10 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumalrı

Temmuz ayının ortalarına gelirken, burcumuzun hayatımızın üzerine olan etkisini merak edenlerdenseniz, 10 Temmuz 2012 Günlük Burç yorumları ilerleyen saatlerde sitemizde yer alacaktır.  O açıklanana kadar aşağıda 9 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

KOÇ burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Koçlar saat 16:05 olana dek Akrep burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay, özel ortaklık, cinsellik, parayla alakalı her türlü konuda esnek düşünmeye çalışmanız, anlaşılması güç olan bazı kuruntularınızın esiri olmamanız, gerektiğinin göstergesidir. Aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, yaratıcı faaliyetlerinizle ilgili meselelerde ileriye yönelik orijinal düşünceleriniz ve sıradışı fikirlerinizi ortaya koymak istemeniz gayet doğaldır.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ayın uzun bir süre boşlukta oluşu bunları gerçekleştirmenizin önünde engel oluşturabilir. Moralinizi bozmadan çalışmalarınızı içten içe sürdürünüz. Eksikleriniz var mı bir kontrol ediniz. Bazen göremeyeceğiniz minik detaylar ileride sorun çıkarabilir. İlişkinizde her ikinizin de ortak olarak zevk alacağı kararlar vermeniz gerekebilir.

BOĞA burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Boğalar güne, Akrep burcunun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Saat 15:56 olana dek devam edecek bu enerji, partnerinizin kendi derinliklerine çekilişi, sizinle pek samimiyet kurmak istemeyişi, gizliliklerini korumaya çalışması gibi davranışlara sebep olabilir. Hatta, beni niye dinlemiyor, kendi başına neler yapıyor, neden aramıyor veya neden konuşmuyor gibi serzenişlerde bulunmanız mümkündür. Oysaki bugünkü enerjiler altında böylesi tepkiler göstermesi normaldir. Ona anlayışlı davranmanız, bunlardan dolayı sorun çıkarmamanız en doğrusudur. Çünkü üzerine gitmeniz halinde tahmin edemeyeceğiniz şekilde tepki gösterebilir.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında, evinizle alakalı veya duygusal meselelerinizle ilgili konularda gereğinden fazla abartılı konuşmanız, bencilce sözler sarfetmeniz, liderliğinizi kabul etmeleri için baskıda bulunmanız mümkündür. Bazı işler istediğiniz şekilde ilerlemediği için veya iyi niyetli düşündüğünüz halde çevrenizdeki insanların bunun kıymetini bilmemeleri sizi üzmektedir. Bazılarınızda bu etkinin farklı bir yansıması vardır. Mesleki açıdan beklediğiniz gelişmeler istediğiniz gibi ilerlemiyordur. Bu durum fazlasıyla canınızı sıkmaktadır. Size bu konuda soru soranlara, gerçekleri çarpıtarak, sanki herşey yolundaymış gibi konuşmanız mümkündür. Öncelikle boşluk saatleri içinde tepkisel davranmak, gelişmeler karşısında umutsuzluk duymak yanlıştır. Sezgileriniz rehberiniz gibidir. Onun sesine kulak vermeniz yararlı olabilir.

İKİZLER burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili İkizler saat 15:56 olana dek Akrep burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay etkisi altında, her konuda güçlü olmak ve sınırlandırılmaktan hoşlanmazsınız. Amacınız dilediğiniz gibi günü geçirmektir. Güç tanımlaması size göre emeğinizin hakkını almak ve en tepede olmaktır. Ancak bunlar gerçekleşirse kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz mümkündür. Size şunu söylemek isterim ki, bunları elde edebilecek iradeye, zekaya ve cesarete sahip kişilersiniz. Bunu en az benim kadar bildiğinizi düşünüyorum. Sizdeki çekicilik, günün büyük bir bölümünde, insanları etkilemenizi sağlayacak kadar yüksektir.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde, özgür hareket edebilmek ve kimseye hesap vermemek, gönlünüzce kararlar alabilmek için özel hayatınızı bazı kişilerden gizleyebilir veya farklı şekilde konuşabilirsiniz. Herhangi bir meseleyi süsleyerek sunabilir veya savunmaya kalkışabilirsiniz. Benim tavsiyem hayati konularda daha dikkatli olmanız ve belirsizliklerle mücadele ederken gerçeklerden uzaklaşmamanızdır. Çünkü boşluk etkisi altında söylenen sözler daha sonra problemlerle karşılaşmanıza neden olabilir.

YENGEÇ burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Yengeçler güne, Akrep burcunun son derecelerinde ilerleyen ve saat 15:56 olana dek bu pozisyonunu koruyacak Ay etkisi altında başlamaktasınız. Bu saate dek, aşk hayatınızla ilgili konularda ve kendinizi ifade ediş biçiminizle isteklerinizin mutlak kabulünü bekleyen bir kişi imajı çizebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin içini okuyan bakışlarınızla, manyetik çekiciliğinizle tılsımlı gülüşünüzle dikkatlerden kaçmanız mümkün değildir. Eğer herşey yolunda ise bu bakışlar sevgi ve şefkatle ışıldayabilir. Ya tam tersi durumda iseniz, o zaman bıçak gibi kesici kurşun gibi soğuk oldukça donuk bakabilirsiniz. Bu haliniz bile karşı cins üzerinde bugün etkili olmanıza yeter de artar bile.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde, parasal konular özellikle baş köşededir. İhtiyaçlarınız açık ve net şekilde bellidir ve bunların halledilmesi gerekmektedir. İşte bu noktada, kendinizi garanti altına almak, deyim yerindeyse köprüyü geçmek için ilginç çıkış yolları bulabilirsiniz. Birilerine durumunuzu değişik şekilde anlatmak, aslında paraya olan ihtiyacınız miktarı az olmasına rağmen çokmuş gibi söylemek, gerçekten çok zor durumda olmamanıza rağmen, sanki bıçak kemiğe dayanmış gibi senaryolar yaratmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü size göre bu yapılmadığı takdirde, diğer kişiler sizi dinlemeyecek, destek olmayacaklardır. Yalnız bildiğiniz gibi boşluk saatlerinde edilen sözler ve ani kararların daha sonra yaratabileceği sıkıntıları biliyorsunuz. Benim önerim dikkatli hareket etmeniz ve bir adım atmadan önce iyi düşünmenizdir.

ASLAN burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Aslanlar güne, Akrep burcunun son derecelerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlamaktasınız. Saat 15:56 olana dek devam edecek enerjiler altında sizi kıskaç altına alan durum veya kişileri kendi içinizde sorgulayabilir, madem ki huzurum yok, o zaman bu gidişe bir dur demeli ve esaslı bir şekilde mücadeleye girişmeliyim diye düşünebilirsiniz. Ay Akrep burcu seyir günlerinde böylesi bir iktidar tutkusu, dönüşüm isteği normaldir. Fakat bu isteğin ne kadar kalıcı ve tutarlı olacağı, süresi hakkında gerçekçi bir gözlemde bulunulması lazımdır.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ay boşlukta olacaktır. Hem yukarıdaki konu hem de birazdan açıklayacağım mevzular üzerinde sakin olmak, ani kararlar vermemek lazımdır. Diğer etki, beraberliğinizle ilgili konularda önem arzeder. Söz gelimi partneriniz ve siz hayalleriniz ve beklentileriniz için elele mücadele vermektesinizdir. Bu mücadele kimi zaman kendi içinizde, bazen de dışa karşı sizleri zorlamaktadır. Bir diğer örnek, aranızdaki paylaşımda aksayan bir çok nokta vardır. Partneriniz gerçekçi düşünmekte zorlanıyordur. Ve kimi zaman olayları çarpıtarak farklı konuşuyordur. Bu ise sizi rahatsız etmektedir. Hangi örnek olursa olsun burada söz konusu olan birbirinizle ilgili gerçekçi düşünmeniz ve en azından bu günlerde daha dürüst yaklaşımlarda bulunmanızdır. Yani ne aşırı iyimser düşünmeli ne de olmayan şeyleri varmış gibi kendinizi tedirgin etmemelisiniz.

BAŞAK burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Başaklar saat 15:56 olana dek devam edecek etkiler altında, kuralları ben koyarım tavrı içinde olmanız gayet doğaldır. Çünkü size göre haklısınızdır ve hakkınız olanı elde etmek için mücadele veriyorsunuzdur. Ay-Akrep burcu seyri altında, kişi kendi sınır alanını korumak ve zirveye oturmak ister. Bu zirve kimilerinize göre kardeşlerinizle ilgili konularda sözlerini dinletmektir, bazılarınıza göre huzur kaçıran komşulardır, bir çoğunuza göre yakın çevrenizde bulunan kişilerdir. Fakat esas olan sizin prensiplerinizdir ve siz bunlardan bir milim dahi uzaklaşmazsınız.

Tabi ki tam bu noktada Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ayın boşlukta olacağını, bu nedenle sakin olmanız gerektiğini belirtmek isterim. Orijinal fikirleriniz, sıradışı düşünceleriniz, hayalleriniz ve beklentileriniz olması tabi ki normaldir. Kimi zaman aşırı iyimserlik içinde bunları hayata geçirmek isterken bazı zamanlar -Ya olmazsa diyerek endişelenebilirsiniz. Oysaki şu aralar bazı şeyler gecikiyor, belirsizlikler içeriyorsa lütfen üzülmeyiniz ve bütün bunlar aydınlığa kavuşmadan kararlar vermeye kalkışmayınız.

TERAZİ burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Teraziler saat 15:56 olana dek, Akrep burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay, parasal konularda farklı düşünceler içinde olmanızı sağlayıcıdır. Siz bugün güce oldukça tutkulusunuzdur. Ve eğer yaptığınız iş, kazancınız bu gücü elde etmenizde yetersiz kalıyorsa yani sizi zirveye tırmandırmıyorsa o zaman bu denli çalışmanın, ter dökmenin anlamı yok gibidir. Çünkü siz istersiz ki, göreviniz yükselmenize basamak teşkil etsin, hayatınızı daha iyi kurgulamanıza olanak tanısın. Diyelim ki böyle bir durumda değilsiniz. İşte bugün vurdumduymaz tavırlar içinde olabilirsiniz. Bu içinizden gelen bir tavırdır. Yarın belki düzeleceksinizdir ama bugün bir çoğunuzun hissettiği buna benzer duygular olabilir.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Aşk hayatınız ve sanatsal faaliyetlerinizle ilgili olarak, kimi zaman iyimser, bazen olduğundan daha panik veya gerilimli davranmanız, konuşmanız mümkündür. Size göre sorunlar, güne uyandığınız andaki moral duygunuzla birebir alakalıdır. Bu yüzden de hayat üzerinize geldiğinde tepkisel davranmanız mümkündür. Boşluk saatleri içinde, belirsizlikler veya arzuladığınız gelişmelerin olmayışı nedeniyle gerginlik içinde bazı kararlar alabilir veya gereğinden fazla iyimser davranarak sorunların üstünü örtmeye çalışabilirsiniz. Yapılması gereken sezgilerinizin sesine kulak vermeniz ve sıkıntılarınızı dostlarınızla, sevdiklerinizle konuşarak, hobilerinizle uğraşarak gidermeye çalışmanızdır.

AKREP burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Akrepler saat 15:56 olana dek burcunuzda ilerlemesini sürdürecek Ay etkisi altında, kendinizi mükemmel bulmanız nedeniyle, etrafınızdaki herşeyin de mükemmel olmasını bekler ve talep edebilirsiniz. Bu bakış açısı doğal olarak hataları kabul etmemenize, herkesi eleştirmenize ve içten içe hırs bilemenize neden olabilir. Üzerinize gidildiğinde, baskıyla durdurulmaya çalışıldığınızda tepki göstermeniz, karşı saldırıya geçmeniz doğaldır. Çünkü bugün güç sizden yanadır ve ister istemez bunu etrafınızdaki kişilere göstermeye çalışabilirsiniz. Ayın anaretik derecede(boşluğa girmeden önceki son dereceleri) oluşu, enerjinizi sert bir şekilde kullanmanıza neden olur ki, bu durumda tepkilerinizi bilinçli bir şekilde düzenlemeniz daha ılımlı davranmaya çalışmanız gayet önemlidir.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ay boşlukta olacaktır. Eviniz sınırları içindeki tepkileriniz, kendinizi farklı bir şekilde yansıtmaya çalışmanız öncelikle ailenizle ve daha sonra dış dünyada sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Gerçekleri kendi istediğiniz şekilde göstermek için ustaca manevralarda bulunabilirsiniz. Belirsizlikler can sıkıntısı yaratmaktadır. Siz de bu yüzden ne yapacağınızı bilemiyor gibisinizdir. Oysaki mantıklı bir şekilde hareket etmeniz ve gerçek dışı varsayımlarla boş yere zaman kaybetmemeniz gerektiğinin işaretidir.

YAY burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Yaylar saat 15:56 olana dek, Akrep burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay, geri planda her meseleyi en ince ayrıntılarına kadar incelemenizi, aynı zamanda bu ayrıntıları gerekli alanlarda kullanmak için çalışmalarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Bunların doğru ve düzgün bir şekilde gerçekleşmesi için gün boyu çalışmanız ve sessizce elinizdeki bilgileri toparlamanız gerekebilir. Eksiklerin tamamlandığı, mükemmel olanın elde edilmesi için yoğun bir şekilde gözlemde bulunulacağı bu saate dek, kendi kendinizle başbaşa kalma arzunuz yine ön planda olabilir. Fakat aktif bir kişi olarak bir an önce hayata karışmayı arzulayabilirsiniz. Günün diğer etkileri altında, özellikle iletişimsel konularda farklı ve sıradışı bir şekilde kendinizi ifade etmek arzunuz yoğundur.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arası Ay boşlukta olacağından dikkatli olmanız, bazı durumlar aydınlanana kadar sakinliğinizi korumanız yerinde olur. Verdiğiniz sözleri tutmanız zor olabilir. En iyisi pazartesi gününü beklemek ve ondan sonra kesin bir yanıt vermektir.

OĞLAK burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Oğlaklar, saat 16:56 olana dek sürecek enerjiler altında, hedef olarak belirlediğiniz konularda zirveye tırmanmak ve planlarınızı hayata geçirebilmek için var gücünüzle çaba sarfedebilirsiniz. Amacınız iyinin daha iyisini yapabilmek gücünüzü ortaya koyabilmektir. Tek başınıza bütün engellerle boğuşmanız ve mükemmeli yakalamak için mücadele etmeniz gerekebilir.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde, çevrenizdeki rakiplerinizi geçme hırsınız yoğundur. Kimseye belli etmesiniz de içten içe bazı kişilerle kızgın olabilirsiniz. Ancak açık vermek istemezsiniz. Durumunuzu farklı göstermeye veya farklı şekilde anlatmaya kalkışabilirsiniz. Garip bir belirsizlik hali üzerinizde hakimdir. Tam olarak yarar ve zarar hesabı yapamıyor olmanın gerilimini yaşayabilirsiniz. Benim tavsiyem maddi konularda dikkatli olmanız, gereksiz harcamalardan uzak durmanız, kimseye söz vermemenizdir.

KOVA burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Kovalar saat 16:56 olana dek, Akrep burcundaki ilerlemesi devam edecek Ay etkisi altında, mesleki konularda, sorumluluklarınızla ilgili meselelerde ve otoritelerle olan her türlü ilişkinizde mükemmeliyetçi tavırlarınızla, problemleri çözme yeteneğinizle etrafınızdaki kişiler üzerinde hakimiyet kurmaya kalkışabilirsiniz. Size göre yöntemleriniz, izlediğiniz yol, tercihleriniz engellenmediği müddetçe, kalıplara, kurallara uydurulmaya çalışılmadığı sürece başarısız olmanız mümkün değildir. Fakat şöyle bir etrafınıza baktığınızda çevrenizdeki kişiler öylesine sığ düşünmektedirler ki, bu çevrede değil ilerlemek, aynı noktada bile kalmak zordur.

Siz farklı olduğunuzun bilincindesinizdir. Hatta kimi zaman içinizde garip korkular oluşabilir. İşi bilmeyen insanların yerinizi almaya çalışmaları veya dış dünyanın zincirleri altında yeteneklerinizin körelmesi gibi. Öncelikle bu hissedişlerin burcun son derecelerinde ilerleyen Ay etkisi altında normal olduğunu söylemeliyim. O yüzden lütfen böyle şüphelerin sizi çember içine hapsetmesine izin vermeyiniz. Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında ilişkinizle ilgili konularda tepkisel davranmamaya, partner ilişkilerinde biraz daha sabırlı olmaya çalışınız. Dengenizin bozulmasına izin vermeyiniz.

BALIK burcu 10 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Balıklar saat 16:56 olana dek, Akrep burcunun son derecelerinde yolculuğuna devam edecek Ay, hayata ve aşka bakış açınız üzerinde etkili olabilir. Aşksız bir hayat düşünemiyorum diyen sesinizi duyar gibiyim. Ama bu aşk sadece karşı cinse olan bir aşk olmakla kalmayıp, hayata tutunmanızı, direnmenizi sağlayan herşeyle alakalı olabilir. Çünkü kendi içinizde yaşadığınız, kimseyle paylaşamadığınız, ellerinizle büyüttüğünüz aşkın sizi hayal kırıklığına uğratmaması için son derece güçlü olmanız gerektiğinin farkındasınızdır. Eğer gücünüz olursa, sesiniz daha bir gür çıkacak ve kimsenin sizi üzmesine izin vermeyeceksinizdir. Gezegenlerinin bir burcun son derecelerinde, anaretik yani zorlayıcı titreşimler yaydığını bilmenizi istiyorum. Bu ister kısa seyirli Ay olsun isterse en ağırı Pluto geçişi olsun, hiç farketmez.

Saat 15:56-pazartesi 12:47 arasında Ay boşlukta olacağından, özellikle duygusal yaşamınız, sağlığınız ve ilişkiniz her ne konuda olursa olsun aşırı kötümserlik, aşırı coşkunluk altında kararlar vermemeli, kendinizi rahatlatacak aktivitelerle uğraşmalı, başarısız olduğunuzu düşünerek boş yere kendinizi üzmemelisiniz. Kişi kendi kendinin doktoru, psikoloğu, annesi, babası, yari, canı ciğeri olmalı, ayakta durmaya çalışmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.