19 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarını eklemeye devam ediyoruz.

İşte burçlar ve yorumları;

KOÇ burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Bugün dış ortamlara ve yabancılara, seyahatlere dayalı işleriniz devreye girebilir. Elinize bir miktar para geçebilir. Para kazanımlarınız artacağı gibi güzel objelere ve eşyalara para harcamanız da yüksek olabilir.

BOĞA burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Güzel iş tekliflerinin gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Kendinizi şanslı hissedecek, yaptığınız işlerden gereken tatmini sağlayacaksınız. Aşk hayatınızda işler istediğiniz gibi. Yaratıcı işlerinizde şans sizden yana.

İKİZLER burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Beklenmedik yerlerden şansınız yüksek. Yardımlaşma ve diğer insanlara yardım etme gibi etkileriniz fazla olacak. Ev ve aile hayatınızda mutlu ve huzurlusunuz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar alabilirsiniz.

YENGEÇ burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Bugün sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde şanslı ve güzel etkiler altında olacaksınız. Onlardan gelecek bir teklif işinize yarayabilir. Bugünlerde yakın çevrenizden bol bol destek alacaksınız.

ASLAN burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Kariyer ve iş alanlarınızda çok şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda veya toplum içinde alacağınız bir teklif sizi mutlu edebilir. Bu hafta genel olarak, iş ve para alanlarınızda olumlu etkiler altında olacaksınız.

BAŞAK burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Bugün daha az tanıdığınız insanlardan, dış çevreden güzel bir teklif alabilirsiniz. Keyifli bir seyahat gündeme gelebilir. Hayata karşı duruşunuz güçleniyor ve bu aralar kendinizi gerçekten çok iyi hissedeceksiniz.

TERAZİ burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Ortaklaşa para alanlarınızda bolluk, bereket ve güzel kazanımlarınız oluşacak. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatındaki parasal güzelleşmeler sizin hayatınıza ve parasal durumunuza da olumlu yansıyabilir.

AKREP burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Eğer bekârsanız ve karşı taraftan evlilik teklifi bekliyorsanız bugün şanslı etkiler altındasınız. Arkadaş çevrenizden bir insanla güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. İlişkiniz varsa sosyal ortamlarda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

YAY burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Bugün, özellikle iş alanlarınızda çok şanslısınız. Hiç beklemediğiniz bir teklif veya uzun zamandır uğraştığınız bir proje varsa hayata geçirilmesi gibi etkiler söz konusu olacak. Maddi girişimleriniz için şanslı bir dönem.

OĞLAK burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Aşk hayatınızda bir teklifle karşılaşmanız mümkün. Eğlenceli ortamlarda ya da bir seyahat sırasında tanışacağınız birisiyle çok uzun soluklu bir aşka yelken açabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı işlerde şansınız çok yüksek olacak.

KOVA burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Eviniz veya aile hayatınızda önemli şanslar sizleri bekliyor. Ev alım satımı gündeme gelebilir. Ailenizle bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Kendi gücünüzün farkına vardıkça hayattan alacağınız keyif katlanıyor.

BALIK burcu 19 Haziran 2012 yorumu:
Bugün, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, teknoloji alanlarınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Akrabalarınızın hayatında da bu şanslı etkilere şahit olacaksınız. İletişim halinde olmaktan keyif alacağınız bir hafta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.