11 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Yine burç yorumları ile karşınızdayız. Takvimin 11 Ağustos’u gösterdiği şu günde burç yorumlarını sizlerle paylaşmak için konumuzu oluşturduk.

KOÇ burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

İş alanlarınızda somut birtakım maddi adımlar atabilir, kendinizi gayet güçlü hissedebilirsiniz. Gün içinde daha çok maddi konular; parayla ilgili işler ön planda olacak. Aile hayatınızda ise biraz daha rahat olmaya çalışın.

BOĞA burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Bugün kendi keyfinize ve isteklerinize yönelik bir gün geçirebilirsiniz. İçsel streslerinizi dış dünyaya hissettirmeyeceksiniz. Aile hayatınızda ele alınması gereken konular olabilir. Sorunlarınızı ertelememeye çalışın.

İKİZLER burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

İsteksizliğinizin fazla olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Kendi içinize yönelme, kabuğunuza çekilme gibi etkileriniz yüksek olacak. Yakın çevrenizde gelişen olaylar sizi yormuş görünüyor, kendinize odaklanmanız gerekecek.

YENGEÇ burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Sosyal çevrenizden ortaklı işlerinize dair güzel destekler alabilirsiniz. Bugünlerde yaptığınız işlerde duygusal olarak da tatmininiz yüksek olacak. Maddiyatla ilgili konuları ise kafanıza çok takıp gözünüzde büyütmeyin.

ASLAN burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Daha çok göz önünde olacağınız yerlerde bulunacaksınız. İş alanlarınızda duygusal destekleriniz fazla olabilir. İş konusunda bir şeye karar verdikten sonra fikrinizi değiştirmiyorsunuz, bu da koşulları zorlayabilir.kadinca.net

BAŞAK burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Bugün, yabancı ortamlar veya yerlerde oldukça keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Kendi kimliğinizi bir parça da olsa geri plana ittiğiniz bu dönem, farklı ve havadar yerler sizi kendinize getirebilir. Kendinize zaman ayırın.

TERAZİ burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Bugün, ortaklaşa para alanlarınızda aileniz için yapacağınız güçlü destekler devreye girebilir. Sevdiklerinize yardım etmek sizi duygusal olarak daha da güçlendirecek. Geleceğinize yönelik işleriniz artmaya başlayacak.kadinca.net

AKREP burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Özel hayatınızda iletişiminiz oldukça güçlü olabilir. Kendinizi duygusal anlamda etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ancak akşam saatlerine doğru kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

YAY burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Bugün, iş ve hizmet alanlarınızda parasal olarak güzel gelişmeler yaşayabilir, duygusal olarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kendinizi birçok konuda yenileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Bol bol gezmek iyi gelecek.

OĞLAK burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Aşk hayatı veya yaratıcılığa dayalı işler devrede olacak. Kendinizi, özellikle ilişkilerinizde güçlü hissedeceksiniz. Hayatınızda önemli değişim ve dönüşümleri karşıladığınız bu süreçte, ilişkilerinizi göz ardı etmemeye çalışın.

KOVA burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Bugün eviniz ve ailenizle ilgili konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. İçsel düşünceleriniz, davranışlarınızı gözden geçirmenize neden olabilir. Potansiyelinizi ortaya koymak için enerjinizi yükseltmeli ve rahatlamalısınız.

BALIK burcu 11 Ağustos 2012 yorumu

Bugün, yakın çevre ilişkileriniz sosyal ortamlarda oldukça etkili olabilir. Bu dönem iş alanlarınızın fazla yoğun olması, yakın çevrenize istediğiniz kadar vakit ayıramamanıza neden oluyor. İlginiz hep başkalarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.