10 Eylül 2012 Günlük Burç Yorumları

Her gün olduğu gibi yine burç yorumları konumuz ile sizlerleyiz. Alt kısımdan yarının burç yorumunu okuyabileceğiniz gibi “Benzer Yazılar” bölümünden de bugünün burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

İşte 10 Eylül Pazartesi (10.09.2012) Burç Yorumları;

10 Eylül 2012 Koç Burcu Yorumu
Burcunuza geçen Venüs ve karşıt burcunuzda ilerleyen Satürn’den güçlü etkiler alıyorsunuz. Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız.
10 Eylül 2012 Boğa Burcu Yorumu
Bugün Güneş size olumlu etkiler veriyor. Duygusal anlamda mantık diyenlerdesiniz. Kendinizle içsel barış yapmak istediğiniz bir gün. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz.
10 Eylül 2012 İkizler Burcu Yorumu
Oldukça aktif bir gün geçireceksiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Her zamankinden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.
10 Eylül 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Gizli yolculuk hazırlığı içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi saklama gereği duyacağınız bir gün. Finans konularıyla ilgili yeni, bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Partnerinizin desteğine ihtiyacınız var.
10 Eylül 2012 Aslan Burcu Yorumu
Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Duygusal yaşamınıza derin bir anlam katmak isteyebilirsiniz. Bugün hisleriniz çok güçlü.Özgürce hareket edecek, ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşeceksiniz.
10 Eylül 2012 Başak Burcu Yorumu
Ay, aşk evinizi duygusal boyutlarda etkiliyor. Ani değişim yaşayacağınız bir gün içinde olmanıza rağmen, alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı yaklaşımlarınız olacak.
10 Eylül 2012 Terazi Burcu Yorumu
Ay ve Venüs’ün konumu size gerginlik verebilir. Kazançlarınız konusunda yaşadığınız sorunlarınızın gündem kazanması sizi uğraşlarınızın dışına taşıyacaktır. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz.
10 Eylül 2012 Akrep Burcu Yorumu
Gelecekle ilgili güçlü hayalleriniz var. Onları bir an önce yaşama geçirmek için çaba göstermelisiniz. Güneş kombinasyon burcunuz Balık’a geçerek, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarıyor.
10 Eylül 2012 Yay Burcu Yorumu
Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizdeki kişilerin marjinal yapıları sizi cezb edecektir.formistan.com
10 Eylül 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Ay, burcunuzda ilerlerken duygusal yaşamınızda karışıklığa neden oluyor. Mesleki anlamda düşüncelerinizin yoğunluk kazanmasıyla, farklı işlerle ilgilenmek istiyorsunuz.
10 Eylül 2012 Kova Burcu Yorumu
İdealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Ay’ın konumu, özgür düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor. Yapacağınız yolculukların kazandıracağı enerjiyle harika bir gün yaşayacaksınız.
10 Eylül 2012 Balık Burcu Yorumu
Güneş’in burcunuza geçmesiyle, kendinizi daha cazip bir kişi olarak göreceksiniz. Bu hafta Ay’ın konumu yüzünden,duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.