15 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün olduğu gibi burç yorumlarını sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Peki burçlar nedir?

Burçlar astronomik olarak bgökkubbede yer alan 12 yıldız takımının ismidir. 4 kategorideki burçlar ise şöyledir;

  • Ateş burçları; Koç, Aslan ve Yay’dır.
  • Toprak burçları; Boğa, Başak ve Oğlak’tır.
  • Hava burçları; İkizler, Terazi ve Kova’dır.
  • Su burçları; Yengeç, Akrep ve Balık’tır.

KOÇ burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Aşk hayatınızda yaşadığınız ertelenmeler, sorunlar ve yanlış anlaşılmalar geride kalmaya başlayacak. İnsanlarla iletişiminizin, iş alanlarınızdaki sorunların ve yakın çevrenizdeki konuların rahatladığına tanık olacaksınız.

BOĞA burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Ev ve aile konularında birkaç haftadır yaşadığınız sorunların ve problemlerin rahatlayan iletişiminizle artık geride kalmaya başladığını göreceksiniz. Aşk hayatınızda ve parasal durumunuzda da düzelmeler görülebilir.

İKİZLER burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Bir kaç haftadır iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevrenizde, akraba veya kardeşleriniz le ilgili konularda sorunlar, aksilikler veya yanlış anlaşılmalar yaşadıysanız; artık bunların geride kaldığına şahit olmaya başl ayacaksınız.

YENGEÇ burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Bugün itibarıyla 3 haftadır para evinizde gerileyen Merkür düzelmeye başlayacak. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar veya gözden geçirme dönemi geride kalmaya başlıyor. Rahatlayacaksınız.

ASLAN burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Birkaç haftadır hayatınızda yaşadığınız yanlış anlaşılmalar, düzensizlikler ve iletişim sorunları geride kalmaya başlayacak. Aynı zamanda para alanlarınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde rahatlamaya başlayacak.

BAŞAK burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Arkadaş çevrenizde birkaç haftadan beri yaşadığınız sıkıntılar ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Hukuk, eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda yaşadığınız aksiliklerin geride kalmaya başladığını fark edeceksiniz.

TERAZİ burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

3 haftadır sizin kadersel alanınızda dolaşan, geçmişinizi, anılarınızı, çözemediğiniz konuları ve olayları karşınıza çıkaran Merkür, bugün itibarıyla iletişiminizde rahatl amanıza izin verecek. Hafiflediğinizi hissedeceksiniz.

AKREP burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Kariyer evinizde gerileyen Merkür düzelmeye başlayacak. Bu alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlıyor. Arkadaşlık ilişkilerinizde ve ortaklaşa para alanlarınızda da sorunların azaldığına tanıklık edeceksiniz.

YAY burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Yabancı ortaklı işler, seyahat, medya veya eğitim alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Ayrıca kariyer alanlarınızda ve özel yaşantınızda da artık rahatlamaya başlayacaksınız.kadinca.net

OĞLAK burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Birkaç haftadır, eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatında var olan parasal çalkantılar sona erecek. İş alanlarınızda, sağlık konularında ve yabancı ortamlarda yaşadığınız sorunların geride kaldığını gözlemleyebilirsiniz.

KOVA burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Özel yaşantınızdaki birtakım yanlış anlaşılmaların ve sorunların geride kaldığını göreceksiniz. Bugüne dek aşk hayatınızda ve ortaklaşa para konularında birtakım sıkıntılar yaşadıysanız artık rahatlayacaksınız.kadinca.net

BALIK burcu 15 Ağustos 2012 yorumu

Bugün itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşadığınız iletişim sorunları geride kalmaya başlıyor. Ev ve aile alanlarınız ile özel hayatınızda sorunlar varsa bu tarih sonrasında rahatlamalar yaşayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.