16 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

İlgi görmek için bugün büyük bir ihtiyaç duyuyorsunuz fakat sevdiklerinizden biraz uzak kalmış durumdasınız. Bu sebeple mutsuz olup kederlenmek yerine yakın çevrenizdekilerle keyifli bir zaman dilimi geçirerekkeyiflenebilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiklerinizi bugün hemen arayın ve onlarla yeniden ilişkilerigüçlendirmek adına iyi bir fırsat elde ettiğinizi bilin. Bu fırsatı iyi değerlendirin!

BOĞA

Aşk hayatınızdaki ani ve şaşırtıcı hızlanış kafanızı son derece karıştırmış durumda. Geçmişten kopamadığınız kişi ile yeni birisi arasında gidip geliyor ve bundan dolayı da kendinizi son derece huzursuz hissediyorsunuz. Hem geçmişe olan sadakatinizin hem de geleceğe olan merakınız arasında kalmışlık hissi mevcut. Böyle oturup derin derin düşünmektense olayları akışına bırakın!

İKİZLER

İlişkinize karşı öyle ihmalkar bir tutum içerisindesiniz ki artık partneriniz bile size bu konuda söylenmekten bıkmış durumda. Meşgul olduğunuz ve yapmanız gereken işler olduğu son derece doğru olabilir ama bu size karşı bağlılık gösteren birini üzmeniz konusunda sizi asla haklı çıkarmaz. Bencillik edip güzelliklerimahvetmemelisiniz, aksi takdirde ilerleyen günlerde pişman olabilirsiniz.

YENGEÇ

İlişkinizle ilgili son zamanlarda yaşadığınız ciddi sıkıntılar sizi fazlasıyla bunaltmış durumda ve siz bunu buaralar dile getirmekten yana fazlasıyla çekiniyorsunuz. Aslında sessiz kalmak hiç size göre değil, ancak kalp kırmakla ilgili büyük korkularınız var. İnsanlara karşı düşünceli olmanız iyi bir şey ama sonunda kendi kalbinizin kırılmasını istemiyorsanız, biraz temkinli olmakta yarar var.
ASLAN

Kendinizle olan iç hesaplaşmalarınızın biri bitmeden diğeri başlıyor ve bu şekilde devam ederseniz aşkhayatınızda huzur ve dinginliğe erişmeniz oldukça zor gözüküyor. Artık kendinizi suçlamaktan vazgeçin ve pişmanlıklarınızı unutmaya çalışın. Hayat size yeni ve güzel şeyler de getirecek, ancak kafanızı kuma gömmek yerine bira da güzelliklere odaklanmaya çalışın.

BAŞAK

Kendinize olan güveniniz ile pek çok kişiyi peşinizden koşturuyorsunuz, insanlar adeta sizinle birlikte vakit geçirmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Öte yandan, insanlar sizi çok sevseler de bir süre sonra sizi ‘burnu havada’ olarak algılayabilirler. Sevdiğiniz insana ilgi gösterin, aksi takdirde sevdiğiniz insanı kendinizden uzaklaştırır ve bundan dolayı da mutsuz olursunuz. Davranışlarınıza dikkat etmenizde yarar var.

TERAZİ

Partneriniz ile son günlerdir aranızdan su sızmıyor ve bu durumun siz verdiği keyif metrelerce uzaktan belli oluyor. Mutluluğunuzun bir süre daha bu şekilde devam etmesi için bu anlayışlı ve sevecen tavrınıza devam etmeli ve artık olgun biri gibi davranmalısınız. İnsanlar sizi ciddi olunca sevmiyor olabilirler ama bu olgun davranmamanızı gerektirmez. Hayatınızı bu aralar dengede tutun!

AKREP

Eğlenmek ve hayatı doya doya yaşamak güzel olabilir ve siz de bundan sonsuz keyif alıyor olabilirsiniz, ancak fark etmeniz gereken partnerinizin bu konudaki düşünceleri! Eğer size bu hayat tarzından hoşlanmadığına dair imalarda bulunuyorsa bencillik etmeniz asla kabul edilemez. Bu aralar, aşk hayatınızı bütünüyle elinize almanız, partnerinizi bastırıp mutsuzluğa itebilir. Aman dikkat!

YAY

Çok cazibelisiniz, bu bir gerçek ama ne kadar cazibeli olursanız olun çocuksu davranışlarınız bugün sizi affedilebilir kılamayacak. Bu yüzden davranışlarınıza bir düzen vermeli ve partnerinizden beklentilerinizi netleştirmelisiniz. Oyun oynamayı seviyor ve bundan sonsuz keyif alıyor olabilirsiniz, ancak partnerinizin duygu ve düşüncelerini göz ardı edemezsiniz. Aman bugünkü davranışlarınıza dikkat!

OĞLAK

Aşk hayatınızın bu kadar harika ve sorunsuz gidiyor olması sizde bazı şüpheler uyandırıyor. Bu mutluluğun bozulmasıyla ilgili korkularınız var ve endişeleriniz var ve bu da sizi gereksiz yere karamsar bir havaya itiyor. Bu kadar karamsar olmak yerine, elinizin altındaki güzelliklerin tadını çıkarmalısınız. Bu şekilde kuşkucu olmanız sizi ancak mutsuz eder, bugünlerinizin tadını çıkarın.

KOVA

Uzun süredir çevrenizden göremediğiniz ilgiyi bugün partnerinizden görecek olmanız sizi fazlasıyla heyecanlandıracak. Siz belli etmeseniz de ilgi seven insanlarsınız ve içten içe bütün gözler üzerinizde olsun istiyorsunuz ve bu isteğiniz karşılanmadığı zaman da mutsuz oluyorsunuz. Mutsuzluğunuza mahkum olmak yerine duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyin!

BALIK

İçsel dalgalanmalarınız uzun zamandır hafiflese de tümden bir son bulduğunu söylememiz çok doğru olmaz. Hala bir takım yarım kalmış hesapların peşindesiniz ve bu hesaplardan dolayı sürekli bir kısır döngüye mahkum ilerliyorsunuz. Doğru insanın sizden uzak olduğunu düşünerek yanılıyorsunuz. Aslında doğru insan çok ama çok yakınınızda, ancak siz onu sürekli görmezden geliyorsunuz. ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.