13 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Okurlarımıza burç yorumlarını aktarmaya devam ediyoruz. 13 Temmuz 2012 burç yorumlarını bu sayfadan bulabileceğiniz gibi alt kısımdan önceki günlerin burç yorumlarını da okuyabilirsiniz. 

12 Temmuz 2012 burç yorumlarını ise BURADAN öğrenebilirsiniz.

Peki önceki günlerin burç yorumlarını okumak size ne kazandırır? Önceki günün burç yorumlarını okuyarak gelişen yaşamını karşılaştırabilirsiniz. Böylece burç yorumlarının gerçekliğini kontrol etmiş olursunuz. 🙂

KOÇ
Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir. Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor.Parasal konularda son derece kontrollü gidiyorsunuz fakat paraharcamaya meyilli olduğunuz bu günlerde dikkatli olmalısınız ve kendinize harcamalar konusundahakim olmalısınız. Bugün bir alım satım işiniz olabilir. Son zamanlarda çok kilo aldınız ve kendinizi fazlasıyla ihmal ediyorsunuz

BOĞA
Sizi pek mutlu olmadığınız birlikteliğe ihanete zorlayan bir cazibe var. Buna ihanet denilebilir mi bilinmez. Zaten siz de bu açmaz içindesiniz. İlişkiniz bir süredir gözaltında, sorgusu sürüyor. Neler çıkartıyorsunuz, neler. Meğer ne kadar körmüş, ne kadar tahammül göstermişiniz. Ama yanlış bir karar vereceksiniz. Her şey olacağına varır deyin, bu iyi bir avuntudur. İş yaşamınızın toparlanmaya, ama hemen arkasından da sizin biraz dağılmaya gereksiniminiz var. Kalabalığınıza şöyle alıcı gözüyle yeniden bir bakın.

İKİZLER
Unutulmaz bir yere koyduğunuz eski gönül sancınız ara ara hala içinizi acıtıyor. Onun unutulmazlığı, aşk adına aşka hiç benzemeyen sıradan ilişkilerin ötesine geçmenizi engelliyor. Mutsuz ve umutsuzsunuz. Bugün ondan bir haber alabilirsiniz. Bugünü iş başında tatil yaparak geçirmeye niyetliydiniz. Çünkü elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamıştınız. Ama işyerinize geldiğinizde bunun mümkün olamayacağını gördünüz. Bu günlerde işinize karşı bir kızgınlık içindesiniz. İşlerin yetişmesine çok özen gösteriyorsunuz. Aynı özeni yorulan bedeninize de göstermeniz gerekiyor.

YENGEÇ
Sevgilinizi kaybetmekten korkuyorsunuz. Bu korkular ilişkinizi çok olumsuz etkiliyor. Görünürde onu kaybetmeniz için bir neden olmadığı halde, bu tavrınızla gerçekten kaybetmenin nedenlerini hazırlıyorsunuz. Paranızı güvence altına almakla çok doğru hareket ettiniz. Bu konuda size yol gösteren dostunuzun önümüzdeki günlerde size daha verimli bir yatırım önerisi olacak. Eski bir dostunuzun yurtdışında yaşıyor olması onu gözden çıkartmanızı gerektirmiyor. Bu akşam çalacak olan telefonunuz arkadaşınızın sizi son araması olabilir.

ASLAN
Partneriniz sizin ilkelerinizin onu baskıladığını düşünüyor. Aşk ilişkilerinde bazı katı prensipleriniz var. Bunları vazgeçmeden kalıcı bir beraberlik yaşayamayacaksınız gibi görünüyor. İş yaşamınıza verdiğiniz önem sizi başarılı yapıyor. Ama özel bir konu da iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz.

BAŞAK
Partnerinizi baskı altında tuttuğunuz için duygusuz biriymiş gibi algılanıyorsunuz. Hoşgörünüzü genişleterek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu başarmanız, başkalarına güvenmeyi test ederek öğrenmenize bağlı. Bir meseleyi yanlış anladınız. Daha doğrusu huyunuzu bilenler tarafından yanlış bilgilendirildiniz. Bir an önce doğruyu arayıp bulmalısınız. Yoksa işyerinizdeki prestijiniz bayağı sarsılacak gibi görünüyor. Sizinle küçük çaplı bir iş yapmak isteyen bir ahbabınız, yapmayı düşündüğü işte sizden daha deneyimli değil.

TERAZİ
İlişkiyi başlatıp başlatmamakta biraz çekingen görünüyorsunuz. Arkadaşlarınız bu sefer turnayı gözünden vurduğunuzu düşünüyor. Çekingenliğinizin anlaşılır sebepleri varsa, ama o da, cesarete gösterip değer birine benziyor. İş yaşantınızdaki tatminsizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş. Bu birikim inişli, çıkışlı bir grafik gösteriyor. Çünkü yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikime çok sık dokunuyorsunuz. Yakında birinin sizinle fazlaca ilgili olduğunu göreceksiniz. Sabırla sonucu beklemeniz gerekiyor. Bu ilginin alanı sandığınız gibi görünmüyor.

AKREP
Çok seviyor, ama sanki taktik bir davranışmış gibi bunu belli etmemeye çalışıyorsunuz. Aşkta bunun iyi bir tarz olmadığını söyleyen deneyimli arkadaşınıza kulak vermeniz gerekiyor. Son yaptığınız harcamalarla durumu iyice zora soktunuz gibi görünüyor. Bunların gereksizliği konusunda sizi kimse ikna edemedi. Ama parayı savurup sonradan üzülmelere alışkınsınız. Sizi uyaranları mutlaka dinlemelisiniz. Attığınız bir yanlış adımı, ikinci bir yanlış adımla düzeltmeye çalışıyorsunuz.

YAY
Aşk yaşantınızda inişli çıkışlı bir gün geçireceksiniz. Sevgiliniz sizi bazı konularda yanlış anlayabilir. Onun gönlünü almaya çalışacaksınız. İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz. Maddi olarak sıkışık bir dönemdesiniz. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.

OĞLAK
Beraberliğinizin bu kadar uzayabileceğini siz de ummuyordunuz, o da. İkili ilişkide aradıklarınızı yeterince bulmuş görünüyorsunuz.. İlişkinize sizin kadar özen gösteren ortak sırdaşlarınız var. Şanslısınız. Sıkıntıları atacaksınız. Şansınız yaver gidecek. Şansınızın size kısa vadeli güldürü oyunları oynadığını görmeniz gerekiyor. Sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecek Karşı cinse sadece mantıkla yaklaşılmaz. Kırıcı olduğunuz için onu incittiniz. Duygu yönünüzü göstermenin zamanıdır.

KOVA
Onunla bir şeyler yaşamanızın olanaksız olduğunu biliyorsunuz. Ama içinizde gelişmeye başlayan duyguları da yakından tanıyorsunuz. Bu duygular sizi üzüp utandırıyor. Para sıkıntılarını soğukkanlılıkla aşıyorsunuz. Biraz rahat bir insan olmanızın da bunda payı büyük. Yan geliriniz yoksa da, hiç tükenmeyecek para destekleriniz var. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven önümüzdeki günlerde iyice pekişecek. İş yaşamınızda bazı hazırlıklar içindesiniz. Ama sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor

BALIK
Onun taleplerine karşılık vermeniz ilişkinize iyi gelecek. Kırıcı davranması sizi sevmediği anlamına gelmiyor. Sizden beklediği adımı bir türlü atamıyorsunuz. Yeni haftada sizi yine yorgunluklar ve onların arasına sıkışmış beklenmedik bir sevinç bekliyor. Epeyce önce yaptığınız hayati görüşmenin yanıtı, o günlerde beklediğiniz gibi gelebilir. Bugünlerde her zamanki sağduyulu ve ölçülü yapınızdan bir uzak bir görünüm sergiliyorsunuz. Çevrenizdekiler bu durumun farkında. Eleştiri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.