18 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

Bugün ciddiye almaz göründüğünüz bir konuyu tartışmak zorunda kalacaksınız. Kurduğunuz bazı  arkadaşlıklardasonradan pişmanlıklar yaşıyorsunuz. Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir  arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. Ondan hem kurtulmak istiyor, hem de onsuz olmaz gibi davranıyorsunuz. Aile içi ilişkilerinizde sevimli bir ağırlığınız var.

Aşk Yaşamı : Göze aldığınız şeyler şimdi sizi korkutuyor. Yeni başladığınız ve yerden ayaklarınızı kesen ilişkiyi bugün bitirmeyi düşünüyorsunuz. Nasıl gerekçeler öne süreceğiniz merak ediliyor.

İş Yaşamı : Bugün yeni bir öneriyle masaya oturacaksınız. Ama karşınızda sabit fikirli biri olduğunu biliyor bu nedenle görüşmeye çok umut bağlamıyorsunuz. Yeni bir iş arkadaşınızla iyi anlaşıyorsunuz.

Para Durumu : Ödemelerden biraz sıkkınsınız. Yarınki ödemenizin bu kadar çabuk geleceğini ummuyordunuz. Harcamalarınızı son kerteye kadar azaltmanıza rağmen biraz sorun yaşıyorsunuz.

Dikkat : İşinizle ilgili şu günlerde beklenen bir gelişme ayakta ve hazır olmanızı gerektiriyor.

 

Boğa Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

 

Bugün bazı düşleriniz  gerçek olabilir.  Dostlarınızla iyi anlaşıyorsunuz. Bazı sözlerinize dikkat ederseniz çevrenizdeki önemli kimseleri de etkileyebilirsiz. Sevdiklerinize karşı amirane tavırlardan vazgeçmelisiniz. Onların sizinle eş değerde  bilgi ve becerileri olduğunu unutmamalısınız. Sizden yaşça küçük bir yakınınızın  gençliksorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Bugün sevgilinizle zaman geçirmek için büyük istek duyacaksınız. Ona karşı duygularınızda yoğunluk olacak ve bu yoğunluğu ona yansıtmak için  fırsat kollayacaksınız. Sevgilinizle ilişkinizde güzel bir döneme giriyorsunuz.

İş Yaşamı : İşyerinizde evinizdeymiş gibi  rahat  ettiğiniz anlar oluyor. Böyle zamanlarda diğer çalışanlara da pozitif enerjinizi aktarıyorsunuz. İşteki davranışlarınızı alışılmışın dışında bulanlar yok değil; siz yine de bildiğiniz yolda devam edin.

Para Durumu : Bugün maddi konulara bir takım hatalar yapabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bazı kimselerden yatırım konularında  bilgi  almıştınız. Bugün bu  bilgilerden  faydalanarak bazı kararlar alabilirsiniz.

Dikkat : Bugün çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla samimi ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.

 

İkizler Burcu 17 Haziran 2012 Yorumları..

 

Sürprizleriniz var. Kavuşma anlamında sevinçler yaşayacaksınız. Bir iki gün içinde. Bazı duygusal etkilenmelerle kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarda kısmen saplantılı bir izleniminiz var. Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşmeniz, geçmiş anılara takılmamayı becerememenizle alakalı. 

Aşk Yaşamı : .Aşk yaşamınızdaki hareketlilik, sizi genel bir yalnızlık ihtiyacı hissedeceğiniz aşk yorgunlukları içine sokabilir. Daha dengeli, daha anlaşılır, meraka daha kapalı ilişkiler zamanı

İş Yaşamı : Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak. İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz, yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Daha radikal kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

Para Durumu : Sağlam olduğunu düşündüğünüz ilişkiler içinde bazı düş kırıklıklarınız olabilir. Daha gerçekçi para ilişkilerine yönelmelisiniz. Bugünler içinde bazı telefon görüşmelerinde sevinçleriniz var.

 

Dikkat : Önemli bir kararınızda aceleciliğe yönlendirilebilirsiniz. Bu kararda acelecilik size zarar verecek.

 

Yengeç Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları...

 

Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak.  Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz.  Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor.

Aşk Yaşamı : Rastlantılar kadar çaba da önemli. Bir  gün , bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz.

İş Yaşamı : Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek  uygun  değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.

Para Durumu : Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir. İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var.

Dikkat : Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor. Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor.

 

Aslan Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları..

Kendinizi rahatlamış hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi yoluna koydunuz. Bir yaşlı büyüğünüzün de sevindirici sağlık haberlerini aldınız. Bu yüzden kendi isteklerinize zaman ayıracak çeşitli sportif faaliyetlere katılacaksınız. Arkadaşlarınızla bir iletişim sorunu yaşayacaksınız ama kısa sürede her şey yoluna girecek. Akşama arkadaşlarınızın size bir sürprizi olabilir.

Aşk Yaşamı : Aşk yaşamınızda daha çok güvence arayışı içinde olacaksınız. Bu yüzden karşı cinsin konuşmalarından çok davranışlarını denetleyecek ve sosyal statüsünü anlamaya çalışacaksınız.

İş Yaşamı : Bir gün öncenin fiziksel yorgunluğunu atmadan yeni bir iş gününe başlamanın sıkıntısı içerisindesiniz. Kısa sürede tamamlanması gereken işleriniz var. Bu arada ihmale gelmez iş ilişkilerinizi de sürdürmek zorundasınız.

Para Durumu : Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebileceğiniz bir gün. Günlük çalışmalarınızda aşırı yük hissedebilir ama zorlukların üstesinden organizasyon yeteneğinizi kullanarak gelebilirsiniz.

Dikkat : Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız,size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.

 

Başak Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldığınızı fark edeceksiniz. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzebilir. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkabilirsiniz. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.

Aşk Yaşamı : Birkaç zamandır aşk  konusundaki  değişik bakışınız sizi de şaşırtıyor. Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi bildiğinizi düşünüyorsunuz. Ama sergilediğiniz esneklik bir ölçüde abartılı görülebiliyor.

İş Yaşamı : Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri  güvendiğiniz  bazı çalışma arkadaşlarınızla  paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz  konusu  olabilir.

Para Durumu : Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para  konusunda  kullanılmaya biraz açıksınız. Çalışma koşullarınız oldukça ağır, yoğunluğunuz günden güne artabilir.

Dikkat : İş konularında temel meselelerde tıkanmalarınız olabilir.

 

Terazi Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

 

İkili ilişkilerinizde bir gerilim yaşayabilirsiniz. Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız büyük olmasa da bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmamalısınız.

Aşk Yaşamı : Bugün sevgilinize güzel bir hediye alacak onu çok memnun edeceksiniz. Gün ortasına doğru alacağınız moral bozucu bir haber, sevgilinize duygularınızı belli edememenize sebep olacak. Akşama doğru her şey yoluna girecek.

İş Yaşamı : Bugün üzerinizdeki pozitif enerjiyi işinize de yansıtacaksınız. İş yerinizde çalışmanız ve başarınız ile göz dolduracaksınız. Katıldığınız toplantıda tanışacağınız yeni birisi ile ilerleyen zamanlarda birlikte iş yapabilirsiniz.

Para Durumu : Parasal konularda çok kararsız olacağınız bir gündesiniz. Beğendiğiniz bir şeyi almakla almamak arasında gidip geleceksiniz. Sonuçta almamaya ve tasarruflu olmaya karar vereceksiniz.

Dikkat : Aile büyüklerinizden birisi sivri dili ve sert konuşmaları ile sizi rahatsız ediyor. Onunla herhangi bir tartışmaya girmemeye çalışın.

 

Akrep Burcu  18 Haziran 2012 Yorumları…

Bugün sizin için güzel bir  gün olacak. Beklediğiniz bazı sevindirici haberleri alacaksınız.  Gün içinde  arkadaşçevrenizde esprileriniz ve tatlı dilinizle neşe kaynağı olacaksınız. İçinizdeki mutluluğu dışa vurmak için her şeyi yapacaksınız. Akşam saatlerinde  ailenizle vakit geçirebilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Bugün  sevgilinize  güzel bir  hediye  alacak onu çok memnun edeceksiniz.  Gün  ortasına doğru alacağınız moral bozucu bir haber,  sevgilinize  duygularınızı belli edememenize sebep olacak. Akşama doğru her şey yoluna girecek.

İş Yaşamı : Bugün üzerinizdeki pozitif enerjiyi işinize de yansıtacaksınız. İş yerinizde çalışmanız ve başarınız ile göz dolduracaksınız. Katıldığınız toplantıda tanışacağınız  yeni  birisi ile ilerleyen zamanlarda birlikte iş yapabilirsiniz.

Para Durumu : Parasal konularda çok kararsız olacağınız bir gündesiniz. Beğendiğiniz bir şeyi almakla almamak arasında gidip geleceksiniz. Sonuçta almamaya ve tasarruflu olmaya karar vereceksiniz.

Dikkat : Aile  büyüklerinizden birisi sivri dili ve sert konuşmaları ile sizi rahatsız ediyor. Onunla herhangi bir tartışmaya girmemeye çalışın.

 

Yay Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

Yakın bir zaman içinde bir yolculuğunuz olabilir. Bunun ne tür bir yolculuk olacağı belli olmasa da, sevineceğiniz bir yolculuk olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir öğüdü iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. İyi dostlarınız var. Bunu bu konudaki seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğinize, dostluğa bağlılığınıza borçlusunuz.

Aşk Yaşamı : Bugünlerde etkilenip kurmayı düşündüğünüz ilişki sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Birbirinize fazla uzak karakterler olduğunuzu düşünenleri ciddiye almalısınız.

İş Yaşamı : Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün olabilir. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.

Para Durumu : Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızı muhtemelen bugün de boşuna bekleyeceksiniz. Böyle bir ihtimale hazırlıklı olduğunuz için bunun sıkıntısını yaşamayacaksınız.

Dikkat : Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor. Birçok insan gibi sonradan pişmanlık yaşama huyunuz pek yok.

 

Oğlak Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

Çok eski bir  arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle onun için,  arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı size karşı biraz tepkili bulabilirsiniz. Nedenini kavrayamadığınız şaşkınlıklarınızı derin üzüntülerle yaşıyor, bu kırılmışlıkla da işin üzerine gitmiyorsunuz. Bu çözümsüzlüğü kolaylaştırıyor.

Aşk Yaşamı : Eşin,  dostun  arasındaki gerginliğini anlamaya çalışmalısınız.  Sevgilinizin  baş başayken ve insan arasında iki farklı davranış göstermesinin arkasında gizli  rahatsızlıklar olabilir.

İş Yaşamı : Diğerleri kadar  inisiyatif  sahibi olamadığınız için, olumsuz bir sonucun ortaklığına katılmak istemiyorsunuz. Birkaç  arkadaşla  yapmaya çalıştığınız bu işbirliği, sizi daha fazla söz sahibi yapmaya isteksiz gibi.

Para Durumu : Para işlerinde daha özenli, daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamak istemiyorsunuz. Aynı kazanç düzeyinde olduğunuz bazı yakınlarınızın kolay talepçiliği sizi üzüyor.

Dikkat : Dün akşam ve bugün yaşadığınız gerginliği başka nedenlerde aramamalısınız. Çevrenizdeki tahmin ettiğiniz kişi, size negatif enerji veriyor.

 

Kova Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

Yönetici gezegeniniz Ay ın burcunuza etkisi, sizi duyarlı ve girişimci kılıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular bu gün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Ev ve güvenliğe ağırlık verebilirsiniz. Yoğun ve tempolu bir gün. Yapacağınız çok şey var, yapıcı olabilirsiniz. Gün boyunca ve akşam saatlerinde düzenli olmaya bakın. Bilgi toplamak ve kısa yolculuklar yapmak için güzel bir gün ama sabah saatlerinde işiniz o kadar kolay olmayabilir. Detaylara dikkat etmelisiniz.

Aşk Yaşamı : Kendinizi baskı altında hissedebileceğiniz bir gün. Yeniliklere ayak uyduramamak yüzünden rahatsız olabilirsiniz. Aşk konusunda karışık duygular yaşayabilirsiniz.

İş Yaşamı : Arkadaşlıklar, grup çalışmaları ve ideallerinizin ön planda bulunacağı bu devrede amaçlarınızın sonuçlarını elle tutulur bir biçimde almak sizin için önemli olacaktır. Yaşamınızın anlamını organizasyonlarda alacağınız görevlerle yeniden sorgulayabilir ve bu konuda girişimciliğinizle dikkat çekebilirsiniz.

Para Durumu : Bugün kaynaklarınızı düzenlemek için çaba sarfedebileceğiniz görülüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz.

Dikkat : Huzursuz yengeçler bugün biraz daha gergin ve tartışmaya açık olabilir. Sabah saatleri özellikle ikili ilişkilere ve ev hayatına değişiklikler getirmekte.

 

Balık Burcu 18 Haziran 2012 Yorumları…

Daha dikkatli ve bir miktar önlemci olmalısınız. Özellikle evinizle ilgili uğraşlar fazlasıyla vaktinizi alabilir. Bu arada duygusal konularda da ani tepkiler vermemiz mümkün. Ilımlı olmaya bakın. Yakın çevrenizde ilginç rastlantılarla karşılaşabileceğiniz bir gün.

Aşk Yaşamı : Bugün duygusal paylaşımlarınızda hassas olabilir, sevdiğiniz insan tarafından anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Aşkta acele kararlar alma isteği var olan dengeleri bozabilir.

İş Yaşamı : Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir, ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda çalışma  arkadaşlarınızın  fikrine  ihtiyaç  duyacaksınız.

Para Durumu : Ay, işbirliği ve ortaklık konularını ön plana çıkartıyor. Olumlu görüşmelerde ve kazanç getirecek anlaşmalarda yer alabilirsiniz. Büyük harcamalar yapmanız gerekebilir.

Dikkat : Kafanız çok sayıda yeni  şeyle meşgulken plan yapmanız pek kolay olmayacak. Yakın çevre ilişkileri ve söylediğiniz sözler büyük önem taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.