14 Şubatta Vizyona Giren Filmler

Sevgililer Gününe 1 gün kala, hala ne yapacağınıza ve ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz o zaman size küçük bir öneride bulunayım.

Eğer 14 Şubatı süslü hediyeler, güller vs. kutlamak istemiyorsanız o gün baş başa izleyeceğiniz bir film bence daha anlamlı olabilir. Sizin için 14 Şubatta çok güzel aşk filmleri vizyona giriyor.

İşte o filmler:

Her (Aşk)

Klasikleşmiş aşk filmlerinden çok uzak, sevgilinizle birlikte izleyeceğiniz harika bir film. Bu film ile ilgili bir eleştiri yazısı bile yazmıştım. Bakmak isterseniz linke tıklamanız yeterli. http://www.herseydenbirsey.com/her-ask

Her, kısaca anlatmak gerekirse bir adamın bilgisayarına kurduğu yapay zekalı bir işletim sistemine aşık olmasını anlatıyor. Ve tabi ki işletim sisteminin de ona…

Bi Küçük Eylül Meselesi

14 Şubatta vizyona girecek yerli filmlerimizden biri. Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah başrollerde. Konu itibariyle çok ilgi çekici bir filme benziyor. Ben 14 Şubatta olmasa bile 15 Şubatta mutlaka izleyeceğim. Filmin fragmanında bazı şeyler çok sürpriz bırakılmış ve konuyu tam olarak çözemiyorsunuz. Ama anladığım kadarıyla konu şu ki; Eylül isminde zengin ve güzel bir kız var ve hayatındaki son bir ayı unutmasıyla hatırlamak için Bozcaada’ya gidiyor. Herkes, bütün ailesi her şeyin yolunda olduğunu söylese de Eylül bir şeylerin ters gittiğini hissediyor. Fragmandan anlaşılan, Eylül ve Tek’i canlandıran Engin Akyürek bir aşk yaşıyorlar ama Eylül olanların hiçbirini hatırlamadığı için Tek’i küçümser ve bu durumu inkar eder.

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır (Only Lovers Left Alive)

Dram, Korku ve Romantik türlerini taşıyan bir film. Film hakkında derin bir bilgiye sahip olmasam da konu itibariyle vampir aşıkların hikayesi anlatılıyor.

Sonsuz Aşk (Endless Love)

Anne babaları tarafından ayırmaya çalışılan bir aşk hikayesi anlatılıyor. Yakışıklı bir erkek ve ayrıcalıklı bir kız’ın aşk mücadelesini izleyeceksiniz.

Balayı

Balayı filmi de 14 Şubatta vizyondaki yerini alacak yerli filmlerden biri. Film, zengin bir işadamı Uğur ile ünlü bir oyuncu olan Gül’ün balayı için Kaleköy’e gitmesiyle başlar. Uğur, eşiyle yalnız kalmak için herkesi köyden gönderir. Bu çiftimiz ise balayından sadece 1 hafta önce tanışmış ve yıldırım nikâhıyla evlenmiş bir çifttir. Gül ise Uğurdan bir şey saklıyordur ve bu durum ortaya çıkınca kıyamet kopar.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.