16 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Bildiğiniz üzere siz değerli okurlarımızla günlük burç yorumlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Yazın ortasına geldiğimiz şu günlerde 16 Temmuz burç yorumlarını paylaşmak için konumuzu açtık.

İşte 16 Temmuz 2012 burç yorumları;

16 Temmuz KOÇ Burcu Yorumu

Sorumluluk alabilen bir yapınız olması üzerinizde baskıyı arttırıyor çoğu zaman ve kendinizi tanımlamakta güçlük çekiyorsunuzgibi. Aile çevrenizin olaylara fazla duygusal yaklaşması cesaretinizi kırıyor olabilir amadeğişim sizi daha güclü bir geleceğe hazırlayabilir. Bu konuda kendinizi motive edin.

16 Temmuz BOĞA Burcu Yorumu

Hayatınızda bazı konuları dengelemek adına attığınız adımlarda fazla aceleci davranma huyunuz sorunları büyütüyormuş gibi görünmekte. Duygusal hayatınızdaki kişi ileiletişim kurmak konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aranızdaki sorunları çözmeli, yeni bir başlangıç yapmak ilişkinizi analiz etmelisiniz.

16 Temmuz İKİZLER Burcu Yorumu

Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli calışmalar icine girebilecek calışmalar icerisinde olacaksınız. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin. Bu şekilde sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz.

16 Temmuz YENGEÇ Burcu Yorumu

Duygusal açıdan biraz fazla tutku taşıyorsunuz ve bu bazen sizi çok fazla yorabiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var fakat bunlar için zaman bulmakta zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ileriki günlerde çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.

16 Temmuz ASLAN Burcu Yorumu

Hafta başına biraz gergin başlayabilirsiniz fakat süreç beklediğinizden daha iyi gidecekmiş gibi görünmekte. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüşmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise bazı olumsuzluklar sizi yorabilirmiş gibi görünüyor.

16 Temmuz BAŞAK Burcu Yorumu

Kişisel açıdan kendi yaratıcılığınız konusunda sorunlar yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu durum üzerinizdeki hassasiyeti arttırabilir. Bu dönem çevrenizdeki insanlar sıkı diyalog halinde olacaksınız. Geleceğinizle ilgili kendinize yeni bir yol çizmekten yana daha net adımlar atmak için görüşmeleriniz olacak. Eğer hayatınızda bazı dengesizlikler varsa bunlardan kurtulmak için radikal adımlar atabileceginiz bir gün.

16 Temmuz TERAZİ Burcu Yorumu

Kişisel açıdan özel olduğunuzun farkındasınız. Bu durum bazen olumlu ve net adımları ortaya çıkartırken bazen ise normalleşememenize neden oluyor.Doğru olduğuna inandığınız değerleregöre bir hayat kurup, değişimlere ve etrafınızdan gelen baskılara kulak asmıyorsunuz. Bu da karşı cins ile ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Özel hayatınızla ilgili bu problemin cözümü kendi içinizde.

16 Temmuz AKREP Burcu Yorumu

Duyarlı kişiliginiz sayesinde sosyal çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olucak ve bazı projelerin gerekleşmesi için çaba harcayacaksınız. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak. Duygusal hayatınızla ilgili bir konu kafanızda önemli bir soru işareti yaratırken kıskançlık duygusu bütün mantığınızı esir alabilir.

16 Temmuz YAY Burcu Yorumu

Genel anlamda ortam değişiklerininin yarattığı hassaslık üzerinizde sorun yaratıyor. Bu hassaslığı olumluya çevirmenin yollarını aramalısınız. Bugünlerde farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz. Yaşadığınız bir olayda bir detayı atladınız ve eksik bilgilenme ile olayı kapatıp yanlış kişiler hakkında yanlış fikirler edindiğinizi düşünebilirsiniz. Konuya daha dışardan ve bütünsel yaklaşmaya çalışırken hatanın kendinizde olmadığını çözeceksiniz.

16 Temmuz OĞLAK Burcu Yorumu

Duygusal açıdan bir şeyin eksikliğini hissetmeniz sizi oldukça olumsuz etkiliyor. Bu konunun üzerine daha fazla gitmemelisiniz. Gereksiz bir sorun yaratmaktan kaçının. Çalışma hayatına mantıklı yaklaşıyor, iş ve sosyal yaşamınızı iyi dengeliyorsunuz. Dostlarınızın onlara doğal gelen ama sizi inciten kırıcı davranışlarına karşı kendinizi iş hayatına verdiniz konuda da oldukça başarılısınız.

16 Temmuz KOVA Burcu Yorumu

Aile çevresinde ise alacağınız bir haber canınızı sıkabilir ama kafanızda büyütmemelisiniz. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz.Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler.

16 Temmuz BALIK Burcu Yorumu

Özel hayatınızı başka alanlara taşımamalısınız. Bu durum bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bugün iş hayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu iş ortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.