesaretinize güvenmeli ve kendinize yeni bir şans vermelisiniz Olaylar istediğiniz yönde gelişecek.

YAY burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Partnerinizden istediğiniz desteği almanıza rağmen, siz kendi aklınızı beğenen ve hareketlerinizden ödün vermeyen bir kişisiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda cevherblog özgürce davranacak ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde ifade edeceksiniz. İkna kabiliyetinizin yüksek olması nedeniyle, zorluklar sizi engellemiyor. Partnerinizden istediğiniz desteği almanıza rağmen siz kendi aklınızı beğenen ve hareketlerinizden ödün vermeyen bir kişisiniz Bugünbulunduğunuz ortamlarda özgürce davranacak ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde ifade edeceksiniz İkna kabiliyetinizin yüksek olması nedeniylezorluklar sizi engellemiyor.

OĞLAK burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Ortak çalışma içinde olacağınız kişilerin beklentilerine cevap vermeden önce düşünmelisiniz. Risklerden hoşlanmadığınız için, daha sonra çıkabilecek aksiliklere hazırlıklı olmalısınız.Bugün çevresel koşullarınız yeniden irdelemelisiniz. Yenilikler ve değişimler için biraz daha zamana ihtiyacınız olacak. Hobilerinizle ilgilenmelisiniz. Ortak çalışma içinde olacağınız kişilerin beklentilerine cevap vermeden önce düşünmelisiniz Risklerden hoşlanmadığınız için daha sonra çıkabilecek aksiliklere hazırlıklı olmalısınızBugün çevresel koşullarınız yeniden irdelemelisiniz Yenilikler ve değişimler için biraz daha zamana ihtiyacınız olacak Hobilerinizle ilgilenmelisiniz.

KOVA burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, kişiselliğinizi sorguluyor ve mükemmel olma yolunda önemli işler planlıyorsunuz. Bugün, aynı ortak özelliklere sahip yakın dostlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.Kendinizi iyi hissetmek için, motivasyon desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Sağlık konusunda, dişlerinizi kontrolden geçirmelisiniz. Ay burcunuzda ilerlerken kişiselliğinizi sorguluyor ve mükemmel olma yolunda önemli işler planlıyorsunuz Bugün aynı ortak özelliklere sahip yakın dostlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsinizKendinizi iyi hissetmek için motivasyon desteğine ihtiyaç duyacaksınız Sağlık konusunda dişlerinizi kontrolden geçirmelisiniz.

BALIK burcu 19 Temmuz 2012 yorumu

Öfkeli davranışların size zarara verdiğini bildiğiniz halde, duygularınızı frenleyemediğiniz dönemler olabiliyor. Bugün, alıngan ve kuşkucu yönleriniz ön plana çıkabilir. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını bildiğiniz halde, tavırlarınızda mantık eksikliği var. Çevrenizdeki kişilerin duygularından etkilenmemelisiniz. Öfkeli davranışların size zarara verdiğini bildiğiniz halde duygularınızı frenleyemediğiniz dönemler olabiliyor Bugün alıngan ve kuşkucu yönleriniz ön plana çıkabilir Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını bildiğiniz halde tavırlarınızda mantık eksikliği var Çevrenizdeki kişilerin duygularından etkilenmemelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.