18 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Burç yorumlarını merak eden okurlarımız için 18 Temmuz 2012 burç yorumlarını bu sayfadan paylaşacağız.

Takip eden okurlarımızın da bildiği üzere her gün burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Belirtilen tarihten bir gün önce burç yorumlarını sizlere duyuruyoruz.

KOÇ burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Bugün güne enerjik bir ruh haliyle başlıyorsunuz.Gün boyunca huzurlu ve sakin olacaksınız.Neşe verici işlere veya sizi mutlu edecek bir organizasyonla uğraşabilirsiniz.İş yaşamınızda ise beklediğiniz haberleri almanız muhtemel.

BOĞA burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Gün boyunca ailenizle birlikte vakit geçirebilirsiniz.Eğlenceli gezintiler yapabilir , Kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.Ancak yaşayacağınız bir olay cnaınızı sıkabilir.Ailenizin beklentilerini karşılamak isteyebilirsiniz.

İKİZLER burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

İlişkinizin önem kazandığı bir gün.Sevdiğiniz kişiden önemli bir sorunun cevabını bekliyor olabilirsiniz.Öte yandan iş arkadaşlarınızla tatsız diyaloglar yaşayabilir, iş ortamında gergin anlar yaşayabilirsiniz.Akşam saatlerinde ise ailenizle vakit geçirmek sizi rahatlatacak.

YENGEÇ burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

İş yaşamınızda kariyerinizi etkileyecek önemli kararlar vermenin aşamasında olabilirsiniz.İçinde bulunduğunuz şartlar sizi risk almaya itse de kesinlikle ani kararlar vermemelisiniz.Sabırlı olmalı ve olayları doğal akışına bırakmalısınız.

ASLAN burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Kendinizi oldukça mutlu ve heyecanlı hissedebilirsiniz.Bu duygularınızı çevrenize yansıtabilir onlarla neşeli anlar geçirebilirsiniz.Fiziksel görünüşünüzde ciddi değişimlere gitmek isteyebilir, bu yönde sevdiğiniz kişiden fikir alabilirsiniz.

BAŞAK burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Gün boyu üzerinizde bir huzursuzluk olabilir.Beklemediğiniz bazı cna sıkıcı olaylar moralinizi bozabilir.Ve hayal kırıklıklarınız üzerine uzunca bir süre kafa yorabilirsiniz.Sevdiğiniz kişiyle birlikte vakit geçirmek size iyi gelecektir.

TERAZİ burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz üzerine düşünebilir ve onların size karşı olan tutumlarını kendi içinizde değerlendirebilirsiniz.Sevdiğiniz kişiden alacağınız sürpriz bir haber ruh halinizi olumlu şekilde etkileyecek ve bugününüzü mutlu geçirmenizi sağlayacak.

AKREP burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Bugünlerde iş hayatınızdaki yoğunluk kendi içinize kapanmanıza neden olabilir.Ve bir anda kendinizi olumsuz duygular içerisinde bulabilirsiniz.Kariyerinizi etkileyebilicek konular bugünlerde aktif olabilir ve ileriye dönük gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Bugünlerde tatil planları yapabilir ve arkadaşlarınızdan tavsiyeler alabilirsiniz. Bu yolculuk sizi oldukça fazla rahatlatacak.Öte yandan ailenizle ilgili can sıkıcı gelişmeler yaşayabilir, duymak istemeyeceğiniz türden bazı haberler alabilirsiniz.

OĞLAK burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Bugünlerde göz önünde olmak , kendinizi ispatlamak isteyebilirsiniz.Yakın çevrenizle güzel bir organizasyona katılabilir , bu ortamda neşeli ve pozitif ruh halinizle tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.Kişisel çekiciliğiniz artıcak.

KOVA burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Gün boyunca enerjik ve neşeli olacaksınız.Çevrenizde pozitif enerjiniz saygı uyandıracak.Öte yandan iş yerinizde ortağınız yada yöneticinizle aranızda bir gerginlik olabilir.Bazı önemli konularda fikir ayrılıkları olabilir.Uzlaşmacı olmalısınız.

BALIK burcu 18 Temmuz 2012 yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli ve sizi mutlu edebilicek işlere yönelteceksiniz.İş yerinizde ise kendinizi detaylara takılmış bir durumda bulabilirsiniz.Detaylara fazla takılmak sizi yorabilir , dikkatli olmalısınız.Partnerinizle aranızdaki uyuşmazlıklar gittikçe artıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.