11 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

Yine burç yorumları ile sizlerleyiz. Oldukça sıcak geçen şu günlerde eve hapsolmuş okurlarımız burç yorumlarını okumakta. Alt kısımdan 11 Temmuz 2012’nin burç yorumlarını okuyabileceğiniz gibi en alttaki yorum bölümünden burçların hayatınızla karşılaştırmasını bizimle paylaşabilirsiniz.

11 Temmuz 2012 Koç Burcu Yorumu

Yaşam enerjiniz yükseliyor ve karamsar duygulardan sıyrılıp yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız. Öğle saatlerinde beklentileriniz artacak ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak.Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız mümkün. Kendinizi ve olayları zorlamayın. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar seyahate çıkabilir veya yolculuk
programları yapabilirler. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan ödemelerin çıkması mümkün. Hırslı ve öfkeli davranmayın.

11 Temmuz 2012 Boğa Burcu Yorumu
İş arkadaşlarınız , yakınlarınız ve çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Kafanızı karıştıran derin duygular içinde olabilirsiniz fakat öğleden sonra haliniz değişecek ve iyimser bir tavır içine gireceksiniz.Tartışmalar ve iddialaşmaları bir kenara bırakıp yapmanız gereken işleri planlamak için gayret gösterin. İyimser ve yapıcı bir tavır içine girmeyi başarabilirseniz ortaya çıkmış olan sorunları çözebilirsiniz. Eski fikirlerinizi inatla savunmak yerine olayları akışına bırakın ve gelişmeleri izleyin. Sevdiğiniz konularla ilgilenebilir, böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz.

11 Temmuz 2012 İkizler Burcu Yorumu
Sabah saatlerinde duygusal bir yorgunluk haliyle güne başlayabilirsiniz fakat öğlene doğru canlanacaksınız. Yaşam enerjiniz gün içinde giderek yükselecek ve yaratıcı potansiyeliniz artacak.Teknolojinin en son gelişmelerini araştırabilir, ilginç organizasyonlar yapabilir ve farklı kültürlerin yaşam tarzlarını araştırabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde seyahat projeleri yapabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenecek ve hayata bakış açınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Ani değişiklikler ve sürprizler sizi heyecanlandıracak. İlginç fırsatlarla karşılaşabilir ve yeni projeler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

11 Temmuz 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen gizli arzuların yoğun baskısı bugün öğle saatlerine doğru azalmaya başlayacak ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız.İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. Bu arada yenilenmek, kendinizi değiştirmek ve içinde bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmeye zorlayan olayları gözden geçirmek için büyük bir istek duyacaksınız. Sert ve zorlayıcı koşullarla başa çıkmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor.

11 Temmuz 2012 Aslan Burcu Yorumu
Güne hevesli başlayacak ve yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız. Öğlene doğru duygularınız yükselecek. Özellikle karşılaştığınız bir olay veya alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak.Bu arada beklediğiniz kişinin sizi araması ile yeni istekler içine girebilirsiniz. Dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın ve endişelerden uzaklaşın. Günün ilerleyen saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir ve yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Seyahat organizasyonları yapabilir ve atılımda bulunmak istediğiniz konuyla ilgili girişimlerinizi planlayabilirsiniz.

11 Temmuz 2012 Başak Burcu Yorumu
Aileniz ile partneriniz arasında gidip gelmek özellikle de şu günlerde sizi bir hayli yoruyor. Sevgilinizle alakalı pek çok sorun sıralayabilirsiniz, ancak söz konusu çözüm olduğunda söyleyecek tek bir sözünüz bile yok. Yaşadıklarınızın aslında normal olmadığını siz de oldukça iyi biliyorsunuz. Yapmanız gereken şey ise yine kendinizde gizli. Alt metinleri okuyabilmeli, çevrenizdekilerin sözlerini dinleyebilmelisiniz. Sıkıntıları çözmek yine sizin elinizde!

11 Temmuz 2012 Terazi Burcu Yorumu
Son zamanlardaki para konusunda yaşadıklarınız canınızı sıkabilir, haftanın ilk günlerinde insanların size verdikleri tepkiler ile kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Kendinizi kısıtladıkça gerginliklerin arttığını fark etmeli ve buna bir son vermelisiniz. Siz para konusunda kendinizi kastıkça para sizden uzaklaşıyor, artık bunu görmelisiniz. Bugünlerde paraya odaklanmak yerine kariyerinize odaklanmak daha akıllıca olacaktır.

11 Temmuz 2012 Akrep Burcu Yorumu
Eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve ilginç teklifler alabilirsiniz. Kafanız biraz karışık olsa bile duygularınız yapıcı yönde olacak.Tartışmalardan uzak durun ve aklınızdan geçenleri ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirin. Eski konular tekrar gündeme gelebilir. Ve aslında çözüm bekleyen her ne var ise, ertelemek yerine artık harekete geçebilirsiniz. Aklınız yerine sezgilerinize güvenirseniz, başarılı olacaksınız.

11 Temmuz 2012 Yay Burcu Yorumu
Sabah saatlerinde hissettiğiniz duygusal haliniz öğlene doğru değişecek ve kendinizi daha kararlı hissetmeye başlayacaksınız.Duygularınızı değiştiren olaylar meydana gelmiş olabilir ve olaylara karamsar açıdan bakabilirsiniz. Özellikle ilişkiler konusunda duygularınız derin olabilir. Fakat bugün kendinizi daha güçlü ve istekli hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak kişilerle görüşebilir, şimdiye kadar üzerinde düşünmediğiniz konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz.

11 Temmuz 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Güne erken başlayacak ve akşam yaptığınız programları uygulamak için harekete geçeceksiniz. Sabahın erken saatlerinde verimli çalışmalar yapabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.Öğlene doğru duygularınız değişmeye başlayacak. Karşılaştığınız bazı olaylar endişelerinizi uyandırabilir. Özellikle parasal konulara yönelik hırslı ve sabırsız bir tavır içine girmeniz mümkün. Bugün yeni kararlar almak veya eski kararları değiştirmek için acele etmeyin. Seyahatler sizi rahatlatabilir.

11 Temmuz 2012 Kova Burcu Yorumu
Güne yüksek bir tempoyla başlayacak ve planlarınızı uygulamak için harekete geçeceksiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteğiniz artacak.İletişim sektöründe çalışmalar yapanlar için dikkat çekici bir gün. Hem iletişim araçlarıyla ilgili gelişmeler, hem de karşılaştığınız kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve olayları daha farklı değerlendirebilirsiniz. Şansınızın yükseldiği bir dönem. Neşeli ve enerjik olacaksınız ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız.

11 Temmuz 2012 Balık Burcu Yorumu
Gizli istekleriniz uyanmış olabilir veya gizemli konular dikkatinizi çekebilir. Bu arada bilinçaltınızın derinlerinden yükselen gizli kalmış veya unutulmuş arzular da uyanabilir.Geceyi uykusuz geçirmiş olsanız bile güne enerjik başlayacaksınız ve planlarınızı uygulayacaksınız. Öğlene doğru duygularınız yoğunlaşmaya başlayacak. Karşılaştığınız bazı kişiler hayal gücünüzü harekete geçirecek ve sezgileriniz uyanacak. Sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sesi önemseyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.