15 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

İşte 15 Haziran burç yorumları;

Koç Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

Aşk hayatınızdaki hızlanış kafanızı son derece karıştırmış bir durumda. Eskiden kopamadığınız kişi ile yenisi arasındagidip geliyor ve bundan dolayı da kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Hem sevdiklerinize olan sadakatinizin hem de yeniliklere olan merakınız arasında kalmışlık hissi mevcut. Böyle oturup düşünmektense olayları akışına bırakmak sizin için en doğru olanı olacaktır.

Boğa Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

İlişkinize karşı ihmalkar tavırlarınız öyle sıklaştı ki artık partneriniz bile size bu konuda söylenmekten bıktı. Meşgul olduğunuz ve yapmanız gereken işler olduğu doğru olabilir ama bu size karşı tüm samimiyetiyle bağlı olan birini üzmenizkonusunda sizi haklı çıkarmaz. Bencillik edip ilişkinizi mahvetmemelisiniz, aksi takdirde ilerleyen günlerde pişmanlık duyabilirsiniz.

İkizler Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları..

İlişkinizle ilgili son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılar sizi fazlasıyla bunaltmış durumda ve siz bunu dile getirmekten yana çekincelere sahipsiniz. Aslında susup kalmak sizde göre değil, ancak kalp kırmakla ilgili korkularınız var. İnsanlara karşı düşünceli olmanız çok hoş ama sonunda kırılacak olanın sizin kalbiniz olduğu gerçeğini de göz ardı etmemelisiniz. Sorunları konuşarak aşmaya çalışın!

Yengeç Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları...

Kendinizle hesaplaşmalarınızın biri bitmeden diğeri başlıyor ve bu şekilde devam ederseniz aşk hayatınızda mutluluğa erişmeniz oldukça zor gözüküyor. Biraz kendinizi suçlamaktan vazgeçin ve pişmanlıklarınızı unutmaya çalışın. Hayatın size getireceği yeni ve güzel şeyler de olacak, ancak kafanızı kuma gömer ve sadece iç dünyanıza yoğunlaşırsanız gelecek güzellikleri asla göremezsiniz.

Aslan Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları..

Kendinize olan güveniniz ile pek çok kişiyi peşinizden koşturuyorsunuz, peki ya peşinden koştuğunuz kişinin ne düşündüğünün farkında mısınız? İnsanlar sizi sevseler de ‘cool’ haliniz bir süre sonra onlara ‘burnu havada’ imajı veriyor. Böyle devam ederek sevdiğiniz insanı ancak kendinizden uzaklaştırırsınız ve bundan dolayı da mutsuz olursunuz. Treni kaçırmadan önce davranışlarınız dikkat etmenizde yarar var.

Başak Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

Sevdiğiniz kişiyle son günlerdir aranızdan su sızmıyor ve bu durumun siz verdiği keyif gözlerinizden okunuyor. Mutluluğunuzun bir süre daha bu şekilde devam etmesi için bu anlayışlı ve sevecen tavrınıza devam etmeli ve olgun biri gibi davranmalısınız. İnsanlar sizin ciddi yüzünüzü özel hayatlarında sevmiyorlar, sıcak gülümsemeniz her şeyden önde!

Terazi Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

Eğlenmek ve eğlenceli bir hayat sürmek güzel olabilir ve siz de bundan sonsuz keyif alıyor olabilirsiniz, ancak fark etmeniz gereken partnerinizin bu konudaki hayata bakış açısı. Eğer size bu hayat tarzından hoşlanmadığına dair imalarda bulunuyorsa bencillik etmeniz kabul edilemez. Aşk hayatınızı bütünüyle elinize almanız, karşı tarafı bastırıp mutsuzluğa itebilir. Dikkat!

Akrep Burcu  15 Haziran 2012 Yorumları…

Dengesiz davranışlarınız ne kadar cazibeli olursanız olun bugün sizi affedilebilir kılamayacak. Bu yüzden davranışlarınıza bir düzen vermeli ve partnerinizden beklentilerinizi keskinleştirmelisiniz. Oyun oynamayı seviyor ve bundan sonsuz haz duyuyor olabilirsiniz, ancak partneriniz bundan hoşlanmıyorsa bu şekilde davranmanız hiç de kabul edilebilir değil. Aman davranışlarınıza dikkat!

Yay Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

Aşk hayatınızın bu kadar keyifli gidiyor olması sizi bazı sorgulamalara götürüyor. Bu mutluluğun bozulmasıyla ilgili korkularınız var ve endişeleriniz var ve bu da sizi gereksiz yere karamsar bir havaya itiyor. Bu kadar karamsarlığa düşmek yerine, hayatınızdaki güzelliklerin tadını çıkarmalısınız. Bu şekilde kuşkucu olmanız sizi ancak mutsuz eder, şanslı günlerinizin keyfini çıkarın!

Oğlak Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

Uzun süredir partnerinizden göremediğiniz ilgiyi bugün görecek olmanız sizi fazlasıyla heyecanlandıracak. Siz ilgi seven insanlarsınız ve bütün gözler üzerinizde olsun istiyorsunuz, ve bu isteğiniz karşılanmadığı zaman da mutsuz oluyorsunuz. Mutsuzluğunuza mahkum olmak yerine duygularınızı dile getirmek akıllıca olacaktır. Bugünün keyfini gönlünüzce sürün.

Kova Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

Huzursuzluklarınız uzun zamandır hafiflese de bir son bulduğunu söylememiz çok doğru olmaz. Hala bir takım yarım kalmış hesaplaşmaların peşindesiniz ve bu hesaplaşmalardan dolayı sürekli bir kısır döngüye mahkum ilerliyorsunuz. Doğru insanın sizden uzak olduğu algınız sizi yanıltıyor. Aslında doğru insan çok ama çok yakınınızda, yalnızca siz onu görmemekte ısrarcısınız.

Balık Burcu 15 Haziran 2012 Yorumları…

İlgi görmek bugün tek ihtiyacınız olan şey fakat partnerinizden uzak kalmış durumdasınız. Bu yüzden mutsuz olup dertlenmek yerine arkadaşlarınızla keyifli bir zaman dili geçirerek krizi fırsata çevirebilirsiniz. Uzun zamandır ihmal edilen arkadaşlarınız varsa bugün onlarla yeniden ilişkileri güçlendirmek adına iyi bir fırsat olabilir. Fırsatı iyi değerlendirin!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.