14 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Elimizden geldiğince okurlarımızla burç yorumlarını paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu sayfada 14 Haziran 2012’nin burç yorumlarını bulabileceğiniz gibi alt kısımdan daha önceki günlerin burç yorumlarını da okuyabilirsiniz.

İşte 14 Haziran burç yorumları;

KOÇ Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:54 itibariyle Neptün son kez Kova burcuna geri dönüyor. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirmeye başlıyor. 3 Şubat 2013 tarihine kadar gruplar, sanatsal organizasyonlar, medyatik faaliyetler, liderlik gücünüzü ortaya koyabileceğiniz her alandaki ideallerinizi tekrar sorgulamanızı sağlıyor. Kurduğunuz dostluklar veya ilerlediğiniz yolda hayal kırıklıklarıyla karşılaşmamak için dikkatli seçimlerde bulunmanız gerekiyor. Örneğin zararlı alışkanlıklardan uzak durmak, umutlarınızı yanlış kişiler uğruna harcamamak lazım. Görmek istediğinizden çok, asıl görünene odaklanmak gayet önemli. Bu enerji, hayallerinizi gerçeklik sınırları içinde tutabildiğiniz sürece başarılı bir dönem geçirmenizi sağlayabilir. Sanatsal alanlar, mistik öğretiler, grup faaliyetleri, sinema ve tiyatro, fotoğrafçılık, tasarım gibi alanlarda çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter kavuşumu, gerek aşk, gerek yaşamın zevkli olan yüzü ve gerekse kendinize duyduğunuz güven duygusunun yükselişi anlamına gelir. Kişi ne kadar farklı biri olduğunu hissetmek ister. Çevresindeki kişilere espriler yaparak, hayatı fazla ciddiye almadan gününü gün etmekte yanadır. Bazen bu isteklilik abartılı bir şekilde dışa yansıtabilir.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm günü keyifli bir şekilde geçirme isteğinizin işaretidir. Anlaşmaya gönüllüsünüzdür. Aranızda farklılıklar olsa da, onu her haliyle kabullenmeye hazırsınızdır. Yeter ki tadınızı kaçırmasın. Niyeti ciddi olan ve uzun süredir birlikte olan çiftler bu etki altında evlenmeye karar verebilirler.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda seyrine başladığında her durumu net bir şekilde görmek ve Eğer kafanızı kurcalayan meseleler varsa, bunların üzerine eğilerek bir an önce çözüme kavuşturmak istersiniz.

BOĞA Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Boğalar saat 05:54 itibariyle tekrar Kova burcuna dönen Neptün Mayıs 2012 öncesini hatırlatıcı olayları karşımıza çıkarıyor. Bu etki altında mesleki konularda farklılıklarınızı, hedeflerinizi ve ortaya koymak istediklerinizi tekrar bir gözden geçirmek faydalıdır. 3 Şubat 2013 tarihine kadar, hangi alanda sesinizi duyurmak ve kariyer yapmak istiyorsanız, öncelikle o alanı belirlemeli, azim ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Güncel akımları takip etmeli, kendinizden fedakârlıkta bulunmadan kadınca gerçekçi bir şekilde yol almalısınız. Bu süreçte yapılacak tespitler 2012 sonrasına damgasın vuracağından lütfen bir kez daha ne yapmak istediğinizi iyice düşününüz. Hayal kırıklığı yaşamamak için bilinçli seçimlerde bulununuz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm, kendini özel ve önemli gören bireyin, bunu dışarıya karşı kimi zaman abartılı bir şekilde ifade edişinin göstergesidir. Güçlü durmaya ve gücünü kabul ettirmeye çalışır. Özellikle ailesi başta olmak üzere, ilişkisinde de hakimiyeti elinde tutmaktan yanadır.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki olumlu görünüm, iş yaşamınızda politik davranmak zorunda kalışınızın işaretidir. Bu yüzden de keyfiniz pek yerinde olmaz. Rutin işler hep aynı insanlar ve hep aynı sorunlarla uğraşmak canınızı sıkabilir.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlediğinde partnerinizin size karşı dürüst davranmasını beklersiniz. Gizemli halleri veya gücünü kabul ettirmeye çalışması kimi zaman sizi çekici gelse de, çoğu zaman rahatsızlık duyabilirsiniz.

İKİZLER Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili İkizler, saat 05:54 itibariyle Neptün son kez Kova burcuna dönüyor. 3 Ocak 2012 tarihine kadar devam edecek bu etki altında, inancınız, yaşama bakış açınız, hayatı algılayış biçiminiz ve seçimlerinizde hayal kırıklığı yaşamamak için gerçekçi düşünmelisiniz. Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Özellikle yolculuklar, yabancı ülkelerle olan ilişkiler, başka bir şehre yerleşme, yüksek eğitim, mesleki ihtisasınızla ilgili eksiklerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu gözden geçiriş 2012 sonrası hem toplumsal yaşamınız hem de kariyeriniz anlamında sizi destekleyicidir. Ne kadar bilinçli düşünürseniz o denli rahat edeceğiniz bir hayata adım atabilirsiniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm pek dışarı yansıtılmayan, daha çok geri planda uğraşı verdiğinizin göstergesidir. Kimileri çocuklarıyla ilgilenir, bazılarınız çok önemli bir proje üzerinde çalışabilir, bir kısmınız ilişkisini şimdilik kaydıyla gizleyebilir. Ne yapmayı seçerseniz seçin amacınız güven içinde yaşamaktır.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, aşk konusunda ciddi düşünmenizi sağlar. İlişki sorunlarından, rutin bir hayatın donukluğunda ve üzerinizdeki baskılardan bir an evvel kurtulmak istersiniz. kadın Sizi anlayabilecek kişiye olan ihtiyacınız yoğundur. Bu arada karşınıza biri çıksa da, hemen gönlünüze almayıp beklemeyi tercih edebilirsiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladığında gerek sağlığınız gerekse iş hayatınızla ilgili konularda kendinizi güçlü hissetmek istersiniz. Huzursuzluk, aşırı yoğunluk, hoşlanmadığınız görevlerle karşı karşıya kalmak canınızı sıkabilir.

YENGEÇ Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 05:54 itibariyle son kez Kova burcuna dönecek olan Neptün, Mayıs 2012 öncesi yaşanmış bazı durumları tekrar karşımıza çıkarabilir. 3 Şubat 2013 tarihine kadar ideallerinizi hayata geçirmek adına çaba sarfetmelisiniz. Zihinsel yönde uyarıcı olan ve gözünüzün önündeki perdeyi ortadan kaldırarak gerçeği görmenize yardımcı olan Neptün, ister özel ilişkiniz, isterse her türlü maddi ve manevi paylaşımlarınızda birilerinin gelip sizi kurtarmasını beklememeniz gerektiğini söylüyor. Sizden ayrılıp gidenlerin, sizin için gerekli olmadığını biliniz. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, kendinizin ve ideallerinizin farkında olarak seçimlerinizi yapınız.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki parasal konularda dikkatli seçimlerde bulunmanız gerektiğinin göstergesidir. Hedefinizin bilincinde olursanız, çevrenizdeki insanların iyi niyetinizi suistimal etmelerine izin vermemiş olursunuz.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, hem maddi hem de ilişki anlamında ciddiyetin önemli olduğunu vurguluyor. Eğer güven içinde yaşamak istiyorsanız gelirinize göre harcamalarda bulunmalısınız. Ev değiştirmek, onarmak, satın almak durumundaysanız bütçenizi düzenlemeden böyle işlere kalkışmayınız.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu etki altında, aşkın cinsel yönü ağır basmaya başlar. Kişi sevdiği insanla bütünleşmekten yanadır. Eğer bir sorun varsa, bunu mutlaka çözmek ister.

ASLAN Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni Kova burcuna dönmüş olacak. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Sizler 3 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek bu seyir boyunca, evlilik ve ilişki ideallerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Sizi üzebilecek, hayal kırıklığı yaratabilecek, tutarsız kişilerden uzak durunuz. Eğer doğru seçimlerde bulunmuyorsak, kendi isteklerimiz için mücadele vermiyorsak, hayatımızın iplerini elimizde tutmak adına çaba göstermiyorsak şikayet etmeye hakkımız yoktur. İster evliliğinizde ister kuracağınız ilişkide gerçekçi düşünmeniz şarttır. Neptün sisli bir etkidir. Beklenmedik aşklar yaşatır, beklenmedik güzellikte kişileri hayatınıza getirir. Bize düşen aklı başında olmaktır. Bu süreçte beraberliğinizi tekrar ele alınız. Gördüğünüze değil, asıl olana önem veriniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm, dış dünya ile temasınızı, ilişkilerinizi abartıya kaçmadan düzenlemeniz gerektiğinin göstergesidir. İnsan kendisini dev aynasında görebilir. Ancak burada önemli olan en doğru kararı vermek için her şeyi enine boyuna düşünmektir. Önünüze çıkan fırsat gözünüzü boyasa da, gerçekçi olmaya çalışınız.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, ciddi bir şekilde işlerinize odaklanmanız ve verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz anlamında önem taşır. Ne kadar istekli olduğunuzu ve her şekilde sorumluluklarınıza sahip çıkacağınızı belirtmenizde fayda vardır.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu etki altında kişi, yanlış ve doğru arasındaki ayrımı yaparken oldukça sert düşünebilir. Kendisiyle aynı frekansta olmayan kişileri düşmanı sayabilir. Yanlışlarını bile savunur. Çünkü kendine aittir. Güç olgusu her şey demektir. Bu yüzden de tedbirli olmaya çalışabilir.kadinca.us

BAŞAK Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni Kova burcuna geri dönüyor. 3 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek bu etki altında dağılmamak, yanılmamak, hayal kırıklığı ve belirsizliklerle uğraşmamak için gerçekçi düşünmek zorundasınız. Çünkü Nisan 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Yanlışlarınızla yüzleşmeniz, yaşamınızdaki eksikleri tespit etmeniz gerekiyor. Şüphe ve korkulardan uzak kalmak için, öncelikle buna neden olan etmenlerin tespit edilmesi, problemlerin üstünün sıvazlanmaması gerekir. Sanatla uğraşan Başak burçlarının çarpıcı ve yenilikçi fikirlerini eserleriyle ortaya koydukları bu süreç, fırsatları doğru biçimde değerlendirmek için akıllı olmanın gerektiğini göstermektedir. Günlük başarıları değil, yarınlarınızı garanti altına alacak şekilde hareket ediniz. Beklentilerinizi gerçekçi sınırlar içinde tutmaya çalışınız ve sağlam olarak yere bastığınızdan emin olunuz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm iç dünyanızda aşka duyduğunuz özlemi vurguluyor. Aşkta kimi zaman kendinizi çok şanslı hissederken, bazen tam tersine size uymayan bir beraberlik nedeniyle gururlu tepkilerde bulunabilirsiniz.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, ödün vermeden, bedel ödemeden sahip olma arzunuzun göstergesi. Yüreğinizdeki ses, -Senin de haksız tarafların var dese de, siz inandığınız yolda gitmekten yanasınız.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyen Ay, gizli saklı meseleler üzerinde düşünmekten konuşmaktan hoşlandığınızı gösteriyor. Eğer birisi derdinizi sorsa, kolaylıkla olan biteni açıklayabilirsiniz. Çünkü amacınız rahatlamak ve kuruntularınızdan kurtulmaktır.

TERAZİ Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Teraziler saat 05:54 itibariyle Neptün Kova burcuna dönüyor. 3 Şubat 2013 yılına kadar sürecek bu seyir boyunca aşk hayatınızla ilgili konularda yanılmamak ve hayal kırıklığı yaşamamak için her şeyi bir daha gözden geçiriniz. Bu seyir, hedefinize, yaşam amacınıza ve hayat stilinize uygun bir aşk yaşamak için kriterlerinizi tekrar ele almanızda destekleyicidir. İkaz ışığı gibidir dersek abartmamış oluruz. Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Lütfen gerçekçi olunuz. Hayatımızda bir şeyler yolunda gitmiyorsa burada yapılması gereken, o alandaki yanlışları derinlemesine düşünerek ardındaki gerçekleri saptamaktır. Neptün genel anlamıyla bulanıklaştırıcı ve hakikatleri örtücü bir etkidir. O zaman bize düşen, durumları işimize geldiği gibi değil, olduğu haliyle görmeye çalışmaktır. Maalesef bizler bunu yapmıyoruz. Bir hayalin peşinden sürükleniyor sonra da şanssızlık olarak değerlendirip ya hayattan kaçıyor veyahut aynı hataları tekrarlamamıza neden olacak deneyimler yaşamaya devam ediyoruz. Eğer siz, yaşam hedefiniz ve kişiliğinize uygun tercihler yapıyorsanız, düşlerinizin sizi yanıltması mümkün değildir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda da etkili olan bu süreç, onun yaşamını, amaçlarını gözden geçirmenizde önem taşımaktadır.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm değerlerinize sahip çıkmanız ve onları korumanız, amaçlarınız uğruna mücadele etmeniz, kimle ne temasınız var bunları gözden geçirmeniz anlamında önem taşıyor.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm mantıklı ve tarafsız bir şekilde düşünmenin son derece yararlı olduğunu işaret etmekte. Ortada bir hedef varsa ve bu uzun ömürlü olacaksa kararlarınızı verirken enine boyuna düşünmekte fayda var.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu enerji, hayatta değer verdiğiniz ne varsa, bunu koruma altına almak istediğinizi gösteriyor. Psikolojik anlamda zorlanmamıza neden olsa da, bize kendi gerçeğimize uygun hareket etmemiz gerektiğinden söz ediyor.

AKREP Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Akrepler saat 05:54 itibariyle Neptün, Kova burcuna geriliyor. Böylece Mayıs öncesi yaşananlar yavaş yavaş kendini tekrar hissettirmeye başlıyor. 3 Şubat 2013 tarihine kadar yine bir testten geçeceğiz. Bazı belirsizlikler, güvensizlik ve kafa karışıklığı yaşanması mümkündür. Açıklanamaz korkular ve kaygılar sizi rahatsız edebilir. Yuvanızı fazlasıyla idealize edebilir ve bu konuda yüksek hayaller kurabilirsiniz. Aileniz veya kendinizi güvende hissetmek için bilinçli olmak durumundasınız. Sezgileriniz bu devrede oldukça güçlenecek. Bu sayede olan bitenleri önceden hissedebilirsiniz. Genelde rüya aleminde yaşamak daha çok hoşunuza gidebilir, gerçeklere pek dayanamazsınız. Bütün bunlar aileniz ve iç dünyanızla alakalı konularda oluşabilir. Bu dönem içinde sağlam bir zemin üzerinde ilerlemeye çalışınız. Yanılmamak için, geçmiş tecrübelerinizi tekrar bir düşününüz. Aynı hataları tekrarlamamak için bilinçli olmalısınız.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm kendi arzularımızın mutlak kabul edilmesi yönünde hareket ettiğimizi ve bunda da kendimizi haklı gördüğümüzü gösterir. Ancak karşı taraf yani partnerimiz veya iş yapıyorsak ortağımız böyle düşünmüyor olabilir. O da kendi değerlerini korumaktan yanadır. Bu durumda her iki taraf inatçı bir tutum sergileyebilir.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, benzetme yerindeyse ilişkinizle ilgili konularda iki yakanızın bir türlü bir araya gelmemesi haline benzer. İş yapmak, bir şeylerle uğraşmak pek istemezsiniz. Aynı konu üzerinde sürekli düşünür, problemi ortadan kaldırmak için çaba sarfedebilirsiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlediğinde enerjiniz yükselmeye başlar. Kendinizi bir cendereden çıkmış gibi hissedersiniz. Ancak çabucak toparlanırsınız.

YAY Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni tekrar Kova burcuna geriliyor. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirmeye başlıyor. 3 Ocak 2013 tarihine dek, zihniniz bilgilenmeye açıktır. İletişim, yakın çevre ilişkileri, eğitim hayatı, iş girişimleri ve hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır. Bir şeyi canlandırma ve hayal etme gücünüz oldukça yükselir. Başka insanların kafasından geçenleri okumanız veya anlamanız kolaylaşır. Nerede yanlışınız var, nelerden sakınmanız gerekiyor, kendinizi hangi konuda geliştirmelisiniz şimdi bunları kafanızın içinde oturtabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmediğiniz meseleler üzerinde gerçekçi düşünmeye çalışınız. Siz amaçsız öyle başı boş avare değilsiniz. Buna göre hareket etmenizde, yaşamınızı düzenlemenizde fayda var. Tiyatro veya sinemayla uğraşıyorsanız bu dönemde rol gücünüz yükselir ve başarılı çalışmalarda hakkınızı yiyenler tekrar size yönelerek bunu telafi edebilirler. Yazarsanız anonim yapıtlar sergiler veya yazılarınızı takma bir isimle gerçekleştirirsiniz. Bu süreçte etrafınızda ilaç bağımlısı veya içki, uyuşturucu bağımlısı enteresan komşular ya da değişik insanlar olabilir. Bu nedenle görüştüğünüz insanlara dikkat ediniz ve özellikle bu dönemde seçici davranmaya özen gösteriniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm ilişkinizi ve sizi ilgilendiren konular üzerindeki cesaretinizin simgesidir. Düzensizlik gösteren ne varsa onu bir an önce halletmek istersiniz. Hatta bu konuda fazlasıyla inatçı davranabilirsiniz.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm amacını gerçekleştirmek isteyen bireyin, anlaşmaya hazır olduğunun göstergesidir.kadinca.net

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, bilinmeyenler, belirsizlikler canınızı sıkar. Korku ve şüpheler olumlu düşünmenin önüne geçer. Böyle anlarda umudunuzu kaybetmeden bilinçli bir şekilde düşünmeye çalışınız.

OĞLAK Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni Kova burcuna dönüyor. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanan bir takım durumlarla tekrar karşılaşmak mümkün. 3 Ocak 2013 tarihine dek bu seyir devam edecek. Hem geçmişi irdeleyeceğiz hem de geleceğimiz adına yapılması gerekenleri maddi-manevi anlamda tespit etmeye çalışacağız. Başkalarının etkisi altında kalmamak için, bilinçli seçimlerde bulunmak durumundayız. Eğer gideceğiniz yönün ve attığınız adımın farkında değilseniz lütfen dikkatli olunuz. Para kayıpları yaşamamak ve hayal kırıklığına uğramamak için mantıklı düşününüz. Kazancınızı har vurup harman savurmayınız. Riskli alanlardan uzak durunuz. Maddi gücünüzü aşan harcamalarda bulunmayınız. Hayalci davranmayınız. Anlık isteklerinizin ve arzularınızın sizi yönetmesine izin vermeyiniz. Gereksiz borçlar altına girmeyiniz. Paranızın idaresini emin olmayan ellere bırakmayınız.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm maddi konularda yaşanan tatsız deneyimlerin işareti olabilir. Bir yandan geleceğinizi garanti altına almaya çalışırken diğer yandan birileri bencilce düşünerek sizi kayba uğratabilir. Şu aralar her şeyi iyice gözden geçirmekte, nereye ne verdiğinizi bilmekte yarar var.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, daha fazla kazanmanız adına karşınıza çıkabilecek tekliflerin göstergesidir. Ancak bunları gözden geçirmeden, ileriye yönelik olup olmadığını anlamadan lütfen kesin bir cevap vermeyiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda gücünüzü toparlamanız adına destekleyicidir. Sizinle aynı yönde düşünen kişilerle güç birliğinde bulunabilirsiniz.

KOVA Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:54 itibariyle tekrar burcunuza dönen Neptün bu seyrini 3 Ocak 2013 tarihine kadar sürdürecektir. Ancak Mayıs 2012 öncesi yaşanmış bazı meselelerle tekrar karşılaşabilirsiniz. Bu süreç, kendinizi yeniden hayatla buluşturmak, cesaret kazanmak, özgürce yolunuzu çizmek anlamında destekleyicidir. Dünyada şu an yaşamakta olan hiç kimse bir daha Kova burcu seyrini göremeyecektir. Demek oluyor ki, bazı durumları yerli yerine oturtmak için tekrar bir şansınız var. Neyi amaçlıyor, neyi hedefliyorsanız bunları uygulamak için var gücünüzle çabalayınız. Bireyliğinizi savunmak veya keşfetmek, aklınıza koyup da bir türlü yapamadıklarınızı şimdi uygulayınız. İçinizde, derinlerde olan o özel kadını veya o özel adamı ortaya çıkarınız. Olmaz demeyiniz, olur hale getirmek için her şeye yetecek güce sahipsiniz. Bu bir başkaldırı değil, bu kendi keşfeden insanın heyecanıdır. Bu heyecanı kimsenin sizden koparıp almaya hakkı yok.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm ilişkide tutkuların, güven olgusunun, birbiriniz için var olmanın gayet önemli olduğunu gösteriyor. Evli olanlar, kaynaklarını çarçur etmeden bir yuva sahibi olmayı arzulayabilirler. Birbirinize güç vermeniz gayet yerinde olur.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, farklı düşüncelere açık olduğunuzu ancak kimsenin kimse üzerinde baskı kurmaması gerektiğini düşünmenizi sağlıyor.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, sıkışık olduğunuz durumlar kendini daha fazla hissettirir. Elden geldiğince sakin olmaya çalışınız.

BALIK Burcu 14 Haziran 2012 Yorumu

Sevgili Balıklar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni tekrar Kova burcunda dönüyor. Böylece Mayıs yılında yaşanmış bazı durumlar kendini hissettirebilir. Hemen olumsuz düşünmeyiniz. Bu enerji 3 Şubat 2013 tarihine kadar, özgürlüğünüzün önünde engel oluşturan konuları tekrar ele almanızı sağlayıcıdır. Özel bir yalnızlık duygusu ve ilişkilerde bağımlılık gibi etkiler görülebilir. Mistik alanlar dikkatinizi çekebilir ve özel bir şekilde ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Bazı kişilerle yol ayrımına gelebilir, sizi çekemeyen bazı kişilerin varlığını hissedebilirsiniz. Bu süreçte, vizyon sahibi olmanız gayet kolaydır. Dış ortamlarda veya yakın çevrenizde olsun, farklı duruşunuzla göze çarpabilirsiniz. Bu dönemde farklı inanışlar ilginizi çekebilir, yaşamın üst boyutları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Sanatla uğraşıyorsanız yarım kalan eserinizi tamamlayabilirsiniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm kendinizi güçlü gösterme hevesliliğinizin ve değerlerinize sahip çıkma arzunuzun işaretçisidir. Beraberliğinizde egonuz yüksektir. Bakımınıza bugün özel önem gösterirsiniz. Beğenilmek sizin için son derece önemlidir.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm sizi kontrol etmeye çalışan insanlara karşı kendinizi savunmanız anlamındadır. Onların bu ikili davranışlarına içerleyebilirsiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda burnunuzun iyi koku almasını sağlar. Deyim yerindeyse birisi leb demeden leblebi dersiniz. Hisleriniz yoğun, tutkularınız derindir. İçinizde ne varsa bunları bir şekilde insanlara göstermeye çalışabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.